Klopp denkt nog niet aan terugkeer als voetbaltrainer
DORTMUND (ANP/DPA) - Jürgen Klopp heeft voorlopig geen plannen om terug te keren als trainer. Dat zei de oud-coach van Liverpool bij een afscheidswedstrijd van voormalig Borussia Dortmund-spelers Jakub Blaszczykowski en Lukasz Piszczek.
"Ik mis niets. Het kriebelt helemaal niet", zei de 57-jarige Duitser. "Andere toptrainers zullen het ook niet eeuwig blijven doen. De volgende generatie is er al."
Klopp doelde onder meer op Nuri Sahin. De 36-jarige oud-speler is sinds deze zomer trainer van Dortmund, de club waar Klopp tussen 2008 en 2015 eindverantwoordelijke was.
Het was Klopp niet ontgaan dat meerdere oud-spelers van hem als coach aan de slag gaan. "Na lang met mij te hebben samengewerkt, denken ze waarschijnlijk: als hij het kan, kunnen wij het ook. Zo moeilijk kan het niet zijn", grapte hij.
Klopp nam na het afgelopen seizoen afscheid bij Liverpool, waar hij werd opgevolgd door voormalig Feyenoord-trainer Arne Slot.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.
23 minuten geledenPARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.
1 uur geledenCOVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.
2 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.
19 uur geledenBASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.
19 uur geleden