Koeman weigert na nederlaag over toekomst te praten
BARCELONA (ANP) - Ronald Koeman weigerde na het verlies tegen Celta over zijn toekomst te praten. Door de 2-1-nederlaag heeft Koeman met zijn ploeg de titel definitief uit het hoofd moeten zetten.
"Mijn toekomst? Dat is geen vraag voor mij. Ik ga er niet over praten. Ik heb gezegd hoe ik erover denk in mijn persconferentie voor de wedstrijd en ik ga dat niet herhalen", zei Koeman zondagavond.
Een dag voor het duel met Celta verwoordde Koeman het als volgt: "We hebben met het bestuur afgesproken om aan het einde van het seizoen met elkaar te gaan praten. Het is voor een trainer heel belangrijk om het volledige vertrouwen te hebben. Als dat het geval is, kan en wil ik blijven."
Messi
Barça kwam voor de derde keer op een rij niet tot winst in een thuiswedstrijd in La Liga. Mogelijk was het duel met Celta de laatste wedstrijd van Lionel Messi in Camp Nou. "Hopelijk is dat niet het geval. Hij is nog altijd de beste speler ter wereld en hij heeft vandaag nog maar eens laten zien dat zonder hem spelen voor ons onmogelijk is", aldus Koeman.
"Hij heeft dertig doelpunten gemaakt en ons zoveel punten bezorgd door de jaren heen. We willen dat hij blijft, maar dat is aan hem. Als hij niet blijft, wie moet dan de doelpunten gaan maken?"
Messi bezorgde FC Barcelona een voorsprong, maar door twee doelpunten van Sani Mina verloor de ploeg van Koeman alsnog. Daardoor strijden Atlético Madrid en Real Madrid op de laatste speeldag om de titel. FC Barcelona speelt komend weekend uit tegen Eibar, dat zondag degradeerde.
Meer uit Voetbal
NOTTINGHAM (ANP/RTR) - Nottingham Forest heeft met Sean Dyche al voor de derde keer dit seizoen een trainer ontslagen. De 54-jarige Engelsman wordt verantwoordelijk gehouden voor de slechte prestaties van de nummer 17 van de Premier League. Het doelpuntloze gelijkspel tegen hekkensluiter Wolverhampton Wanderers van woensdagavond werd Dyche fataal.
56 minuten geledenSUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.
10 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.
11 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.
21 uur geleden