Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman wil met Barcelona nu ook het zesde groepsduel nog winnen

Koeman wil met Barcelona nu ook het zesde groepsduel nog winnen

BOEDAPEST (ANP) - Trainer Ronald Koeman van Barcelona was na de onbedreigde overwinning bij Ferencváros (0-3) dik tevreden. Voor de Spaanse grootmacht was het de vijfde groepszege op rij in de Champions League.

"Nu wil ik ook het zesde duel nog winnen", liet Koeman na afloop strijdlustig weten. "Dat zou betekenen dat we onderdeel worden van de historie van de club. Want Barcelona heeft slechts één keer eerder alle duels in de groepsfase van de Champions League gewonnen."

De ploeg van Koeman sluit op 8 december in eigen stadion de poulefase af met de topper tegen Juventus. De Italiaanse ploeg kan de groepswinst nog ten koste van Barcelona pakken. Het onderlinge duel in Turijn eindigde eerder in 0-2. Als Juventus die score in Spanje weet te verbeteren, dan gaat de eerste plaats in poule G alsnog naar Italië.

Koeman, die onder anderen sterspeler Lionel Messi thuis had gelaten, kreeg in Hongarije naar eigen zeggen de bevestiging dat hij met zijn selectie op de goede weg is. "We beschikken over vele mogelijkheden in de aanval. Daarom konden we in deze wedstrijd ook weer een paar spelers rust geven. Als iedereen fit is, hebben we echt een geweldige ploeg. We worden steeds beter in de afwerking. Iedereen is hongerig, maar we zullen die instelling steeds weer moeten tonen."

Meer uit Voetbal

Wijnaldum draagt met doelpunt bij aan zege van Al-Ettifaq

RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).

1 uur geleden
Topscorer Haaland stelt trainer gerust met foto van weegschaal

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.

2 uur geleden
Iraanse voetbalbond wil Pride Match op WK voorkomen

TEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.

3 uur geleden
Trainer Slot verwacht emotioneel duel met oude club van Jota

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.

5 uur geleden
'Picasso van het voetbal' op 72-jarige leeftijd overleden

NOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.

5 uur geleden
Duels Afrika Cup na aftrap gratis voor vollere stadions

RABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.

14 uur geleden
Voorzitter Fenerbahçe aangehouden in Turks drugsonderzoek

ISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.

1 dag geleden