Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

KNVB rekent weer op 40.000 Oranjefans in Leipzig

KNVB rekent weer op 40.000 Oranjefans in Leipzig

LEIPZIG (ANP) - De KNVB verwacht dat ongeveer 40.000 Oranjesupporters naar Leipzig komen voor de tweede wedstrijd van het Nederlands elftal tegen Frankrijk vrijdagavond. Minimaal 15.000 fans hebben een kaartje bemachtigd voor het EK-duel in de Red Bull Arena, dat om 21.00 uur begint.

Nederlandse supporters kunnen vrijdag terecht in een speciale Oranje Fanzone op de Wilhelm Leuschner Platz, aan de rand van het centrum van Leipzig. Daar zijn optredens van Yves Berendse, Donnie, Snollebollekes en Mental Theo.

Supporters van het Nederlands elftal willen aan het einde van de middag samen vanaf de Oranje Fanzone naar het stadion wandelen. Het eerste duel van Oranje op het EK met Polen (2-1) trok zondag ook ruim 40.000 Nederlanders naar Hamburg. Zij liepen in een lange stoet naar het Volksparkstadion. Veel buitenlandse media besteedden aandacht aan die fanmars. Spelers van Oranje vertelden na de zege op Polen hoe gemotiveerd ze werden door de vele Nederlandse fans in Hamburg.

Fanzone

De KNVB rekende voor het duel met Polen op 15.000 Nederlandse fans in het stadion, maar uiteindelijk bleken meer dan 25.000 Oranjefans een ticket voor de wedstrijd te hebben. Supporters zonder kaartje kunnen de wedstrijd tegen Frankrijk in Leipzig bekijken op de EURO2024 Fanzone van de UEFA aan de Augustusplatz. De Red Bull Arena biedt plaats aan ruim 42.000 toeschouwers.

De afstand van Utrecht tot Leipzig is 612 kilometer.

Meer uit Voetbal

Van Persie verrast door vertrek van algemeen directeur Te Kloese

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.

36 minuten geleden
De Ligt werkt vijftig dagen voor WK op trainingsveld aan herstel

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

4 uur geleden
Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

17 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

19 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

19 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

22 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

1 dag geleden