Klopp valt uit tegen verslaggever en deelt sneer uit
BRIGHTON (ANP) - Liverpool-trainer Jürgen Klopp was furieus na het gelijkspel (1-1) in de Premier League tegen Brighton & Hove Albion. Kort na de wedstrijd viel hij uit tegen een verslaggever van BT Sport, die Klopp vroeg naar zijn gedachten over de penalty waaruit de gelijkmaker viel.
"Je probeert weer iets te creëren over mijn rug, want zo is het. Als ik nu zeg dat het geen penalty is, de scheidsrechter heeft toch gefloten na het zien van de beelden", zei de geïrriteerde Klopp. "Doe nou eens niet. Je probeert het altijd. Als ik nu zeg dat het wel een penalty was dan ben je niet blij met het antwoord, dus vul de antwoorden zelf maar in."
Klopp deelde na afloop - toen hij gevraagd werd naar de blessure van James Milner - ook nog een sneer uit aan Chris Wilder, de trainer van Sheffield United. Wilder stelde eerder het niet eens te zijn met Klopp, die een voorstander is van het toestaan van vijf wissels in plaats van de gebruikelijke drie.
Blessures
"Ja, gefeliciteerd. Het is een hamstringblessure, verrassend", was Klopp cynisch. "Ook Brighton had te maken met blessures, maar vraag Wilder maar hoe we dat kunnen voorkomen. Hij zei dat ik egoïstisch ben. Maar 55 tot 60 procent van de managers is voorstander van vijf wissels. Ik denk dat Wilder zélf een egoïst is."
Jordan Henderson liet zich wel uit over het toekennen van de penalty. De middenvelder zei te verlangen naar de tijd zonder VAR. "Ik wil niet voor anderen spreken, maar als je het mij vraagt, schaffen we het af. Ik wil gewoon voetbal spelen als vroeger", aldus Henderson.
Voorv allen
"We hebben het telkens over voorvallen in een wedstrijd in plaats van over het voetbal. Ik hoorde Kevin De Bruyne in een interview beweren dat men zoveel regels heeft veranderd dat we het niet meer kunnen volgen. Voor mij is dat een groot probleem."
Liverpool leek met 1-0 te gaan winnen in Brighton, maar in de derde minuut van de blessuretijd benutte de Duitser Pascal Gross een strafschop. Die was toegekend na een overtreding van Andy Robertson op Danny Welbeck.
Meer uit Voetbal
SOUTHAMPTON (ANP/RTR) - Southampton heeft het beroep verloren tegen de uitsluiting van deelname aan de finale van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat maakte de English Football League (EFL) bekend. Southampton had voor de gewonnen halve finale tegen Middlesbrough (2-1) de tegenstander heimelijk gefilmd. Middlesbrough neemt de plaats van Southampton in bij de finale van de play-offs tegen Hull City.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Aston Villa heeft voor het eerst in 44 jaar een Europese prijs veroverd. De Engelse formatie van trainer Unai Emery was in de finale van de Europa League in Istanbul met 3-0 te sterk voor SC Freiburg uit Duitsland. Ian Maatsen viel in de slotfase in bij de ploeg uit Birmingham, zijn ploeggenoten Marco Bizot en Lamare Bogarde bleven op de bank.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - FC Volendam heeft een goede stap gezet richting een langer verblijf op het hoogste niveau. De nummer 16 van de Eredivisie won de eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om promotie/degradatie met 2-1 bij Willem II. Volendam dankte de zege onder meer aan twee blunders achterin bij de club uit de Keuken Kampioen Divisie. De returnwedstrijd is zaterdag in Volendam.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal tegen sc Heerenveen geen beroep doen op David Min. "Hij heeft lichte liesklachten, dus hij haalt de wedstrijd van morgen helaas niet", zei de coach woensdag.
5 uur geledenNYON (ANP) - De UEFA past vanaf 2028 het format van de Nations League en de EK-kwalificatie aan. De Europese voetbalbond hoopt er met de wijzigingen voor te zorgen dat er meer spanning komt en dat er minder wedstrijden zijn waar niets meer op het spel staat. Dat meldt de UEFA in een persbericht.
6 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de finale van de Champions League tegen Arsenal de defensieve kwaliteiten van spits Ousmane Dembélé uitgelicht. De winnaar van de Gouden Bal van vorig jaar, die vooral bekendstaat om zijn aanvallende prestaties, is volgens Luis Enrique een voorbeeld voor anderen.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.
9 uur geleden