
Koeman had Veerman graag transfer naar buitenland zien maken
ZEIST (ANP) - Ronald Koeman had het voor Joey Veerman goed gevonden als hij deze zomer een transfer naar het buitenland had gemaakt. Concrete belangstelling bleef uit voor de middenvelder van PSV, die onlangs zelf aangaf in de Eredivisie niet echt meer uitgedaagd te worden.
"Joey is een speler die uitgedaagd moet worden. Ik ben het met hem eens dat het voor hem te makkelijk is", vertelde de bondscoach van het Nederlands elftal op een persconferentie. "Spelers in de Premier League worden sterker, omdat ze elke drie dagen volle bak moeten spelen. In Nederland is dat niet het geval."
Veerman zei dat hij door het gebrek aan weerstand in veel wedstrijden in de Eredivisie soms wat gemakzuchtig kan worden. Koeman: "Dit zijn spelers die dusdanig goed aan de bal zijn, dat ze meer tijd krijgen. Voor hem zou het een broodnodige stap zijn, die hij moet maken. Anders denk ik dat we dit blijven zien."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Tyrell Malacia keert niet meer terug bij PSV. De Eindhovenaren huurden de linkervleugelverdediger sinds begin februari van Manchester United. PSV had een optie tot koop bedongen, maar de club maakt daar geen gebruik van. "Bedankt en veel succes in de toekomst, Tyrell", aldus PSV op X.
1 uur geledenGLENDALE (ANP) - Mexico heeft zich bij de Gold Cup voor de halve finales geplaatst. De titelverdediger was in de kwartfinale met 2-0 te sterk voor Saudi-Arabiƫ. Alexis Vega opende kort na rust de score. In de slotfase passeerde Abdullah Madu zijn eigen doelman.
2 uur geledenCHARLOTTE (ANP/AFP) - Chelsea heeft met drie doelpunten in de verlenging Benfica met 4-1 uitgeschakeld op het WK voor clubs in de VS. Christopher Nkunku, Pedro Neto en Kiernan Dewsbury-Hall scoorden in negen minuten tijd. Chelsea treft in de kwartfinales van het toernooi het Braziliaanse Palmeiras.
7 uur geledenBRATISLAVA (ANP) - De voetballers van Jong Engeland hebben op het Europees kampioenschap in Slowakije hun titel uit 2023 geprolongeerd. De ploeg van bondscoach Lee Carsley, die in de halve eindstrijd Jong Oranje had uitgeschakeld (2-1), was in de finale na verlenging met 3-2 te sterk voor de leeftijdsgenoten van Duitsland. De stand na de reguliere speeltijd was 2-2.
11 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Palmeiras is doorgedrongen tot de kwartfinales van het WK voor voetbalclubs in de Verenigde Staten. De ploeg won in Philadelphia na verlenging het Braziliaanse onderonsje tegen Botafogo met 1-0.
14 uur geledenDIRKSHORN (ANP) - AZ is de voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen gestart met een overwinning. Het elftal van trainer Maarten Martens versloeg in Dirkshorn de Schotse club Kilmarnock met 2-0.
15 uur geledenMONACO (ANP) - Paul Pogba hervat zijn voetballoopbaan na een dopingschorsing bij AS Monaco. De 32-jarige Franse middenvelder ondertekende een tweejarig contract bij de club uit de Ligue 1.
16 uur geleden