Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koopmeiners volgde Juventus al als kind en heeft zin in avontuur

Koopmeiners volgde Juventus al als kind en heeft zin in avontuur

TURIJN (ANP) - Teun Koopmeiners kijkt enorm uit naar zijn avontuur bij Juventus, een van de grootste clubs van Italië. De club uit Turijn greep de interlandperiode aan voor de presentatie van de middenvelder.

"Van jongs af aan volg ik het Italiaanse voetbal en Juventus. Toen ik in Italië aankwam, zag ik hoe uitzonderlijk deze club is. Ik dacht altijd dat het mooi zou zijn om hier ooit te spelen en toen die kans zich voordeed, dacht ik aan niets anders. Zinédine Zidane (oud-speler) was een bron van inspiratie voor velen, net als Andrea Pirlo", zei Koopmeiners (26) tegen de Italiaanse pers.

De Oranje-international werd vorige maand van Atalanta uit Bergamo overgenomen, voor enkele tientallen miljoenen. "Deze eerste dagen waren fantastisch. Ik had zoveel verwachtingen die uitkwamen. Ik ben erg blij dat dit nieuwe avontuur is begonnen", aldus de voormalige speler van AZ.

'Honger'

"Ik had er vertrouwen in dat ik hier terecht zou komen. Er zijn ups en downs geweest, maar ik heb er altijd in geloofd en uiteindelijk is het zo gelopen. De coach heeft mij uitstekend ontvangen, hij is veeleisend en daar word ik blij van. Het gevoel is positief bij het hele team, er is honger, energie. Daarom ben ik zo enthousiast."

Juventus, getraind door Thiago Motta, staat tweede in de Serie A. Zaterdag is Empoli de volgende tegenstander. Koopmeiners, die de lopende interlandperiode oversloeg, hoopt dan te spelen. "Ik ben fit, heb heel intensief getraind en voel me heel goed. Ik heb in die zin geen problemen, ik ben klaar om in actie te komen."

Koopmeiners gaat in Turijn met rugnummer 8 spelen.

Meer uit Voetbal

Frankrijk wint ook van Colombia in oefenwedstrijd

LANDOVER (ANP) - Frankrijk heeft ook het oefenduel met Colombia winnend afgesloten. Désiré Doué (twee) en Marcus Thuram maakten in het Amerikaanse Landover, nabij hoofdstad Washington, de Franse doelpunten. Jaminton Campaz deed een kwartier voor tijd wat terug: 3-1.

1 uur geleden
Roemeense bondscoach Lucescu in ziekenhuis met hartproblemen

BOEKAREST (ANP/DPA) - De Roemeense bondscoach Mircea Lucescu is drie dagen na de verloren play-off voor het WK tegen Turkije opgenomen in het ziekenhuis. De 80-jarige trainer werd zondag tijdens een teambijeenkomst onwel en kampt met ernstige hartritmestoornissen. Zijn toestand is stabiel, maar Lucescu ondergaat nog een behandeling om zijn hartslag verder te stabiliseren, meldt de Roemeense voetbalbond.

7 uur geleden
Tottenham neemt al na 1,5 maand afscheid van interim-coach Tudor

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur en interim-trainer Igor Tudor zijn al na anderhalve maand uit elkaar gegaan. Dit gebeurde volgens de nummer 17 van de Premier League "in onderling overleg". Onder de opvolger van de in februari ontslagen Thomas Frank verloren de Spurs vijf van hun zeven wedstrijden.

7 uur geleden
Secretaris-generaal Afrikaanse voetbalbond gestopt na kritiek

KAAPSTAD (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Veron Mossengo-Omba van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) is gestopt na herhaaldelijke oproepen om zijn vertrek. Mossengo-Omba meldde dat hij met pensioen gaat. Dat doet hij in een periode waarin het vertrouwen in de bond onder druk staat na de beslissing Senegal de zege van de Afrika Cup af te nemen en die toe te wijzen aan Marokko. Senegal is een procedure gestart bij sporttribunaal CAS.

9 uur geleden
Mexico en Portugal spelen 0-0 bij heropening Aztekenstadion

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.

16 uur geleden
Oranje traint met reserves die mogelijk tegen Ecuador starten

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.

1 dag geleden
Senegalese spelers tonen Afrika Cup tijdens ereronde in Parijs

PARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.

1 dag geleden