Koeman maakt Brobbey complimenten: meer kan ik niet vragen
AMSTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was na de thuiswedstrijd in de Nations League tegen Duitsland (2-2) lovend over Brian Brobbey. "Ik kan niet meer vragen dan wat hij vanavond heeft laten zien", zei de bondscoach over de Ajacied.
Brobbey was sterk aan de bal en had na een kleine twee minuten spelen een aandeel in de openingstreffer van Tijjani Reijnders. De aanvaller legde de bal met zijn borst terug op Ryan Gravenberch, die vervolgens Reijnders de diepte instuurde. "Jonathan Tah had aan alle kanten problemen met Brobbey en moest veel overtredingen maken", zei Koeman over de Duitse verdediger. "Brian was gevaarlijk, sterk en hield de bal goed vast. Hij heeft diepte in zijn spel en bereidde de tweede treffer voor. Hij deed het geweldig."
Koeman startte drie dagen eerder tegen Bosnië en Herzegovina (5-2) met Joshua Zirkzee als aanvalsleider. Ook hij maakte indruk. "Het zijn andere types. Het liefste ga je naar een vaste spits toe. Dat kunnen Joshua en Brian allebei zijn. Het kan ook van een tegenstander afhangen wie je opstelt. Dat was de keuze die ik nu heb gemaakt. Volgens mij was dat geen slechte keuze. Hoe meer goede aanvallers we hebben, hoe beter dat is."
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
20 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
1 dag geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
1 dag geleden