Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman maakt Brobbey complimenten: meer kan ik niet vragen

Koeman maakt Brobbey complimenten: meer kan ik niet vragen

AMSTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was na de thuiswedstrijd in de Nations League tegen Duitsland (2-2) lovend over Brian Brobbey. "Ik kan niet meer vragen dan wat hij vanavond heeft laten zien", zei de bondscoach over de Ajacied.

Brobbey was sterk aan de bal en had na een kleine twee minuten spelen een aandeel in de openingstreffer van Tijjani Reijnders. De aanvaller legde de bal met zijn borst terug op Ryan Gravenberch, die vervolgens Reijnders de diepte instuurde. "Jonathan Tah had aan alle kanten problemen met Brobbey en moest veel overtredingen maken", zei Koeman over de Duitse verdediger. "Brian was gevaarlijk, sterk en hield de bal goed vast. Hij heeft diepte in zijn spel en bereidde de tweede treffer voor. Hij deed het geweldig."

Koeman startte drie dagen eerder tegen Bosnië en Herzegovina (5-2) met Joshua Zirkzee als aanvalsleider. Ook hij maakte indruk. "Het zijn andere types. Het liefste ga je naar een vaste spits toe. Dat kunnen Joshua en Brian allebei zijn. Het kan ook van een tegenstander afhangen wie je opstelt. Dat was de keuze die ik nu heb gemaakt. Volgens mij was dat geen slechte keuze. Hoe meer goede aanvallers we hebben, hoe beter dat is."

Meer uit Voetbal

Arsenal na krappe zege op Burnley dicht bij Engelse titel

LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.

6 uur geleden
Koeman vreest voor WK-deelname verdediger Timber

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.

9 uur geleden
Leeds gaat stadionverboden opleggen voor homofobe spreekkoren

LEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.

9 uur geleden
Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

11 uur geleden
Brugge volgt Correia op als trainer van Telstar

VELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.

11 uur geleden
Onderzoekers zien na kopbal tekenen van hersenschade in het bloed

AMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.

12 uur geleden
KNVB vraagt burgemeester Volendam alsnog uitfans toe te laten

ZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.

12 uur geleden