KNMI: 'Code geel voor zware windstoten tot 95 kilometer per uur'
ZEELAND - Het Koninklijke Nederlands Meteorologisch Instituut (KNMI) heeft code geel afgegeven voor heel Zeeland. Volgens het instituut kunnen er gevaarlijke situaties ontstaan door zware windstoten.
Tussen 11.00 en 15.00 uur geldt kleurcode geel in heel Zeeland. Dat wil zeggen dat verkeer en buitenactiviteiten hinder kunnen ondervinden aan het weer. Volgens het KNMI kunnen er zware windstoten tot wel 95 kilometer per uur plaatsvinden in de provincie. De wind komt uit het zuidwesten. Aan het einde van de middag verdwijnen de zware windstoten weer.
Vorige week gaf het KNMI ook nog code geel af voor Zeeland. Toen waarschuwde het instituut voor gladheid op de weg vanwege sneeuwval.
Tholen ontwaakt onder laagje sneeuw: code geel voor gladheid
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Dameszangvereniging Kir Royal viert op zaterdag 31 oktober haar 20-jarig bestaan met een feestelijke jubileumdag in Loods 20E. Een bijzondere mijlpaal waar huidige leden, oud-leden, familie, vrienden en andere muziekliefhebbers samen bij stil zullen staan.
6 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.
9 uur geledenSINT PHILIPSLAND - De Stichting Voetbalschool heeft drie nieuwe namen toegevoegd aan de 21e editie. Errol Refos, Jake van Bronckhorst en Romano Denneboom komen komende week naar de velden van NOAD'67 om een gasttraining te verzorgen aan de kinderen.
1 dag geledenZEELAND - De arbeidsmarkt voor medewerkers klantcontact is in drie jaar tijd flink veranderd. Waar werkgevers in 2023 nog te maken hadden met een krappe markt, neemt de spanning in 2026 af. AI en selfservice veranderen de inhoud van het werk, ziet UWV Zeeland.
1 dag geledenSCHERPENISSE - Het Holland Huis in Scherpenisse is officieel een rijksmonument. Met deze monumentale status krijgt het voormalige dorpshuis maximale bescherming en blijft het behouden voor toekomstige generaties. Dinsdag werd het monumentenschildje uitgereikt.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Een automobilist is vrijdagochtend met een auto in de sloot beland aan de Kleine Dijk bij Sint-Annaland. Mogelijk werd de bestuurder tijdens het rijden onwel. Het slachtoffer is volgens een woordvoerder van de politie met spoed naar het ziekenhuis gebracht.
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER - De Provincie Zeeland begint op 11 januari 2027 met de aanleg van de nieuwe randweg bij Oud-Vossemeer. De weg wordt een nieuwe schakel in de N656 en moet het dorp rustiger en veiliger maken. De werkzaamheden duren naar verwachting tot 1 oktober 2027.
2 dagen geleden