Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp valt uit tegen verslaggever en deelt sneer uit

Klopp valt uit tegen verslaggever en deelt sneer uit

BRIGHTON (ANP) - Liverpool-trainer Jürgen Klopp was furieus na het gelijkspel (1-1) in de Premier League tegen Brighton & Hove Albion. Kort na de wedstrijd viel hij uit tegen een verslaggever van BT Sport, die Klopp vroeg naar zijn gedachten over de penalty waaruit de gelijkmaker viel.

"Je probeert weer iets te creëren over mijn rug, want zo is het. Als ik nu zeg dat het geen penalty is, de scheidsrechter heeft toch gefloten na het zien van de beelden", zei de geïrriteerde Klopp. "Doe nou eens niet. Je probeert het altijd. Als ik nu zeg dat het wel een penalty was dan ben je niet blij met het antwoord, dus vul de antwoorden zelf maar in."

Klopp deelde na afloop - toen hij gevraagd werd naar de blessure van James Milner - ook nog een sneer uit aan Chris Wilder, de trainer van Sheffield United. Wilder stelde eerder het niet eens te zijn met Klopp, die een voorstander is van het toestaan van vijf wissels in plaats van de gebruikelijke drie.

Blessures

"Ja, gefeliciteerd. Het is een hamstringblessure, verrassend", was Klopp cynisch. "Ook Brighton had te maken met blessures, maar vraag Wilder maar hoe we dat kunnen voorkomen. Hij zei dat ik egoïstisch ben. Maar 55 tot 60 procent van de managers is voorstander van vijf wissels. Ik denk dat Wilder zélf een egoïst is."

Jordan Henderson liet zich wel uit over het toekennen van de penalty. De middenvelder zei te verlangen naar de tijd zonder VAR. "Ik wil niet voor anderen spreken, maar als je het mij vraagt, schaffen we het af. Ik wil gewoon voetbal spelen als vroeger", aldus Henderson.

Voorv allen

"We hebben het telkens over voorvallen in een wedstrijd in plaats van over het voetbal. Ik hoorde Kevin De Bruyne in een interview beweren dat men zoveel regels heeft veranderd dat we het niet meer kunnen volgen. Voor mij is dat een groot probleem."

Liverpool leek met 1-0 te gaan winnen in Brighton, maar in de derde minuut van de blessuretijd benutte de Duitser Pascal Gross een strafschop. Die was toegekend na een overtreding van Andy Robertson op Danny Welbeck.

Meer uit Voetbal

Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

9 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

9 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

10 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

12 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

13 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

14 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

16 uur geleden