Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Atlético Madrid komt met de schrik vrij bij Elche

Koploper Atlético Madrid komt met de schrik vrij bij Elche

ELCHE (ANP) - Atlético Madrid heeft zich in La Liga moeizaam hersteld van de pijnlijke nederlaag vorig weekeinde bij Athletic Club (2-1). De koploper boekte een benauwde zege bij degradatiekandidaat Elche: 0-1. Marcos Llorente bracht halverwege de eerste helft de treffer op zijn naam. In de extra tijd van het duel miste Fidel een strafschop namens de thuisclub. De aanvoerder schoot de bal op de paal.

Atlético liet eerder in de wedstrijd diverse kansen liggen om de broze voorsprong in Elche uit te bouwen. Aanvaller Luis Suárez, clubtopscorer met negentien treffers, kwam nog wel twee keer tot scoren, maar zijn treffers werden afgekeurd wegens buitenspel.

Atlético heeft nu 5 punten meer dan stadgenoot Real Madrid. De nummer 2 speelt zaterdagavond thuis tegen Osasuna. Nummer 3 Barcelona heeft eveneens 5 punten minder dan de lijstaanvoerder. De ploeg van trainer Ronald Koeman komt zondagavond in actie bij nummer 14 Valencia.

Atlético gaat volgend weekeinde op bezoek bij FC Barcelona.

Meer uit Voetbal

Amateurclubs en bvo's oneens over herziening opleidingsvergoeding

AMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.

59 minuten geleden
FC Utrecht verliest ondanks fraaie treffer Rodríguez bij Betis

SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.

11 uur geleden
Go Ahead Eagles kansloos onderuit tegen VfB Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.

11 uur geleden
Van Persie na nieuwe nederlaag: dit is de fase waarin we zitten

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.

12 uur geleden
Malen helpt Aston Villa met twee treffers langs Young Boys

BIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.

13 uur geleden
AZ boekt tegen Shelbourne tweede zege in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.

13 uur geleden
Feyenoord lijdt tegen Celtic vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.

13 uur geleden