Klopp roept fans Liverpool op zich aan de coronaregels te houden
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp begrijpt dat de fans van Liverpool uitzinnig zijn van vreugde, maar hij vraagt ze maandag in een open brief te stoppen met massale bijeenkomsten. "Alsjeblieft, vier het. Maar vier het thuis, in je eigen omgeving. Alleen op die manier lopen we niet het risico deze vreselijke ziekte verder in onze gemeenschap te verspreiden", aldus de Duitse coach.
"Als het anders was, zou ik niets liever willen dan samen vieren", vervolgt Klopp. "Een parade houden die nog groter zou zijn dan de parade die we hielden toen we vorig jaar de Champions League wonnen. Maar het is gewoon niet mogelijk. We hebben allemaal zoveel gedaan om Covid-19 te bestrijden. Deze inspanning mag niet voor niets zijn geweest."
Eerder legden de politie van Liverpool, het graafschap Merseyside en het stadsbestuur van Liverpool een gezamenlijke verklaring af waarin ze het "volstrekt onaanvaardbare" gedrag veroordelen. Supporters kwamen twee keer laat op de avond massaal bij elkaar om te vieren dat hun club voor het eerst in dertig jaar kampioen van Engeland is.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/DPA/BELGA) - Alle leden van het Iraanse voetbalteam hebben hun visum gekregen om Mexico binnen te komen. Dat heeft de Iraanse voetbalbond FFIRI donderdag bekendgemaakt.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Mats Wieffer stapt donderdagmiddag als een van de 26 Oranje-internationals in het vliegtuig richting de Verenigde Staten voor zijn eerste wereldkampioenschap. De 26-jarige speler van Brighton & Hove Albion had lange tijd geen rekening gehouden met een uitnodiging, maar speelde zich in de slotfase van het seizoen toch nog in de kijker van bondscoach Ronald Koeman.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creëerden minder dan in de eerste helft."
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."
16 uur geledenPARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.
17 uur geleden