Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

KNMI: 'Code geel voor zware windstoten tot 95 kilometer per uur'

KNMI: 'Code geel voor zware windstoten tot 95 kilometer per uur'

ZEELAND - Het Koninklijke Nederlands Meteorologisch Instituut (KNMI) heeft code geel afgegeven voor heel Zeeland. Volgens het instituut kunnen er gevaarlijke situaties ontstaan door zware windstoten. 

Tussen 11.00 en 15.00 uur geldt kleurcode geel in heel Zeeland. Dat wil zeggen dat verkeer en buitenactiviteiten hinder kunnen ondervinden aan het weer. Volgens het KNMI kunnen er zware windstoten tot wel 95 kilometer per uur plaatsvinden in de provincie. De wind komt uit het zuidwesten. Aan het einde van de middag verdwijnen de zware windstoten weer. 

Vorige week gaf het KNMI ook nog code geel af voor Zeeland. Toen waarschuwde het instituut voor gladheid op de weg vanwege sneeuwval. 


Lees ook

Tholen ontwaakt onder laagje sneeuw: code geel voor gladheid

Meer uit Tholen

Gemeente wist van onderhoudsopgave Thoolse brug, maar niet van uitvoering

THOLEN - Het college van burgemeester en wethouders was op de hoogte van de onderhoudsopgave aan de Thoolse brug, maar wist vooraf niet hoe de werkzaamheden precies zouden worden uitgevoerd. Dat schrijft het college in de beantwoording van schriftelijke vragen van raadslid Arjan Deurloo. Pas toen Rijkswaterstaat duidelijkheid gaf over de planning, is de gemeenteraad geïnformeerd.

3 uur geleden
Alzheimer Café van Thoolse werkgroep gaat binnenkort weer van start

THOLEN - Alzheimer Werkgroep Tholen houdt maandag 26 januari weer het eerste Alzheimer Café van een serie van vijf bijeenkomsten. Tijdens het Alzheimer Café spreekt meestal een deskundige over een onderwerp rondom dementie. Eén keer per jaar is er een bijeenkomst waarin de deelnemers met elkaar in gesprek gaan.

7 uur geleden
Leon de Witte verruilt Tholense Boys aan het einde van dit seizoen voor WHS

SINT-ANNALAND - Leon de Witte ruilt de geel-zwarten in voor het groen-wit. De huidige hoofdtrainer van Tholense Boys gaat aan het einde van het seizoen aan de slag bij WHS. Daar heeft hij een contract voor twee jaar getekend.

11 uur geleden
Jongeren zien niks in helmplicht op e-bikes: ‘Dan gaat m’n haar nog slechter zitten’

THOLEN - Het kabinet wil vanaf 2027 een helmplicht voor minderjarigen op e-bikes en fatbikes. Hoe denken jongeren hierover? De gemeente Tholen begrijpt het voornemen, maar de jeugd zit hier niet op te wachten.

1 dag geleden
Drie jubilarissen in het zonnetje bij Fluplandse vrouwenvereniging

SINT PHILIPSLAND - Afgelopen woensdagavond vond de algemene ledenvergadering van Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland plaats in de Wimpel. Hier werden ook drie jubilarissen in het zonnetje gezet.

1 dag geleden
Hulp komt te laat voor schaap op z’n rug: Zo kun je het dier in nood zelf helpen

POORTVLIET - De brandweer was maandag uitgerukt naar Poortvliet nadat iemand een schaap op zijn rug had gezien. Helaas kwam hulp te laat voor het dier. Volgens de Dierenbescherming is een schaap op zijn rug een levensbedreigende situatie en kun je het dier in nood ook zelf helpen.

1 dag geleden
WHS beloont zichzelf niet in goede tweede helft tegen koploper [SPEELRONDE 12]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 17 januari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 12 in de Derde Klasse.

2 dagen geleden