Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp: lastig voor Van Dijk om niet aan blessure te denken

Klopp: lastig voor Van Dijk om niet aan blessure te denken

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Jürgen Klopp denkt dat het woensdag in de uitwedstrijd tegen Everton voor Virgil van Dijk lastig is om niet terug te denken aan de zware kruisbandblessure die hij ruim een jaar geleden opliep. Van Dijk keert terug in het stadion waar hij in oktober vorig jaar hard in aanraking kwam met de onbesuisde doelman Jordan Pickford. Van Dijk stond een klein jaar aan de kant en miste onder meer het Europees kampioenschap met Oranje.

"We zijn mensen. Het is waarschijnlijk moeilijk om zoiets te vergeten en te negeren natuurlijk", aldus Klopp. "Het is wel zo dat Virgil zeer ervaren is. Sinds hij terug is, heeft hij natuurlijk al weer veel dingen doorgemaakt. Hij moet volledig vrij zijn van alle dingen die hij in zijn hoofd zou kunnen hebben vanwege kwesties uit het verleden. Het enige verschil met voorgaande wedstrijden is nu wel dat het in het stadion is waar hij zijn blessure heeft opgelopen. Verder is het wel gewoon een voetbalwedstrijd, wel een speciale natuurlijk, een derby. We weten wat onze supporters willen en we proberen hun dromen en wensen te vervullen."

Everton won eind september voor het laatst een wedstrijd. Trainer Rafael Benitez staat door de reeks van zeven duels zonder zege onder druk.

Meer uit Voetbal

Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

9 uur geleden
Neres helpt Napoli met twee doelpunten aan Supercup

RIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.

9 uur geleden
KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

12 uur geleden
Neymar succesvol geopereerd aan linkerknie

SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.

12 uur geleden
Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

13 uur geleden
Slory verlengt bij Feyenoord en maakt seizoen af bij Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.

16 uur geleden
Fortuna Sittard breekt met onwillige hoofdsponsor

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.

17 uur geleden