Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman heeft Coutinho terug en is vragen over Messi zat

Koeman heeft Coutinho terug en is vragen over Messi zat

BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman heeft middenvelder Philippe Coutinho terug bij de selectie van FC Barcelona voor de wedstrijd tegen Atlético Madrid. Dat vertelde Koeman tijdens de persconferentie richting dat duel. Daarnaast gaf de 57-jarige Koeman aan klaar te zijn met het constant moeten verdedigen van zijn sterspeler Lionel Messi.

"Ik moet Leo verdedigen omdat hij na 15 uur reizen enorm veel pers tegenover zich kreeg met heel veel vragen", aldus Koeman. "Ik vind dat respectloos. Het is ongelooflijk wat hij voor deze club heeft betekend."

De Argentijnse aanvaller was na zijn interlandverplichtingen onderwerp van gesprek vanwege uitspraken van de voormalig zaakwaarnemer van Antoine Griezmann. Die stelde dat zijn voormalig cliënt last had van de houding van Messi, die vervolgens geïrriteerd reageerde op vragen daarover. "Ik snap wel dat Leo pissig was, dat ze na zo'n lange reis hem meteen vroegen over Antoine", nam Koeman het op voor Messi. "In de kleedkamer heb ik nooit een slechte relatie gezien tussen de twee." Toen de Nederlandse trainer daarna weer gevraagd werd naar de houding van Messi, gaf Koeman aan geen antwoord meer te willen geven.

Coutinho is terug na bijna vier weken afwezigheid wegens een hamstringblessure. De Braziliaan liep de kwetsuur eind oktober op in het duel met Real Madrid. Zaterdagavond speelt Barcelona om 21.00 uur tegen Atlético, de nummer 3 van de Spaanse competitie Atlético. Barcelona staat achtste.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Son wil vertrekken bij Tottenham Hotspur

SEOUL (ANP) - Son Heung-min wil na tien jaar vertrekken bij Tottenham Hotspur. "Ik heb besloten dat ik deze club ga verlaten", zei de aanvaller op een persconferentie in Seoul, waar de club uit Londen op trainingskamp is.

27 minuten geleden
Trainer Ten Hag wint met Bayer Leverkusen van Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft in eigen stadion een oefenduel met Bayer Leverkusen verloren. De ploeg van trainer Erik ten Hag zegevierde met 2-1.

11 uur geleden
Linksback Tagliafico blijft nog twee seizoenen bij Olympique Lyon

LYON (ANP) - Nicolás Tagliafico heeft zijn aflopende contract bij Olympique Lyon met twee seizoenen verlengd. De linksback uit Argentinië verliet drie jaar geleden Ajax voor de club uit Frankrijk.

11 uur geleden
PSV neemt talent Sidibé over van Stoke City

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de komst van Souleymane Sidibé afgerond. De achttienjarige middenvelder komt over van Stoke City, dat uitkomt op het tweede niveau van Engeland. Hij heeft een vierjarig contract bij de kampioen uit Eindhoven ondertekend.

12 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Paixão naar Olympique Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Igor Paixão naar Olympique Marseille bevestigd. De 25-jarige Braziliaan stond nog tot medio 2029 bij zijn club uit Rotterdam onder contract. Hij ondertekent een vijfjarig contract bij de Franse topclub.

12 uur geleden
Fortuna Sittard versterkt zich met verdediger Márquez

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft zich versterkt met Iván Márquez. De 31-jarige centrale verdediger komt over van het Duitse 1. FC Nürnberg en tekent een contract voor drie seizoenen, met een optie voor een extra jaar.

12 uur geleden
Ajax betaalt maximaal 17 miljoen euro voor middenvelder Gloukh

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de transfer van Oscar Gloukh afgerond. De 21-jarige middenvelder heeft een vijfjarig contract ondertekend, zo laat de nummer 2 van afgelopen seizoen in de Eredivisie weten. De Israëliër komt over van RB Salzburg, dat minimaal 14,75 miljoen en door mogelijke bonussen maximaal 17,25 miljoen euro voor hem ontvangt.

12 uur geleden