Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman weigert na nederlaag over toekomst te praten

Koeman weigert na nederlaag over toekomst te praten

BARCELONA (ANP) - Ronald Koeman weigerde na het verlies tegen Celta over zijn toekomst te praten. Door de 2-1-nederlaag heeft Koeman met zijn ploeg de titel definitief uit het hoofd moeten zetten.

"Mijn toekomst? Dat is geen vraag voor mij. Ik ga er niet over praten. Ik heb gezegd hoe ik erover denk in mijn persconferentie voor de wedstrijd en ik ga dat niet herhalen", zei Koeman zondagavond.

Een dag voor het duel met Celta verwoordde Koeman het als volgt: "We hebben met het bestuur afgesproken om aan het einde van het seizoen met elkaar te gaan praten. Het is voor een trainer heel belangrijk om het volledige vertrouwen te hebben. Als dat het geval is, kan en wil ik blijven."

Messi

Barça kwam voor de derde keer op een rij niet tot winst in een thuiswedstrijd in La Liga. Mogelijk was het duel met Celta de laatste wedstrijd van Lionel Messi in Camp Nou. "Hopelijk is dat niet het geval. Hij is nog altijd de beste speler ter wereld en hij heeft vandaag nog maar eens laten zien dat zonder hem spelen voor ons onmogelijk is", aldus Koeman.

"Hij heeft dertig doelpunten gemaakt en ons zoveel punten bezorgd door de jaren heen. We willen dat hij blijft, maar dat is aan hem. Als hij niet blijft, wie moet dan de doelpunten gaan maken?"

Messi bezorgde FC Barcelona een voorsprong, maar door twee doelpunten van Sani Mina verloor de ploeg van Koeman alsnog. Daardoor strijden Atlético Madrid en Real Madrid op de laatste speeldag om de titel. FC Barcelona speelt komend weekend uit tegen Eibar, dat zondag degradeerde.

Meer uit Voetbal

Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

1 uur geleden
Brugge volgt Correia op als trainer van Telstar

VELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.

1 uur geleden
Onderzoekers zien na kopbal tekenen van hersenschade in het bloed

AMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.

2 uur geleden
KNVB vraagt burgemeester Volendam alsnog uitfans toe te laten

ZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.

2 uur geleden
Advocaat: genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.

3 uur geleden
Congo zonder Ajax-middenvelder Mokio naar WK

KINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.

4 uur geleden
Advocaat houdt vast aan vertrouwde namen in WK-selectie Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.

4 uur geleden