Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman bereikt akkoord met Barcelona over ontslagvergoeding

Koeman bereikt akkoord met Barcelona over ontslagvergoeding

BARCELONA (ANP) - Ronald Koeman heeft een akkoord bereikt met FC Barcelona over een ontslagvergoeding. Volgens Spaanse media neemt de Nederlander genoegen met een vergoeding van 10 miljoen euro, al zou hij recht hebben gehad op 12 miljoen euro. Volgens zaakwaarnemer Rob Jansen "lijkt het er op" dat het ontslag van Koeman nu is afgehandeld.

De Catalaanse clubleiding besloot eind vorige maand na de nederlaag bij Rayo Vallecano (1-0) om afscheid te nemen van de 58-jarige trainer. Het contract van Koeman liep door tot komende zomer. Barcelona stelde Xavi aan als opvolger. Bij de Catalaanse club spelen onder anderen de Oranje-internationals Frenkie de Jong, Memphis Depay en Luuk de Jong.

Nu Koeman zijn vertrek bij Barcelona heeft afgehandeld, zou hij weer ergens anders aan de slag kunnen gaan. De oud-bondscoach van het Nederlands elftal hield zich na zijn ontslag stil. Koeman wil vooralsnog niet reageren op de teleurstellend geƫindigde periode bij de club die hij in 1992 als speler de Europa Cup 1 bezorgde.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

4 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

4 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardiniƫ en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

4 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

8 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

11 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

11 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

11 uur geleden