Klopp: City was met net zoveel blessures geen kampioen geworden
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp van Liverpool weet het zeker. Als Manchester City net zoveel blessures had gehad als zijn ploeg, dan was het team van Pep Guardiola nooit kampioen van de Engelse voetbalcompetitie geworden. "Met het aantal blessures dat wij hebben gehad, is het niet mogelijk om kampioen te worden. Voor niemand. Uitgesloten", zei de Duitser in de aanloop naar de laatste speelronde in de Premier League.
Liverpool raakte al vroeg in het seizoen zijn centrumverdedigers Virgil van Dijk en Joe Gomez kwijt met zware knieblessures. Ook verdediger Joël Matip stond maanden aan de kant. Klopp moest middenvelders als Fabinho en Jordan Henderson achterin zetten, omdat hij geen andere opties had.
"Hoe goed Manchester City ook is: als je drie centrale verdedigers bij ze weghaalt, kunnen ze ook geen kampioen worden. Dat geldt ook voor Manchester United", aldus Klopp. City volgde Liverpool op als kampioen van Engeland. Chelsea (67 punten), Liverpool en Leicester City (beide 66) strijden zondag om de resterende twee tickets voor de Champions League. Het doelsaldo van de 'Reds' is iets beter dan dat van Leicester.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
48 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
49 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
11 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
14 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
14 uur geleden