
Klopp: ook omroepen moeten zich even aanpassen in belang spelers
LIVERPOOL (ANP) - Jürgen Klopp vindt dat ook de tv-omroepen in Engeland zich even moeten aanpassen in het belang van de voetballers. Gebeurt dat niet, dan is het nog maar de vraag of de topclubs het seizoen met elf spelers gaan eindigen, zei de Duitse trainer van Liverpool enigszins gechargeerd in een interview met Sky Sports.
Sky heeft als de grootste rechtenhouder nu de eerste keuze voor het uitzenden van welke wedstrijd en welk tijdstip. BT Sport heeft de tweede keuze.
Liverpool is populair en heeft zo vaak minder lang rust dan andere teams. De Engelse kampioen speelde zondagavond de late wedstrijd tegen Leicester City, speelt woensdagavond in de Champions League tegen Atalanta en moet dan zaterdagmiddag om 13.30 uur alweer tegen Brighton. Dat zijn dus drie duels in 6,5 dagen.
"Iedereen zegt me dat het moeilijk is, maar het is alleen moeilijk voor de spelers. De rest is slechts een beslissing op een bureau in een kantoor", aldus Klopp. "Als iemand me weer vertelt over contracten, word ik echt gek omdat de contracten niet zijn gemaakt voor een coronaseizoen. We moeten ons allemaal aanpassen. Jij staat hier met een gezichtsmasker, had je een jaar geleden gedacht dat je ergens heen zou gaan met een gezichtsmasker? Dat is de situatie. Alles is veranderd, maar het contract met de omroepen is nog steeds hetzelfde. Dat kan niet."
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zijn eerste zomeraankoop binnen. De club uit Enschede heeft Thomas van den Belt voor vier seizoenen vastgelegd. De 23-jarige middenvelder komt over van Feyenoord, waar hij niet doorbrak. Afgelopen seizoen speelde Van den Belt op huurbasis voor het Spaanse SD Castellón.
5 uur geledenPRESOV (ANP) - Jong Oranje heeft de tweede wedstrijd op het Europees kampioenschap voetbal in Slowakije verloren van Denemarken. Na het gelijkspel tegen Finland ging de ploeg van bondscoach Michael Reiziger tegen de Deense leeftijdsgenoten met 2-1 onderuit.
16 uur geledenCINCINNATI (ANP) - Bayern München is het WK voor clubteams overtuigend begonnen. De Duitse landskampioen van coach Vincent Kompany won met 10-0 van FC Auckland City FC.
18 uur geledenROME (ANP) - Gennaro Gattuso is de nieuwe bondscoach van de Italiaanse voetballers. De 47-jarige oud-international, die in 2006 met zijn land de wereldtitel won, is de opvolger van Luciano Spalletti. Die werd eerder deze maand ontslagen.
23 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery voetbalt komend seizoen weer voor NEC. De Nijmegenaren nemen de 37-jarige middenvelder over van Antwerp FC. Een jaar geleden verruilde Chery NEC voor de Belgische club.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Mathys Tel blijft voor Tottenham Hotspur uitkomen. De Franse aanvaller heeft een zesjarig contract ondertekend, zo maakte de club uit Londen bekend. De twintigjarige jeugdinternational van Frankrijk speelde de afgelopen vier maanden al op huurbasis voor de Spurs.
1 dag geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Mehdi Taremi mist mogelijk de eerste wedstrijd van Internazionale op het WK voor clubs. De aanvaller uit Iran kan niet vanuit zijn geboorteland naar de Verenigde Staten vliegen. Iran heeft het luchtruim gesloten na aanvallen van Israël.
1 dag geleden