Klopp: lastig voor Van Dijk om niet aan blessure te denken
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Jürgen Klopp denkt dat het woensdag in de uitwedstrijd tegen Everton voor Virgil van Dijk lastig is om niet terug te denken aan de zware kruisbandblessure die hij ruim een jaar geleden opliep. Van Dijk keert terug in het stadion waar hij in oktober vorig jaar hard in aanraking kwam met de onbesuisde doelman Jordan Pickford. Van Dijk stond een klein jaar aan de kant en miste onder meer het Europees kampioenschap met Oranje.
"We zijn mensen. Het is waarschijnlijk moeilijk om zoiets te vergeten en te negeren natuurlijk", aldus Klopp. "Het is wel zo dat Virgil zeer ervaren is. Sinds hij terug is, heeft hij natuurlijk al weer veel dingen doorgemaakt. Hij moet volledig vrij zijn van alle dingen die hij in zijn hoofd zou kunnen hebben vanwege kwesties uit het verleden. Het enige verschil met voorgaande wedstrijden is nu wel dat het in het stadion is waar hij zijn blessure heeft opgelopen. Verder is het wel gewoon een voetbalwedstrijd, wel een speciale natuurlijk, een derby. We weten wat onze supporters willen en we proberen hun dromen en wensen te vervullen."
Everton won eind september voor het laatst een wedstrijd. Trainer Rafael Benitez staat door de reeks van zeven duels zonder zege onder druk.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
9 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
11 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
11 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
12 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
12 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
14 uur geleden