Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman gelooft in Noppert en heeft Cillessen niet afgeschreven

Koeman gelooft in Noppert en heeft Cillessen niet afgeschreven

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vindt het logisch dat Andries Noppert weer in de selectie van het Nederlands elftal zit. "Voor mij hoort hij nu bij de beste drie doelmannen", zei hij op een persconferentie voor de finaleronde van de Nations League. "Dus daarom is hij er weer bij."

Noppert miste bijna de hele tweede helft van het seizoen vanwege een blessure. Hij maakte pas tijdens de allerlaatste speelronde van de Eredivisie zijn rentree bij sc Heerenveen en speelde vervolgens ook twee duels met FC Twente in de play-offs. Justin Bijlow en Mark Flekken zijn de andere doelmannen in de selectie van de nationale ploeg voor de finaleronde van de Nations League.

Noppert was de eerste doelman van Oranje op het WK van eind vorig jaar in Qatar. Koeman liet eind maart Jasper Cillessen het doel verdedigen tijdens de eerste duels in de EK-kwalificatie met Frankrijk en Gibraltar. Maar de doelman is nu niet geselecteerd na een reeks mindere optredens voor NEC. "Dat heeft met zijn vorm te maken", zei de bondscoach. "Deze breuk is niet definitief. Wij hebben nu gewoon voor de drie beste keepers gekozen. In het nieuwe seizoen gaan we weer kijken."

Koeman weet al wie woensdag het doel verdedigt in de halve finale van de Nations League tegen Kroatië. "Maar dat ga ik nu niet vertellen", zei hij. "Dat horen eerst mijn spelers."

Meer uit Voetbal

Kane terug in selectie Bayern München voor CL-duel met Atalanta

ATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.

3 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

8 uur geleden
Technisch directeur Cruijff wil met Ajax direct meedoen om titel

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.

10 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

10 uur geleden
Spelersvakbond uit zorgen over veiligheid Iraanse voetbalsters

SYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.

12 uur geleden
AC Milan verkleint gat met Inter dankzij winst in stadsderby

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.

1 dag geleden
Bekerfinalist NEC na ruime zege op FC Volendam naar derde plaats

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.

1 dag geleden