Koningsspelen op obs Die Heenetrecht
OUD-VOSSEMEER - Vrijdag 22 april vonden de jaarlijkse Koningsspelen plaats en obs Die Heenetrecht heeft daar ook aan meegedaan.
Alle kinderen zijn in de eigen groep gestart met het Koningsontbijt. Een gezonde start van de dag dus. Dat was niet alleen lekker maar vooral ook heel gezellig om zo gezamenlijk te ontbijten in de klas. De spelen werden geopend met het themalied. Het bijbehorende dansje is ingestudeerd door de meiden van groep 8 die het vervolgens de kinderen van alle groepen hebben aangeleerd. Na de warming-up zijn de kinderen in gemengde groepen een aantal spelletjes op het schoolplein gaan doen. Ook een gezond tussendoortje mocht uiteraard niet ontbreken. Ter afsluiting hebben we nog een keer met z’n allen het dansje uitgevoerd. Het was een gezellige en sportieve dag.
Meer uit Tholen
THOLEN - Wie met het openbaar vervoer in Zeeland reist, moet vanaf zondag rekening houden met een nieuwe dienstregeling. Busbedrijf Connexxion verandert een aantal buslijnen. Op Tholen komt er een extra rit voor scholieren tussen Poortvliet en Sommelsdijk.
1 uur geledenBERGEN OP ZOOM/SINT-ANNALAND - Cees van Broekhoven (71) is als rasechte Bergenaar al decennialang nauw verbonden met Sint-Annaland. De voormalige leerkracht en docent theater kent het dorp van binnenuit. "Het is een hechte gemeenschap, maar tegelijk open voor nieuwkomers."
17 uur geledenOUD-VOSSEMEER/THOLEN - Popkoor Voix en Cultikoor organiseren samen een kerstconcert op zondag 14 december in de Rooms-Katholieke kerk aan de Dorpsweg in Oud-Vossemeer. Tijdens deze middag kunnen bezoekers genieten van een muzikale kerstsfeer vol bekende en verrassende liedjes.
21 uur geledenTHOLEN - Voor het eerst sinds de oprichting in 1972 verhoogt de Grote Clubactie de afdrachtpercentage voor verenigingen van 80 naar 85 procent. Deze verhoging geldt meteen voor de actie van dit jaar. Voor elf Thoolse verenigingen betekent dit dat zij samen niet 23.868 euro, maar 25.359 euro ontvangen.
1 dag geledenWEST-BRABANT/THOLEN - De Haringvlietbrug verkeert in slechte staat, dit komt door onverwacht snelle slijtage. Dat blijkt uit een kamerbrief die de Tweede Kamer donderdag heeft ontvangen van minister Tieman. Uit extra inspecties die sinds 2024 plaatsvinden, blijkt dat een deel van de lassen onder de rechterrijstrook richting het zuiden in slechtere staat verkeert dan gedacht.
1 dag geledenTHOLEN - Volgend weekend bereikt de meteorenzwerm Geminiden zijn hoogtepunt. Waar eerdere zwermen dit jaar wat tegenvielen, liggen de verwachtingen voor deze editie hoog. Bij helder weer zijn tientallen vallende sterren per uur zichtbaar.
1 dag geledenSCHERPENISSE - Wandelaars, fietsers, duikers en vissers hebben er een mooie voorziening bij. Dinsdag is in de gemeente Tholen het tweede openbare, zelfreinigende toilet met watertappunt geopend. Wethouder Hilde Moerland verrichtte de opening bij Gorishoek in Scherpenisse.
2 dagen geleden