Klanten Beter Bed kopen 'op afspraak' weer als voor corona
UDEN (ANP) - Beddenketen Beter Bed krijgt met winkelen op afspraak net zoveel bestellingen binnen in zijn winkels als voor de coronacrisis. Het bedrijf laat dan ook weten goed met de huidige maatregelen uit de voeten te kunnen. Veel winkels klaagden de afgelopen tijd juist dat winkelen op afspraak ze nauwelijks helpt.
Volgens Beter Bed hebben klanten "extreem positief" gereageerd op de mogelijkheid om weer in de winkels van het bedrijf te shoppen. Daarnaast merkt het bedrijf ook dat klanten veel meer onlineaankopen blijven doen, wat al zo is sinds de winkels tijdelijk dicht moesten. Tijdens de coronacrisis heeft beter Bed veel geïnvesteerd in de webwinkel en dat blijft het bedrijf volgens topman John Kruijssen doen. Beter Bed verhoogt ook de voorraden om te voorkomen dat de levertijden te lang worden.
Veel winkels hebben de afgelopen tijd juist laten weten dat ze met winkelen op afspraak en bestellen en afhalen niet aan hun normale omzet komen. Branchevereniging INretail noemt die maatregelen een druppel op een gloeiende plaat en spande een kort geding aan tegen de Staat om heropening van de winkels te eisen. Dat haalde echter niets uit.
Meer uit Financieel
SCHIPHOL (ANP) - KLM zet woensdag een extra vlucht in om passagiers naar Londen Heathrow te brengen. De vlucht is bedoeld om 318 op Schiphol gestrande reizigers naar hun eindbestemming te brengen. Daarna vliegt het toestel terug met reizigers die naar Amsterdam moeten.
14 minuten geledenWASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse regering is van plan de verkoop van Venezolaanse olie over te nemen. Met het geld wil de VS de economie van het Zuid-Amerikaanse land heropbouwen, stelt minister van Energie Chris Wright.
15 minuten geledenNEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn woensdag met kleine koersuitslagen geopend. Beleggers op Wall Street deden het even rustig aan nadat de Dow-Jonesindex en S&P 500 een dag eerder nieuwe recordstanden hadden bereikt.
16 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Venezuela blijft voor onbepaalde tijd olie leveren aan de Verenigde Staten en Amerikaanse sancties tegen het Zuid-Amerikaanse land worden afgebouwd. Dat meldt de Amerikaanse zakenzender CNBC op basis van ingewijden in regeringskringen.
54 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Hackers hebben vorig jaar voor 2,9 miljard dollar (ongeveer 2,5 miljard euro) aan cryptomunten gestolen. Dat meldt marktanalysebureau Finbold op basis van gegevens van cryptobeveiligingsbedrijf SlowMist.
1 uur geledenOIRSCHOT (ANP) - Ook pakketbezorger DPD ondervindt hinder van het winterse weer. De opgelopen achterstand is niet meteen verdwenen als de sneeuw weg is, zo waarschuwt een woordvoerder. Een extra bezorging op zondag moet dat wel versnellen.
2 uur geledenNÜRNBERG (ANP/DPA) - De Duitse werkloosheid is in december gestegen naar het hoogste niveau in vijftien jaar. Volgens het Bundesagentur für Arbeit (BA) in Nürnberg zaten er 2,9 miljoen Duitsers werkloos thuis. Dat waren er 23.000 meer dan in de voorgaande maand.
2 uur geleden