Koop lokaal op het Eiland Tholen!
THOLEN - Deze week staat de Thoolse Bode in het teken van Koop Lokaal. Veel Thoolse ondernemers en hun team staan ook met een prachtige foto in de bijlage die in het hart van de krant zit. Klik op deze link om de lokale ondernemers en de Special Koop Lokaal te zien in de e-paper van de Thoolse Bode van deze week.Shop lekker lokaal in plaats van onlineVeel lokale middenstanders hebben het moeilijk door Corona en de komst van de webshops. Veel winkels moeten hun deuren sluiten en dat is ook niet goed voor het straatbeeld. Niemand vindt het leuk om door een winkelstraat te lopen waar veel winkelpanden leeg staan tussen de grote ketens. Koop daarom lekker bij de lokale ondernemer! Wij geven je zeven redenen waarom je dat moet doen.Vragen staat vrijJe kunt lekker op je dooie akkertje in een winkeltje struinen en direct al je vragen stellen aan de winkelier. Die vertelt je alles over het product en waar het vandaan komt. Zeg nou zelf, dat is toch veel handiger dan je vragen op de mail zetten en honderd jaar wachten op een antwoord van de Klantenservice?Van ruilen komt geen huilenNiet tevreden over je aankoop bij een lokale winkel? Je loopt gewoon binnen en ruilt het. Bij veel webshops krijg je er rompslomp bij. Denk aan retourbonnen die je moet uitprinten en twee weken wachten tot je je geld weer teruggestort krijgt.Dag verzendkostenSteeds meer webwinkels komen met verzendkosten aanzetten als je aan het eind van de rit je bestellingen in de winkelwagen afrekent. Dit geldt ook voor retouren.Minder uitlaatgassenWant je stapt zo op je fiets of je loopt naar de plaatselijke winkelier. Dat scheelt weer een ronkend busje met de bestelde pakketten in de straat. Plus het is goed voor de lijn!What you see is what you getJe kunt in een winkel een product aanraken, bekijken, passen. Vind je het toch niks of past het niet? Dan wandel je gewoon weer verder! Geen gedoe met retourneren, je kunt gewoon diezelfde dag of de dag erna teruggaan.Aandacht!Niks is leuker dan aandacht krijgen van je medemens. De lokale winkelier heeft als geen ander oog voor de klant. Persoonlijk contact met oprechte interesse in de behoefte van de consument, dat is waar de lokale ondernemer voor staat!Variëteit in het straatbeeldWanneer meer mensen hun spullen kopen in de lokale winkel, des te minder winkels verdwijnen uit het straatbeeld. En des te gezelliger en gevarieerder de winkelstraat wordt!
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - De rechtbank geeft de gemeente Tholen zes weken de tijd om alsnog te onderbouwen waarom de bouw van een hotel op het havenplateau verantwoord is. Dat blijkt uit een tussenuitspraak in een zaak waar de lokale watersportvereniging en het college van burgemeester en wethouders tegenover elkaar staan.
4 uur geledenTHOLEN - Nancy Raas-Tophoven en Jan Heshof (PvdA-GroenLinks) noemen het ontbreken van walstroom in de haven van Tholen 'niet toekomstgericht en niet duurzaam'. In schriftelijke vragen aan het college dringen ze aan om dit toch te realiseren.
8 uur geledenTHOLEN - Het Cultuurplein Tholen (CPT) heeft haar werkzaamheden per 1 januari 2026 stopgezet. Volgens het bestuur biedt de nieuwe koers van de gemeente minder ruimte voor de rol die de vereniging in de afgelopen elf jaar heeft vervuld.
1 dag geleden[Advertorial] - Op onze locatie aan de Voltastraat bieden wij inmiddels een breed scala aan mondzorg onder één dak. U kunt bij ons terecht voor reguliere controles bij de tandarts, kleine gebitsreparaties zoals het aanbrengen van vullingen, en esthetische correcties met schildjes. Ook voor kronen en bruggen bent u bij ons in goede handen. Kortom: tandheelkundige zorg van A tot Z.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Nog een paar dagen en dan gaat carnaval in Grôôt Pesôôt weer beginnen. Ook dit jaar trekt er weer een feestelijke optocht door het dorp. De lampionoptocht vindt donderdagavond plaats.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Kunnen we tijdens Woaidaehen met blote benen over straat of moeten we een jas over onze outfits aan? Volgens meteoroloog Vera Buis van Weeronline is extra dikke kleding niet overbodig. Het wordt met 3 tot 4 graden frisjes en er kunnen winterse buien over het land trekken.
2 dagen geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 7 februari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 15 in de Derde Klasse en speelronde 13 in de Vierde en Vijfde Klasse.
2 dagen geleden