Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman traint na zege op Bosnië met elf invallers en reserves

Koeman traint na zege op Bosnië met elf invallers en reserves

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is de voorbereiding op de Nations League-wedstrijd van dinsdag tegen Duitsland begonnen met een training voor de spelers die zaterdag in het duel met Bosnië en Herzegovina (5-2) invielen of op de reservebank zaten. De basisploeg verscheen niet op het veld in Zeist en deed binnen in de gym een hersteltraining.

Jeremie Frimpong verliet het trainingskamp om privéomstandigheden. Bondscoach Ronald Koeman riep geen vervanger op en trainde daardoor met negen veldspelers. Dat waren invallers Lutsharel Geertruida, Jurriën Timber, Quinten Timber, Wout Weghorst en Donyell Malen en reserves Brian Brobbey, Jan Paul van Hecke, Jorrel Hato en Justin Kluivert. De twee reservekeepers Mark Flekken en Nick Olij trainden apart.

Brobbey weet al dat hij dinsdag in de basis begint. De spits van Ajax vervangt Joshua Zirkzee, die tegen Bosnië mocht beginnen. Koeman wil beide spelers deze interlandperiode als basisspelers in actie zien.

Duitsland won de eerste groepswedstrijd met 5-0 van Hongarije en is daardoor koploper in de poule van Oranje.

Meer uit Voetbal

Afrikaanse voetbalbond maakt speeldata Afrika Cup 2027 bekend

CAIRO (ANP/AFP/BELGA) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft de speeldata van de Afrika Cup van 2027 bekendgemaakt. De 36e editie van het toernooi vindt plaats tussen 19 juni en 17 juli. Kenia, Tanzania en Oeganda werden in september 2023 al als gastlanden aangewezen. Het is nog niet duidelijk welk land de openingswedstrijd en de finale organiseert.

17 minuten geleden
Tottenham Hotspur ziet concurrent West Ham United ruim verliezen

BRENTFORD (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie uit de Premier League concurrent West Ham United zien verliezen. Brentford was in eigen stadion met 3-0 te sterk voor de Londenaren, waar de Nederlander Crysencio Summerville een basisplaats had.

21 minuten geleden
Bayern in aanloop naar return tegen PSG gelijk tegen Heidenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een nederlaag in de Bundesliga ternauwernood voorkomen. De koploper, die al zeker is van de landstitel, maakte diep in blessuretijd gelijk tegen hekkensluiter Heidenheim: 3-3.

54 minuten geleden
Voetbalsters Lyon naar Champions League-finale na zege op Arsenal

LYON (ANP) - De voetbalsters van Olympique Lyon hebben zich ten koste van titelverdediger Arsenal geplaatst voor de finale van de Champions League. In de halve finale in Lyon werd het 3-1 voor de thuisploeg. Dat was voldoende na de 2-1-nederlaag vorige week in Londen.

55 minuten geleden
Villarreal verzekert zich opnieuw van deelname Champions League

VILLARREAL (ANP/AFP) - Villarreal mag komend voetbalseizoen opnieuw meedoen aan het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Marcelino versloeg zaterdag Levante met 5-1 en is daardoor zeker van een plaats bij de eerste vier op de ranglijst van de Spaanse competitie.

1 uur geleden
Ajax profiteert van promotie Ipswich en verkoopt Akpom

IPSWICH (ANP) - Ajax profiteert van de promotie van Ipswich Town naar de Premier League. De Engelse club moet Chuba Akpom voor een bedrag van ruim 9 miljoen euro overnemen.

2 uur geleden
RKC verslaat Roda JC na strafschoppen en treft Willem II

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft de tweede ronde van de play-offs voor promotie/degradatie bereikt. De club uit Waalwijk won in eigen huis na strafschoppen van Roda JC nadat de wedstrijd in de reguliere speeltijd, net als eerder in de week in Kerkrade, in 1-1 was geëindigd.

19 uur geleden