Koeman wil met Barcelona nu ook het zesde groepsduel nog winnen
BOEDAPEST (ANP) - Trainer Ronald Koeman van Barcelona was na de onbedreigde overwinning bij Ferencváros (0-3) dik tevreden. Voor de Spaanse grootmacht was het de vijfde groepszege op rij in de Champions League.
"Nu wil ik ook het zesde duel nog winnen", liet Koeman na afloop strijdlustig weten. "Dat zou betekenen dat we onderdeel worden van de historie van de club. Want Barcelona heeft slechts één keer eerder alle duels in de groepsfase van de Champions League gewonnen."
De ploeg van Koeman sluit op 8 december in eigen stadion de poulefase af met de topper tegen Juventus. De Italiaanse ploeg kan de groepswinst nog ten koste van Barcelona pakken. Het onderlinge duel in Turijn eindigde eerder in 0-2. Als Juventus die score in Spanje weet te verbeteren, dan gaat de eerste plaats in poule G alsnog naar Italië.
Koeman, die onder anderen sterspeler Lionel Messi thuis had gelaten, kreeg in Hongarije naar eigen zeggen de bevestiging dat hij met zijn selectie op de goede weg is. "We beschikken over vele mogelijkheden in de aanval. Daarom konden we in deze wedstrijd ook weer een paar spelers rust geven. Als iedereen fit is, hebben we echt een geweldige ploeg. We worden steeds beter in de afwerking. Iedereen is hongerig, maar we zullen die instelling steeds weer moeten tonen."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
2 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
5 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
13 uur geleden