Klopp denkt nog niet aan terugkeer als voetbaltrainer
DORTMUND (ANP/DPA) - Jürgen Klopp heeft voorlopig geen plannen om terug te keren als trainer. Dat zei de oud-coach van Liverpool bij een afscheidswedstrijd van voormalig Borussia Dortmund-spelers Jakub Blaszczykowski en Lukasz Piszczek.
"Ik mis niets. Het kriebelt helemaal niet", zei de 57-jarige Duitser. "Andere toptrainers zullen het ook niet eeuwig blijven doen. De volgende generatie is er al."
Klopp doelde onder meer op Nuri Sahin. De 36-jarige oud-speler is sinds deze zomer trainer van Dortmund, de club waar Klopp tussen 2008 en 2015 eindverantwoordelijke was.
Het was Klopp niet ontgaan dat meerdere oud-spelers van hem als coach aan de slag gaan. "Na lang met mij te hebben samengewerkt, denken ze waarschijnlijk: als hij het kan, kunnen wij het ook. Zo moeilijk kan het niet zijn", grapte hij.
Klopp nam na het afgelopen seizoen afscheid bij Liverpool, waar hij werd opgevolgd door voormalig Feyenoord-trainer Arne Slot.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink wil met de voetbalsters van het Nederlands elftal vaker eerder op de avond spelen. Zo hoopt hij meer publiek naar de thuiswedstrijden te trekken. Bij het gewonnen WK-kwalificatieduel met Frankrijk (2-1), dat dinsdagavond om 20.45 uur begon, was het Rat Verlegh Stadion in Breda met zo'n 6500 mensen voor slechts iets meer dan een kwart gevuld.
24 minuten geledenBREDA (ANP) - Debutante Renee van Asten "wist niet wat ze voelde" bij haar openingstreffer voor Oranje tegen Frankrijk (2-1-winst). "Dit heb ik nog nooit gevoeld. Het was puur geluk, enthousiasme. Onbeschrijflijk eigenlijk. Ik zakte bijna door mijn voeten", zei de 19-jarige verdedigster van Ajax na het duel in Breda.
25 minuten geledenBREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink was naar eigen zeggen niet verbaasd na de knappe 2-1-zege van de Oranjevrouwen op Frankrijk, maar wel "enorm trots". "Dat komt door hoe de groep het plan heeft vertaald naar het veld en met hoeveel passie zij hebben gespeeld", zei Veurink tijdens zijn persconferentie.
3 uur geledenBREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.
4 uur geledenBREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.
7 uur geledenMIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
15 uur geleden