Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp roept fans Liverpool op zich aan de coronaregels te houden

Klopp roept fans Liverpool op zich aan de coronaregels te houden

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp begrijpt dat de fans van Liverpool uitzinnig zijn van vreugde, maar hij vraagt ze maandag in een open brief te stoppen met massale bijeenkomsten. "Alsjeblieft, vier het. Maar vier het thuis, in je eigen omgeving. Alleen op die manier lopen we niet het risico deze vreselijke ziekte verder in onze gemeenschap te verspreiden", aldus de Duitse coach.

"Als het anders was, zou ik niets liever willen dan samen vieren", vervolgt Klopp. "Een parade houden die nog groter zou zijn dan de parade die we hielden toen we vorig jaar de Champions League wonnen. Maar het is gewoon niet mogelijk. We hebben allemaal zoveel gedaan om Covid-19 te bestrijden. Deze inspanning mag niet voor niets zijn geweest."

Eerder legden de politie van Liverpool, het graafschap Merseyside en het stadsbestuur van Liverpool een gezamenlijke verklaring af waarin ze het "volstrekt onaanvaardbare" gedrag veroordelen. Supporters kwamen twee keer laat op de avond massaal bij elkaar om te vieren dat hun club voor het eerst in dertig jaar kampioen van Engeland is.

Meer uit Voetbal

Trainer Chivu en De Vrij winnen met Inter op WK voor clubs

SEATTLE (ANP) - Internazionale heeft een moeizame zege geboekt op Urawa Red Diamonds op het WK voor clubs. Valentín Carboni maakte in blessuretijd het winnende doelpunt in Seattle( 2-1).

1 dag geleden
Mbappé mist ook tweede duel van Real Madrid op WK voor clubs

MIAMI (ANP) - Kylian Mbappé mist ook de tweede wedstrijd van Real Madrid op het WK voor clubs. Trainer Xabi Alonso heeft zijn sterspeler niet opgenomen in zijn selectie voor het duel met de Mexicaanse club Pachuca.

1 dag geleden
Bondscoach Reiziger zag Jong Oranje vechten als leeuwen

ZILINA (ANP) - Michael Reiziger was een gelukkige bondscoach na de zege op Portugal (1-0) in de kwartfinale van het EK in Slowakije. "Het was een fantastische avond", zei hij bij Ziggo Sport. "We hebben gevochten als leeuwen."

1 dag geleden
Matchwinnaar Poku: die bal moest er gewoon in

ZILINA (ANP) - Ernest Poku was de gevierde man bij Jong Oranje in de kwartfinale van het EK tegen Portugal. De invaller kwam in de 79e minuut in het veld en schoot vijf minuten later de winnende treffer binnen in Zilina (1-0).

1 dag geleden
Jong Oranje na snelle rode kaart op karakter naar halve finale EK

ZILINA (ANP) - Jong Oranje is op karakter doorgedrongen tot de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg van bondscoach Michael Reiziger speelde ruim zeventig minuten met tien man tegen Portugal na een rode kaart voor Ruben van Bommel. Een treffer van de ingevallen Ernest Poku in de slotfase volstond voor een zege (1-0).

1 dag geleden
Jong Oranje met tien man naar halve finale EK na zege op Portugal

ZILINA (ANP) - Jong Oranje staat in de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg versloeg de leeftijdsgenoten van Portugal in de kwartfinale door een treffer van de ingevallen Ernest Poku (1-0). De talenten van bondscoach Michael Reiziger speelden ruim zeventig minuten met een man minder.

1 dag geleden
Voetbalsters zonder Van de Sanden en Van Dongen naar EK

ZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Jonker van de Nederlandse voetbalsters neemt Shanice van de Sanden, Merel van Dongen, Jill Baijings en Regina van Eijk niet mee naar het EK in Zwitserland. Veerle Buurman, Chasity Grant, Daniëlle de Jong en Ilse van der Zanden staan voor hun eerste grote toernooi met Oranje.

1 dag geleden