Klopp: City was met net zoveel blessures geen kampioen geworden
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp van Liverpool weet het zeker. Als Manchester City net zoveel blessures had gehad als zijn ploeg, dan was het team van Pep Guardiola nooit kampioen van de Engelse voetbalcompetitie geworden. "Met het aantal blessures dat wij hebben gehad, is het niet mogelijk om kampioen te worden. Voor niemand. Uitgesloten", zei de Duitser in de aanloop naar de laatste speelronde in de Premier League.
Liverpool raakte al vroeg in het seizoen zijn centrumverdedigers Virgil van Dijk en Joe Gomez kwijt met zware knieblessures. Ook verdediger Joël Matip stond maanden aan de kant. Klopp moest middenvelders als Fabinho en Jordan Henderson achterin zetten, omdat hij geen andere opties had.
"Hoe goed Manchester City ook is: als je drie centrale verdedigers bij ze weghaalt, kunnen ze ook geen kampioen worden. Dat geldt ook voor Manchester United", aldus Klopp. City volgde Liverpool op als kampioen van Engeland. Chelsea (67 punten), Liverpool en Leicester City (beide 66) strijden zondag om de resterende twee tickets voor de Champions League. Het doelsaldo van de 'Reds' is iets beter dan dat van Leicester.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin van Persie zag Feyenoord een voorsprong verspelen in de slotfase van het uitduel met sc Heerenveen (2-2). "Dat is zuur en overkomt ons te vaak. Die jongen kan de bal na een hoekschop zomaar inschieten", doelde hij op invaller Amourricho van Axel Dongen. "Dat mag natuurlijk niet. Als je in de 87e minuut nog voorstaat, dan moet je de wedstrijd winnen."
14 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin van Persie van Feyenoord hoopt dat de blessure van Givairo Read meevalt. De rechtsback viel in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (2-2) uit met klachten aan een hamstring. "Laten we hopen dat het kramp was", zei de coach.
14 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Middenvelder Hwang In-beom baalde van het gelijkspel van Feyenoord bij sc Heerenveen (2-2). "We hebben weer niet het resultaat gekregen dat we wilden", zei hij in de perskamer van het Abe Lenstra-stadion. "We moeten accepteren dat we in een zware periode zitten. Het enige dat we kunnen doen is hard blijven werken, zoals we dat ook tijdens ons trainingskamp in Marbella hebben gedaan. Dan komen we hier uit."
39 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Feyenoord is er na de winterstop niet in geslaagd een serie slechte resultaten te doorbreken. De ploeg van trainer Robin van Persie verspeelde in de slotfase van het uitduel met sc Heerenveen een voorsprong. De ingevallen Amourricho van Axel Dongen, gehuurd van Ajax, maakte in de 87e minuut gelijk voor de thuisploeg (2-2).
42 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read beginnen met Feyenoord aan het uitduel met sc Heerenveen. Beide spelers zijn tijdens de winterstop weer fit geworden.
3 uur geledenHILVERSUM (ANP) - PSV verwacht deze maand duidelijkheid over de toekomst van trainer Peter Bosz, wiens contract deze zomer afloopt. Algemeen directeur Marcel Brands heeft de 62-jarige coach afgelopen week "een laatste voorstel" gedaan. "De bal ligt bij Peter en zijn zaakwaarnemer", zei Brands bij ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.
3 uur geledenHILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.
4 uur geleden