Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koop lokaal op het Eiland Tholen!

Koop lokaal op het Eiland Tholen!

THOLEN - Deze week staat de Thoolse Bode in het teken van Koop Lokaal. Veel Thoolse ondernemers en hun team staan ook met een prachtige foto in de bijlage die in het hart van de krant zit. Klik op deze link om de lokale ondernemers en de Special Koop Lokaal te zien in de e-paper van de Thoolse Bode van deze week.Shop lekker lokaal in plaats van onlineVeel lokale middenstanders hebben het moeilijk door Corona en de komst van de webshops. Veel winkels moeten hun deuren sluiten en dat is ook niet goed voor het straatbeeld. Niemand vindt het leuk om door een winkelstraat te lopen waar veel winkelpanden leeg staan tussen de grote ketens. Koop daarom lekker bij de lokale onder­nemer! Wij geven je zeven redenen waarom je dat moet doen.Vragen staat vrijJe kunt lekker op je dooie akkertje in een winkeltje struinen en direct al je vragen stellen aan de winkelier. Die vertelt je alles over het product en waar het vandaan komt. Zeg nou zelf, dat is toch veel handiger dan je vragen op de mail zetten en honderd jaar wachten op een antwoord van de Klantenservice?Van ruilen komt geen huilenNiet tevreden over je aankoop bij een lokale winkel? Je loopt gewoon binnen en ruilt het. Bij veel webshops krijg je er rompslomp bij. Denk aan retourbonnen die je moet uitprinten en twee weken wachten tot je je geld weer teruggestort krijgt.Dag verzendkostenSteeds meer webwinkels komen met verzendkosten aanzetten als je aan het eind van de rit je bestellingen in de winkelwagen afrekent. Dit geldt ook voor retouren.Minder uitlaatgassenWant je stapt zo op je fiets of je loopt naar de plaatselijke winkelier. Dat scheelt weer een ronkend busje met de bestelde pakketten in de straat. Plus het is goed voor de lijn!What you see is what you getJe kunt in een winkel een product aanraken, bekijken, passen. Vind je het toch niks of past het niet? Dan wandel je gewoon weer verder! Geen gedoe met retourneren, je kunt gewoon diezelfde dag of de dag erna teruggaan.Aandacht!Niks is leuker dan aandacht krijgen van je medemens. De lokale winkelier heeft als geen ander oog voor de klant. Persoonlijk contact met oprechte interesse in de behoefte van de consument, dat is waar de lokale ondernemer voor staat!Variëteit in het straatbeeldWanneer meer mensen hun spullen kopen in de lokale winkel, des te minder winkels verdwijnen uit het straatbeeld. En des te gezelliger en gevarieerder de winkelstraat wordt!

Meer uit Tholen

Avondvierdaagse start komende week in meerdere dorpen, keuze uit drie afstanden

SCHERPENISSE/SINT-MAARTENSDIJK/SINT PHILIPSLAND - In drie dorpen van de gemeente Tholen start op maandag 18 mei de avondvierdaagse. Wandelaars kunnen in al deze dorpen kiezen uit drie verschillende afstanden.

15 uur geleden
Prinses Beatrix Spierfonds zoekt extra collectanten in Tholen

THOLEN - Van 6 tot en met 12 september is de landelijke collecteweek van het Prinses Beatrix Spierfonds. In deze week zetten mensen in heel Nederland zich in voor de strijd tegen spierziekten. Ook in Tholen zoekt het Spierfonds extra hulp. Wil jij een paar uurtjes iets betekenen voor een ander? Meld je dan aan als collectant. 

1 dag geleden
Tholen komt met vaste regeling voor jubileumsubsidies vrijwilligersorganisaties

THOLEN - De gemeente Tholen voert nieuw beleid in voor bijdragen aan jubilea van vrijwilligersorganisaties. Het college van burgemeester en wethouders wil daarmee voor meer duidelijkheid en een vaste werkwijze zorgen.

1 dag geleden
Auto aangetroffen in sloot bij Sint-Maartensdijk

SINT-MAARTENSDIJK - Donderdagochtend zijn de hulpdiensten opgeroepen voor een melding van een voertuig te water langs de Stavenisseweg (N286). Ter plaatse troffen zij een auto aan die op de kop in een droge sloot lag.

2 dagen geleden
Kunst Kieke brengt kunst naar huizen en ateliers in Stalland en Scherpenisse

SINT-ANNALAND - Tijdens het Hemelvaartweekend vindt opnieuw de tweejaarlijkse Kunst Kieke-route plaats. De locaties zitten dit keer in Sint-Annaland en Scherpenisse. Bezoekers kunnen een route volgen langs ateliers en woonkamers die speciaal voor de gelegenheid zijn ingericht als expositieruimtes.

2 dagen geleden
Sijbers sluit twee ruimtes in bedrijfsloods Klaverveld na vondst amfetaminelab

OUD-VOSSEMEER - Burgemeester Sijbers heeft besloten om twee ruimtes in de loods aan het Klaverveld waar begin april een werkend drugslab werd aangetroffen, voor anderhalf jaar te sluiten. De politie stuitte toen tijdens een inval op een amfetaminelab. De sluiting gaat in op 18 mei 2026.

3 dagen geleden
Provincie verleent subsidie aan De Meestoof voor ‘langverwachte’ buitenlift

SINT-ANNALAND - Streekmuseum De Meestoof in Sint-Annaland krijgt van de Provincie Zeeland een subsidie voor verbeteringen aan de toegankelijkheid van het gebouw. Met het geld wil het streekmuseum de bouw van een buitenlift naar de bovenverdieping realiseren.

3 dagen geleden