Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman neemt ook Ansu Fati mee naar Sevilla voor bekerfinale

Koeman neemt ook Ansu Fati mee naar Sevilla voor bekerfinale

BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman neemt 26 spelers van FC Barcelona mee naar Sevilla voor de finale van het Spaanse bekertoernooi tegen Athletic. Ook Ansu Fati, die herstellende is van een zware knieblessure, stapte vrijdagochtend in het vliegtuig. De 18-jarige aanvaller is weliswaar nog niet fit, maar gaat wel mee. Datzelfde geldt voor de Braziliaanse reservekeeper Neto.

Koeman neemt vrijwel alle spelers uit zijn selectie mee. Alleen de Braziliaan Philippe Coutinho ontbreekt. Coutinho liet zich begin deze maand opnieuw opereren aan zijn linkerknie. De aanvallende middenvelder komt dit seizoen niet meer in actie.

De oud-Ajacieden Sergiño Dest en Frenkie de Jong maken zoals gebruikelijk wel deel uit van de selectie. Barcelona verloor vorige week de 'Clásico' tegen Real Madrid met 2-1 en staat nu op de derde plaats in La Liga, vlak achter Atlético Madrid en Real. De finale van het toernooi om de Copa del Rey, de Spaanse beker, begint om 21.30 uur. Barcelona en Athletic troffen elkaar begin dit jaar in de finale van het toernooi om de Spaanse Supercup. De Baskische ploeg won na verlenging met 3-2. Koeman hoopt zaterdag alsnog zijn eerste prijs als trainer van Barcelona te veroveren.

Meer uit Voetbal

Inter knokt zich tegen Pisa terug van achterstand en wint ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.

9 uur geleden
Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

16 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

19 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

20 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

21 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

21 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

1 dag geleden