Koop lokaal op het Eiland Tholen!
THOLEN - Deze week staat de Thoolse Bode in het teken van Koop Lokaal. Veel Thoolse ondernemers en hun team staan ook met een prachtige foto in de bijlage die in het hart van de krant zit. Klik op deze link om de lokale ondernemers en de Special Koop Lokaal te zien in de e-paper van de Thoolse Bode van deze week.Shop lekker lokaal in plaats van onlineVeel lokale middenstanders hebben het moeilijk door Corona en de komst van de webshops. Veel winkels moeten hun deuren sluiten en dat is ook niet goed voor het straatbeeld. Niemand vindt het leuk om door een winkelstraat te lopen waar veel winkelpanden leeg staan tussen de grote ketens. Koop daarom lekker bij de lokale ondernemer! Wij geven je zeven redenen waarom je dat moet doen.Vragen staat vrijJe kunt lekker op je dooie akkertje in een winkeltje struinen en direct al je vragen stellen aan de winkelier. Die vertelt je alles over het product en waar het vandaan komt. Zeg nou zelf, dat is toch veel handiger dan je vragen op de mail zetten en honderd jaar wachten op een antwoord van de Klantenservice?Van ruilen komt geen huilenNiet tevreden over je aankoop bij een lokale winkel? Je loopt gewoon binnen en ruilt het. Bij veel webshops krijg je er rompslomp bij. Denk aan retourbonnen die je moet uitprinten en twee weken wachten tot je je geld weer teruggestort krijgt.Dag verzendkostenSteeds meer webwinkels komen met verzendkosten aanzetten als je aan het eind van de rit je bestellingen in de winkelwagen afrekent. Dit geldt ook voor retouren.Minder uitlaatgassenWant je stapt zo op je fiets of je loopt naar de plaatselijke winkelier. Dat scheelt weer een ronkend busje met de bestelde pakketten in de straat. Plus het is goed voor de lijn!What you see is what you getJe kunt in een winkel een product aanraken, bekijken, passen. Vind je het toch niks of past het niet? Dan wandel je gewoon weer verder! Geen gedoe met retourneren, je kunt gewoon diezelfde dag of de dag erna teruggaan.Aandacht!Niks is leuker dan aandacht krijgen van je medemens. De lokale winkelier heeft als geen ander oog voor de klant. Persoonlijk contact met oprechte interesse in de behoefte van de consument, dat is waar de lokale ondernemer voor staat!Variëteit in het straatbeeldWanneer meer mensen hun spullen kopen in de lokale winkel, des te minder winkels verdwijnen uit het straatbeeld. En des te gezelliger en gevarieerder de winkelstraat wordt!
Meer uit Tholen
THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
3 uur geledenPOORTVLIET- Vanaf 6 maart rijdt er driemaal per dag een extra ambulance naar de ambulancepost in Poortvliet. Dit is besloten na overleg tussen de gemeente Tholen en het Witte Kruis. De extra ambulance wordt ingezet tijdens de wisselmomenten van het ambulancepersoneel.
21 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Honderden vrijwilligers gaan op zaterdag 14 maart weer de handen uit de mouwen steken om zwerfafval op te ruimen langs de dijken en strandjes van de Ooster- en Westerschelde. In de gemeente Tholen is er die dag een actie langs de Oosterschelde bij Sint-Maartensdijk. Vrijwilligers kunnen zich aanmelden om mee te helpen.
23 uur geledenTHOLEN- Op de Nieuwe Postweg zijn vrijdagavond twee personenauto's met elkaar in botsing gekomen. Meerdere hulpdiensten gingen met spoed ter plaatse. Medisch personeel van de ambulancedienst controleerde de betrokkenen op verwondingen maar vervoer naar het ziekenhuis bleek niet nodig. Het ongeval ontstond vermoedelijk door een keeractie van één van de bestuurders.
1 dag geledenZEELAND - Gemiddeld is 45 procent van de vacatures moeilijk vervulbaar, blijkt uit een recent onderzoek van UWV onder 3.550 werkgevers. Volgens werkgevers komt dit vooral doordat sollicitanten niet altijd beschikken over de juiste vaardigheden, kennis of werkervaring. Ruim de helft van de werkgevers (52 procent) neemt daarom vaker mensen aan die nog opgeleid moeten worden.
1 dag geledenTHOLEN - Veel ouderen op Tholen zijn actief bezig met hun gezondheid, maar er is nog ruimte voor verbetering. Dat blijkt uit onderzoek van de gemeente Tholen in samenwerking met SportZeeland, waaraan ruim 600 senioren deelnamen.
1 dag geledenTHOLEN - Het enige stembureau in de gemeente waar de toegankelijkheid extra aandacht verdient, is in 't Ouwe Raed'uus in Poortvliet. Dat antwoordt het college op schriftelijke vragen van Aron Beurkens (SGP) in aanloop naar de verkiezingen op 18 maart. Andere stembureaus zijn wel goed toegankelijk.
2 dagen geleden