Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koopmeiners in de clinch met Atalanta om Juventus-transfer

Koopmeiners in de clinch met Atalanta om Juventus-transfer

BERGAMO (ANP) - Teun Koopmeiners is klaar met Atalanta en wil een transfer naar Juventus forceren. Dat zegt zijn huidige trainer Gian Piero Gasperini in de lokale krant L'Eco di Bergamo. De middenvelder zou persoonlijk rond zijn met de Italiaanse topclub en weigert te trainen.

"De situatie met Koopmeiners was goed tot eind vorige week. Maar hij heeft besloten om te verhuizen en hij heeft al een overeenkomst. Daarom heeft hij besloten om niet meer voor ons te trainen en te spelen", aldus Gasperini, die afgelopen seizoen met Atalanta de Europa League won.

De 66-jarige trainer vindt dat Koopmeiners daarom ook niet meer nuttig is voor de ploeg uit Bergamo. "De club voelt zich gechanteerd door deze situatie."

De Nederlander wordt al maanden in verband gebracht met de Italiaanse recordkampioen. De club zou naar verluidt rond de 45 miljoen euro willen betalen voor Koopmeiners. Atalanta wil ongeveer 60 miljoen. De transferperiode sluit eind deze maand.

Meer uit Voetbal

Real Madrid voorlopig zonder geblesseerde Rodrygo

MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.

1 uur geleden
Boze Ronaldo ontbreekt opnieuw bij Al Nassr

RIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabiƫ.

1 uur geleden
Feyenoord haalt Kraaijeveld bij selectie van eerste elftal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.

3 uur geleden
Torino neemt per direct afscheid van verdediger Schuurs

TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.

3 uur geleden
Van Persie: bedreigingen aan Te Kloese respectloos en ongepast

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.

5 uur geleden
Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

8 uur geleden
Ajax zonder laatste winteraankopen op jacht naar revanche op AZ

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.

11 uur geleden