Klopp valt uit tegen verslaggever en deelt sneer uit
BRIGHTON (ANP) - Liverpool-trainer Jürgen Klopp was furieus na het gelijkspel (1-1) in de Premier League tegen Brighton & Hove Albion. Kort na de wedstrijd viel hij uit tegen een verslaggever van BT Sport, die Klopp vroeg naar zijn gedachten over de penalty waaruit de gelijkmaker viel.
"Je probeert weer iets te creëren over mijn rug, want zo is het. Als ik nu zeg dat het geen penalty is, de scheidsrechter heeft toch gefloten na het zien van de beelden", zei de geïrriteerde Klopp. "Doe nou eens niet. Je probeert het altijd. Als ik nu zeg dat het wel een penalty was dan ben je niet blij met het antwoord, dus vul de antwoorden zelf maar in."
Klopp deelde na afloop - toen hij gevraagd werd naar de blessure van James Milner - ook nog een sneer uit aan Chris Wilder, de trainer van Sheffield United. Wilder stelde eerder het niet eens te zijn met Klopp, die een voorstander is van het toestaan van vijf wissels in plaats van de gebruikelijke drie.
Blessures
"Ja, gefeliciteerd. Het is een hamstringblessure, verrassend", was Klopp cynisch. "Ook Brighton had te maken met blessures, maar vraag Wilder maar hoe we dat kunnen voorkomen. Hij zei dat ik egoïstisch ben. Maar 55 tot 60 procent van de managers is voorstander van vijf wissels. Ik denk dat Wilder zélf een egoïst is."
Jordan Henderson liet zich wel uit over het toekennen van de penalty. De middenvelder zei te verlangen naar de tijd zonder VAR. "Ik wil niet voor anderen spreken, maar als je het mij vraagt, schaffen we het af. Ik wil gewoon voetbal spelen als vroeger", aldus Henderson.
Voorv allen
"We hebben het telkens over voorvallen in een wedstrijd in plaats van over het voetbal. Ik hoorde Kevin De Bruyne in een interview beweren dat men zoveel regels heeft veranderd dat we het niet meer kunnen volgen. Voor mij is dat een groot probleem."
Liverpool leek met 1-0 te gaan winnen in Brighton, maar in de derde minuut van de blessuretijd benutte de Duitser Pascal Gross een strafschop. Die was toegekend na een overtreding van Andy Robertson op Danny Welbeck.
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Bayern München heeft met een goede tweede helft een tweede nederlaag in de competitie voorkomen. De ploeg van coach Vincent Kompany, die afgelopen zondag al kampioen werd, kwam terug van een 3-0-achterstand en won bij FSV Mainz met 4-3.
3 minuten geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Xavi Simons is zaterdag in een competitieduel van zijn club Tottenham Hotspur met Wolverhampton Wanderers geblesseerd uitgevallen. Na een uur spelen raakte de Oranje-international geblesseerd aan zijn knie. Hij werd aan de rand van het veld verzorgd, ging even staan, maar moest daarna toch weer gaan liggen. Hij werd per brancard van het veld gehaald.
7 minuten geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur noemt de ongeregeldheden tijdens het definitief gestaakte thuisduel met Vitesse vrijdagavond "in alle opzichten onacceptabel". De wedstrijd in de laatste speelronde van de eerste divisie werd meermaals stilgelegd en uiteindelijk definitief gestaakt nadat de aanhang van Vitesse vuurwerk had gegooid richting het veld en de thuisvakken.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Bruno Fernandes hoopt met Portugal wereldkampioen voetbal te worden om de carrière van Cristiano Ronaldo de ultieme bekroning te geven. Dat zei de middenvelder van Manchester United bij de BBC. "Het zou fantastisch zijn om het WK af te sluiten met Cristiano als winnaar. Ik hoop echt dat we het voor elkaar kunnen krijgen, voor alles wat Cristiano voor het voetbal en de wereld heeft betekend", aldus Fernandes.
7 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vitesse verdiende een beter einde van het seizoen, zei trainer Rüdiger Rehm na afloop van de wedstrijd in Leeuwarden tegen Cambuur, die voortijdig eindigde door ongeregeldheden in het vak van de Arnhemse aanhang. "Het hele seizoen hebben onze fans zich goed gedragen en de ploeg altijd en overal ongelooflijk gesteund, dan verdient de ploeg het niet dat het zo eindigt. Gooien met vuurwerk is levensgevaarlijk", zei Rehm bij ESPN.
7 uur geledenLEEUWARDEN/DEN BOSCH (ANP) - Het is Vitesse niet gelukt zich in de laatste speelronde van de Keuken Kampioen Divisie te plaatsen voor de nacompetitie. Daarin had de club uit Arnhem nog promotie naar de Eredivisie kunnen afdwingen. De ploeg van trainer Rüdiger Rehm stond in Leeuwarden met 2-1 achter tegen SC Cambuur, toen het duel definitief werd gestaakt om het gooien van vuurwerk door fans van Vitesse.
19 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Het duel tussen SC Cambuur en Vitesse in de eerste divisie is vrijdagavond definitief gestaakt. Met nog enkele minuten speeltijd op de klok en bij een stand van 1-2 gooiden supporters uit het uitvak vuurwerk op de tribunes met Cambuur-supporters. De wedstrijd was eerder op de avond al eens stilgelegd.
19 uur geleden