Kletsnatte dag voor de boeg met kans op onweer en wateroverlast
THOLEN - Het wordt vandaag een kletsnatte dag. Er trekt een intensieve regenzone over Nederland die dinsdag voor stevige regen zorgt. Maar er is wel zomers weer in aantocht. Volgende week stijgt het kwik en krijgen we kans op zomerse warmte.
Meer uit Tholen
THOLEN - De Partij van de Arbeid (PvdA) Tholen gaat verder als PRO. Het lokale fractiebestuur nam dit besluit naar aanleiding van de landelijke fusie met GroenLinks.
3 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
23 uur geledenTHOLEN - Het NK Tegelwippen is voor de zevende en laatste keer van start gegaan. Tot 31 oktober gaat heel Nederland opnieuw aan de slag met het verwijderen van tegels uit de tuin en het vervangen ervan door planten, gras of bloemen. Tijdens deze sloteditie maken deelnemers kans om een uniek stukje gras te winnen.
1 dag geledenWEST-BRABANT/THOLEN - In 29 Europese landen, waaronder Nederland en België, vindt op woensdag 15 april opnieuw de jaarlijkse flitsmarathon plaats. Tijdens deze grootschalige actie, officieel Operation Speed, wordt 24 uur lang extra gecontroleerd op snelheid om de verkeersveiligheid te vergroten en automobilisten bewuster te maken van hun rijgedrag.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - De politie heeft zaterdagochtend via een Burgernetmelding opgeroepen om uit te kijken naar een 7-jarige jongen die wordt vermist in de omgeving van de Plataanstraat. Hij heeft mogelijk een rood/blauwe skelter van het merk Mammoet bij zich. Wie de jongen gezien denkt te hebben, wordt verzocht contact op te nemen met 112.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND/SINT-MAARTENSDIJK - De School met de Bijbel in Sint-Annaland en De Rieburch in Sint-Maartensdijk hebben een voucher ontvangen om hun schoolplein te vergroenen. Met deze steun kunnen de scholen hun plein omtoveren tot een natuurrijke omgeving.
2 dagen geledenSCHERPENISSE - Vier weken lang gingen elf basisscholen in de Bevelanden en Tholen de strijd aan tegen gebruikt textiel. Op deze manier hebben ze 15.316 kilo gebruikt textiel terug in de kringloop gebracht, waardoor het opnieuw gebruikt of gerecycled kan worden. De winnaar is Basisschool De Eendracht uit Hansweert. In de gemeente Tholen won de Groen van Prinstererschool uit Scherpenisse de tweede prijs.
2 dagen geleden