Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman: vijf keer winnen en we zijn kampioen

Koeman: vijf keer winnen en we zijn kampioen

BARCELONA (ANP) - Ronald Koeman heeft er ondanks de nederlaag van afgelopen donderdag tegen Granada alle vertrouwen in dat FC Barcelona de titel in de Spaanse La Liga zal opeisen. "Als we de laatste vijf wedstrijden winnen, zijn we kampioen", klonk de coach overtuigd, een dag voordat zijn ploeg een lastige uitwedstrijd speelt tegen Valencia.

"Het is een cruciaal duel voor ons, maar dat geldt net zo goed voor Atlético Madrid, Real Madrid en Sevilla rond de wedstrijden die zij dit weekeinde spelen. Voor ons telt na de nederlaag van donderdag alleen de winst."

Koploper Atlético Madrid gaat zaterdagmiddag op bezoek bij Elche. Real Madrid, tweede met net als Barcelona 2 punten achterstand op Atlético, ontvangt in de avond Osasuna, terwijl Sevilla (1 punt minder) maandag een thuiswedstrijd heeft tegen Athletic.

Koeman ontbreekt zondag op de bank na zijn schorsing voor twee duels wegens belediging van de vierde official in het duel met Granada. De club is in beroep gegaan. "Het is een overdreven straf. Tegen Valencia ben ik er zeker niet bij, maar ik heb alle vertrouwen in de technische staf. En de spelers hebben al veel gewonnen en worden niet nerveus."

Meer uit Voetbal

Ajax bevestigt komst Spaanse trainer Míchel voor twee seizoenen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.

1 uur geleden
Burgemeester verbiedt oefenduel Congo - Chili in Spanje om ebola

LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.

1 uur geleden
Noorse bond sluit zich aan bij klacht tegen FIFA-baas om Trump

OSLO (ANP/RTR) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft zich formeel aangesloten bij een officiële klacht tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit. Dat verklaarde voorzitter Lise Klaveness van de NFF tijdens een persconferentie.

2 uur geleden
Voetbalclub Fulham neemt na vijf jaar afscheid van trainer Silva

LONDEN (ANP) - Fulham neemt deze zomer afscheid van trainer Marco Silva. De 48-jarige Portugees was sinds 2021 de eindverantwoordelijke bij de club uit Londen.

2 uur geleden
Tennisser Zverev eenvoudig naar halve finales Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich voor de vijfde keer geplaatst voor de halve finales van Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld versloeg in Parijs de Spanjaard Rafael Jódar met 7-6 (3) 6-1 6-3. Hij speelt tegen de winnaar van de partij tussen de Braziliaan João Fonseca en de Tsjech Jakub Menšík om een plaats in de finale.

3 uur geleden
Verbruggen is eerste doelman van Oranje op WK

ZEIST (ANP) - Bart Verbruggen is de eerste doelman van het Nederlands elftal voor het WK. Dat zei Ronald Koeman tijdens zijn persconferentie voor de oefeninterland van woensdag tegen Algerije in De Kuip. De bondscoach gaf nog niet prijs wie zijn tweede keeper is voor de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Robin Roefs en Mark Flekken zijn de andere doelmannen in de WK-selectie van Oranje.

5 uur geleden
Oranje oefent met rechtsback Wieffer tegen Algerije in De Kuip

ZEIST (ANP) - Mats Wieffer begint woensdagavond met het Nederlands elftal aan de oefenwedstrijd tegen Algerije in De Kuip. Hij vervangt de geschorste Denzel Dumfries. Jurriën Timber, rechterverdediger van Arsenal, ontbreekt nog bij Oranje en sluit donderdag aan bij de nationale ploeg.

5 uur geleden