Koningsdag Stavenisse: activiteiten voor jong en oud
STAVENISSE - Ondernemers, verenigingen en organisaties slaan de handen ineen met een gezamenlijk programma op Koningsdag.
De dag begint om 9.00 uur op het Van der Leck de Clerqplein waar de kinderen een hoedje en vlag krijgen. Daarna volgt een aubade met medewerking van muziekvereniging Euterpe.
Op de Voorstraat zijn er in de ochtend spelletjes voor de kinderen. Kom ook gezellig langs voor een bakje koffie of thee. Na afloop mogen alle kinderen een zakje snoep halen bij de MCD.
Frietjes en snacks
En vanaf 12.00 uur zijn er frietjes en snacks verkrijgbaar bij de supermarkt.
Om 13.00 uur start het middagprogramma met spelen op de Voorstraat voor jongeren en volwassenen. Daarnaast is er van 13.00 uur tot 16.00 uur een snuffelroute door het dorp. Op verschillende locaties worden tweedehands spullen, etenswaren, enz aangeboden.
Meer uit Tholen
THOLEN - GroenLinks en de Partij van de Arbeid in Tholen doen dit jaar niet samen mee aan de gemeenteraadsverkiezingen. De samenwerking is uit elkaar gevallen na onenigheid over de kandidatenlijst. Acht jaar geleden was Tholen een van de eerste gemeenten in Zeeland waar beide partijen gezamenlijk op het stembiljet stonden.
1 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Woningcorporatie Stadlander heeft een nieuwe datum vastgesteld voor de inloopavond over de sloop van acht woningen in de Bou Kooijmanstraat in Oud-Vossemeer. De bijeenkomst is nu op maandagavond 19 januari in dorpshuis De Vossenkuil.
3 uur geledenSINT-ANNALAND - Een medewerker van Schutse Zorg Tholen is geschorst vanwege signalen van seksueel grensoverschrijdend gedrag bij twee bewoners. Dit bevestigt Tonja Nortier, strategisch adviseur bij de zorgorganisatie, aan het Reformatorisch Dagblad.
5 uur geledenTHOLEN - De prijzen voor benzine en diesel zijn sinds de jaarwisseling verder gestegen. Na de accijnsverhoging per 1 januari liepen de brandstofprijzen in korte tijd opnieuw op.
20 uur geledenOUD-VOSSEMEER - De datum voor de wielerronde van Oud-Vossemeer is bekend: het wielerspektakel vindt plaats op zaterdag 14 maart. Dat maakte het wielercomité deze week bekend. Het dorp maakt zich op voor alweer de 77e editie van dit volksfeest.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Toneelvereniging Sint Joseph Oud-Vossemeer speelt binnenkort de hilarische klucht 'Jubileumhotel' van Ray Cooney, in een bewerking van John Lanting, die zijn carrière hiermee afsloot.
1 dag geledenTHOLEN - John Geurts, voorzitter van het Humanistisch Verbond Rotterdam Rijnmond, geeft op woensdag 14 januari een lezing in de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap in Tholen. De bijeenkomst begint om 10.00 uur en is vrij toegankelijk; een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld.
1 dag geleden