Koeman: vijf keer winnen en we zijn kampioen
BARCELONA (ANP) - Ronald Koeman heeft er ondanks de nederlaag van afgelopen donderdag tegen Granada alle vertrouwen in dat FC Barcelona de titel in de Spaanse La Liga zal opeisen. "Als we de laatste vijf wedstrijden winnen, zijn we kampioen", klonk de coach overtuigd, een dag voordat zijn ploeg een lastige uitwedstrijd speelt tegen Valencia.
"Het is een cruciaal duel voor ons, maar dat geldt net zo goed voor Atlético Madrid, Real Madrid en Sevilla rond de wedstrijden die zij dit weekeinde spelen. Voor ons telt na de nederlaag van donderdag alleen de winst."
Koploper Atlético Madrid gaat zaterdagmiddag op bezoek bij Elche. Real Madrid, tweede met net als Barcelona 2 punten achterstand op Atlético, ontvangt in de avond Osasuna, terwijl Sevilla (1 punt minder) maandag een thuiswedstrijd heeft tegen Athletic.
Koeman ontbreekt zondag op de bank na zijn schorsing voor twee duels wegens belediging van de vierde official in het duel met Granada. De club is in beroep gegaan. "Het is een overdreven straf. Tegen Valencia ben ik er zeker niet bij, maar ik heb alle vertrouwen in de technische staf. En de spelers hebben al veel gewonnen en worden niet nerveus."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola voelt zich verantwoordelijk voor de nederlaag van Manchester City tegen Bayer Leverkusen in de Champions League (0-2). "Ik heb mijn ploeg op te veel posities gewijzigd", zei hij na de wedstrijd.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.
13 uur geleden