Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klachtenregen over geparkeerde vrachtwagens op de Wattweg

Klachtenregen over geparkeerde vrachtwagens op de Wattweg

BERGEN OP ZOOM - Het regent klachten over geparkeerde vrachtwagens op de Wattweg. Dat zegt Louis van der Kallen van de BSD. Het raadslid toog zondag in alle vroegte naar de Wattweg. “Tussen de Marconilaan en de Drebbelstraat stonden maar liefst veertien vrachtwagens/vrachtwagen met opleggercombinaties geparkeerd. Het was vrijwel gesloten front”, zo begint Van der Kallen die pleit voor een parkeerverbod. 

Volgens het raadslid was er ook in de omliggende straten sprake van overlast. “Ook in de Drebbelstraat werd doorvrachtwagens/vrachtwagen met opleggercombinaties geparkeerd. Ook in de Edisonlaan was er sprake van een vrijwel gesloten front van vrachtwagens/vrachtwagen met opleggercombinaties. Deze straten zijn hiervoor vanwege het huidige gebruik niet geschikt”, zo vindt hij. “Passeren - zeker van vrachtwagens - is dan vrijwel niet meer mogelijk. Veel vrachtwagens zijn van één onderneming! Deze verkeerssituaties vergen verbetering en dat kan simpel op twee manieren: Instellen parkeerverbod in de weekenden en het instellen van éénrichtingverkeer, wel of niet alleen in de weekeinden. Natuurlijk is het verplicht stallen op een daarvoor ingericht vrachtwagenparkeerterrein de echte oplossing”, zo meldt Van der Kallen bij de gemeente. 

Meer uit Tholen

Gaslek aan de Zuiddijk in Sint Philipsland houdt brandweerlieden uren bezig

SINT PHILIPSLAND - De vrijwilligers van de brandweer van Sint Philipsland zijn dinsdag twee uur lang in touw geweest vanwege een gaslek aan de Zuiddijk. Het lek was mogelijk ontstaan door werkzaamheden in de straat.

1 uur geleden
Bijna 5.000 aanvragen voor ontheffing tijdens afsluiting Westerscheldetunnel

ZEELAND - Organisaties hebben massaal een ontheffing aangevraagd voor de periode waarin de Westerscheldetunnel wordt afgesloten. In de eerste aanvraagronde zijn 4.979 aanvragen ingediend. Het merendeel daarvan (3.408 aanvragen) is voor noodzakelijk werkverkeer.

4 uur geleden
Karim looft 1000 euro uit voor gouden tip na vernieling The Saloon

THOLEN - Karzan Karim looft een beloning van 1000 euro uit voor de gouden tip die leidt naar de dader van de vernieling van zijn kapperszaak in Tholen. Vorige week vrijdag werden twee stenen door de ruiten van zijn zaak gegooid. Ondanks zijn zoektocht naar camerabeelden en getuigen weet Karim nog altijd niet wie ervoor verantwoordelijk is.

21 uur geleden
Creatieve avond brengt Fluplandse vrouwen samen in De Wimpel

SINT PHILIPSLAND - Op woensdag 16 september konden de leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland hun creativiteit kwijt in De Wimpel.

1 dag geleden
Zakken vol zwerfafval verzameld tijdens Thoolse Clean Up Week

THOLEN - Vrijwilligers, scholen en inwoners uit de gemeente Tholen deden van 14 tot en met 18 september enthousiast mee aan de Thoolse Clean Up Week. In vijf kernen stonden opruimacties, educatieve activiteiten en ontmoetingen centraal. De week draaide om bewustwording, samenwerking en betrokkenheid bij een schone leefomgeving.

1 dag geleden
Twee ruiten van The Saloon in Tholen ingegooid: ‘Kom het oplossen als een man’

THOLEN - Bij The Saloon in Tholen zijn vorige week vrijdag stenen door de ruiten van de kapperszaak gegooid. Eigenaar Karzan Karim tast nog altijd in het duister wie dit heeft gedaan. Hij schat de schade op ruim duizend euro en hoopt dat de daders zich melden. "Je hebt de ruiten kapot gemaakt als een kind, kom het oplossen als een man."

1 dag geleden
Thoolse kinderen kunnen weer gratis kennismaken met sporten en hobby’s

THOLEN - Basisschoolkinderen in de gemeente Tholen kunnen vanaf volgende week weer kennismaken met allerlei sporten, activiteiten en hobby's. Het vertrouwde boekje Jij op Tholen is namelijk terug, maar heeft dit jaar een nieuwe naam en een frisse uitstraling: Sjors Sportief & Creatief.

2 dagen geleden