Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman maakt Brobbey complimenten: meer kan ik niet vragen

Koeman maakt Brobbey complimenten: meer kan ik niet vragen

AMSTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was na de thuiswedstrijd in de Nations League tegen Duitsland (2-2) lovend over Brian Brobbey. "Ik kan niet meer vragen dan wat hij vanavond heeft laten zien", zei de bondscoach over de Ajacied.

Brobbey was sterk aan de bal en had na een kleine twee minuten spelen een aandeel in de openingstreffer van Tijjani Reijnders. De aanvaller legde de bal met zijn borst terug op Ryan Gravenberch, die vervolgens Reijnders de diepte instuurde. "Jonathan Tah had aan alle kanten problemen met Brobbey en moest veel overtredingen maken", zei Koeman over de Duitse verdediger. "Brian was gevaarlijk, sterk en hield de bal goed vast. Hij heeft diepte in zijn spel en bereidde de tweede treffer voor. Hij deed het geweldig."

Koeman startte drie dagen eerder tegen Bosniƫ en Herzegovina (5-2) met Joshua Zirkzee als aanvalsleider. Ook hij maakte indruk. "Het zijn andere types. Het liefste ga je naar een vaste spits toe. Dat kunnen Joshua en Brian allebei zijn. Het kan ook van een tegenstander afhangen wie je opstelt. Dat was de keuze die ik nu heb gemaakt. Volgens mij was dat geen slechte keuze. Hoe meer goede aanvallers we hebben, hoe beter dat is."

Meer uit Voetbal

Arnaldi naar halve finale Roland Garros na opgave Berrettini

PARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.

10 minuten geleden
Oranje verliest voorlaatste oefenduel voor WK van Algerije (0-1)

ROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.

11 minuten geleden
Voetballers Congo spelen gelijk in oefenduel met Denemarken

LUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in Belgiƫ voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

26 minuten geleden
De Jong nu tweede aanvoerder van Oranje achter Van Dijk

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong is vanaf nu de tweede aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat werd woensdag duidelijk toen bondscoach Ronald Koeman in de oefenwedstrijd tegen Algerije aanvoerder Virgil van Dijk halverwege van het veld haalde.

27 minuten geleden
Doelman Roefs maakt debuut voor Oranje tegen Algerije

ROTTERDAM (ANP) - Robin Roefs heeft woensdag zijn debuut voor het Nederlands elftal gemaakt. De 23-jarige doelman van Sunderland kwam in de thuiswedstrijd tegen Algerije na rust als vervanger van Bart Verbruggen in het veld.

36 minuten geleden
Aanvaller Depay evenaart Van der Vaart met 109 interlands

ROTTERDAM (ANP) - Memphis Depay is woensdag tegen Algerije aan zijn 109e wedstrijd voor het Nederlands elftal begonnen. De 32-jarige aanvaller van Corinthians verving halverwege Crysencio Summerville en kwam daarmee qua aantal interlands op gelijke hoogte met Rafael van der Vaart. Depay debuteerde in oktober 2013 in het door Oranje met 2-0 gewonnen uitduel met Turkije.

37 minuten geleden
Go Ahead Eagles neemt per direct afscheid van trainer Boel

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft per direct afscheid genomen van trainer Melvin Boel. De 39-jarige trainer had net zijn eerste seizoen afgemaakt en had nog een contract voor twee seizoenen in Deventer. "Na een intensieve en open evaluatie van het afgelopen seizoen kwamen beide partijen gezamenlijk tot de conclusie dat het beter is om uit elkaar te gaan", meldt de club.

1 uur geleden