
Knieblessure houdt Wijnaldum aan de kant bij Paris Saint-Germain
PARIJS (ANP) - Georginio Wijnaldum ontbreekt zondag in de competitiewedstrijd van Paris Saint-Germain tegen Saint-Étienne. De middenvelder van Oranje heeft last van een pees in zijn linkerknie. Trainer Mauricio Pochettino kan in en tegen Saint-Étienne ook niet beschikken over de geblesseerden Marco Verratti, Ander Herrera en Mauro Icardi.
Wijnaldum bleef woensdag op de bank bij PSG in de verloren uitwedstrijd tegen Manchester City in de Champions League (2-1). Vorige week was hij invaller in het gewonnen competitieduel met Nantes (3-1).
De 31-jarige Rotterdammer, die Liverpool in de zomer transfervrij verruilde voor PSG, begon het seizoen als basisspeler. Wijnaldum raakte zijn plek in het sterrenteam echter al snel kwijt. PSG heeft na veertien wedstrijden in de Ligue 1 aan kop al een voorsprong van 7 punten op Nice, Saint-Étienne staan in de degradatiezone.
Meer uit Voetbal
BOEDAPEST (ANP/DPA) - De finale van de Champions League wordt vanaf dit seizoen niet meer om 21.00 uur, maar om 18.00 uur gespeeld. De eindstrijd vindt op 30 mei 2026 plaats in de Puskás Aréna in Boedapest.
27 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft Tygo Land voor de rest van het seizoen aangetrokken. De club huurt de 19-jarige middenvelder van PSV.
2 uur geledenGRIMSBY (ANP/RTR) - Coach Rúben Amorim heeft zich verontschuldigd bij de supporters van Manchester United na de uitschakeling in de League Cup tegen Grimsby Town, dat in Engeland uitkomt in de League Two, het vierde niveau. United verloor in de strafschoppenserie met 12-11.
2 uur geledenMIAMI (ANP/AFP) - Lionel Messi heeft Inter Miami met twee doelpunten naar de finale van de Leagues Cup geleid. De Argentijnse vedette zorgde voor de gelijkmaker en het tweede doelpunt in de 3-1-zege op Orlando City.
3 uur geledenBRUGGE (ANP) - België doet dit seizoen met twee clubs mee aan het hoofdtoernooi van de Champions League. Naast landskampioen Union verzekerde ook Club Brugge zich van een startbewijs. Het elftal van trainer Nicky Hayen liet in de play-offs Rangers FC met 6-0 kansloos. Club Brugge had het eerste duel al met 3-1 gewonnen.
14 uur geledenARNHEM (ANP) - Het hoger beroep van de uitspraak in kort geding tussen Vitesse en de KNVB kan via een livestream worden gevolgd. Dat heeft het gerechtshof in Arnhem bekendgemaakt. Het beroep dient maandag in het Arnhemse Paleis van Justitie om 14.00 uur. Het is nog niet duidelijk wanneer er uitspraak wordt gedaan. Dat wordt tijdens de zitting bekend.
17 uur geledenMONACO (ANP) - Ajax krijgt een startpremie van circa 37 miljoen euro voor deelname aan de Champions League. Dat is 0,5 miljoen euro meer dan landskampioen PSV. Het totale prijzengeld in de Champions League bedraagt komend seizoen 2,4 miljard euro.
18 uur geleden