
Kop-staart botsing tussen drie auto’s op Sloeweg
VLISSINGEN - Drie auto’s zijn zaterdagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de Sloeweg in Vlissingen. Eén persoon werd nagekeken in de ambulance maar hoefde niet meer naar het ziekenhuis. De schade aan de voertuigen was flink.
Rond 14.50 uur kwamen drie auto’s op de Sloeweg, bij de invoegstrook vanaf het tankstation, met elkaar in botsing. De politie en ambulance kwamen ter plaatse. Een ambulancemedewerker heeft één persoon nagekeken maar verder vervoer naar het ziekenhuis bleek niet noodzakelijk.
De schade aan de drie voertuigen was flink. Een bergingsbedrijf kwam ter plaatse om een voertuig te bergen. Ten tijde van het ongevall heeft de politie het verkeer richting de snelweg over de invoegstrook van het tankstation laten passeren.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Tijdens een zeer zonnige zondag sloot turnvereniging VTV Vlissingen een succesvol en actief seizoen af met het jaarlijkse eindfeest, met vooral veel waterpret.
20 uur geledenVLISSINGEN - De Rotterdamse voetbalclub Feyenoord komt in de zomervakantie naar s.v. Walcheren in Vlissingen met een Feyenoord Soccer Camp voor kinderen van 6 tot en met 16 jaar. Het Feyenoord Soccer Camp duurt twee dagen, 7 en 8 juli, en staat onder leiding van gekwalificeerde trainers.
1 dag geledenVLISSINGEN - In deze nieuwe rubriek 'Maurits tekent Vlissingen' mogen we iedere twee weken een tekening van Maurits Schoenmaker plaatsen in de Vlissingse Bode.
2 dagen geledenOOST-SOUBURG - Op de A58 ter hoogte van Oost-Souburg zijn zaterdagochtend twee auto's met elkaar in botsing gekomen. Het ongeval gebeurde rond 11.15 uur, net na de oprit vanaf Oost-Souburg richting Vlissingen.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Bij een aanrijding tussen een scootmobiel en een auto is zaterdagochtend een oudere vrouw gewond geraakt. Het ongeluk gebeurde rond 10.10 uur op de Aagje Dekenstraat in Vlissingen.
2 dagen geledenMIDDELBURG - Keti Koti 2025. Op 1 juli is het twintig jaar geleden dat in Middelburg een monument werd opgericht ter herdenking aan de Zeeuwse betrokkenheid bij slavernij. De afgelopen decennia is steeds duidelijker geworden dat kerken een belangrijke rol gespeeld hebben in dit verleden.
3 dagen geledenVLISSINGEN - De politie is dringend op zoek naar getuigen van het schietincident zondagochtend op het Bellamypark in Vlissingen. 'Wij weten dat er meerdere mensen zijn die meer inzicht kunnen geven over wat er precies gebeurd is, wie er betrokken zijn en wat de aanleiding is. Wij doen dan ook een oproep aan hen om zich te melden.'
3 dagen geleden