Klaassen traint mee bij Jong Ajax in afwachting van nieuwe club
AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen houdt sinds maandag zijn conditie op peil bij Jong Ajax. Dat bevestigt een woordvoerder van de club uit Amsterdam desgevraagd na berichtgeving van verschillende media. De 31-jarige oud-middenvelder van Ajax zit zonder werkgever sinds zijn transfervrije vertrek bij Internazionale deze zomer.
Klaassen vertrok vorige zomer bij Ajax voor een eenjarig contract bij de club uit Milaan. De 41-voudig international van Oranje debuteerde in 2011 bij Ajax en maakte zes jaar later een transfer naar Everton. Vervolgens ging hij aan de slag bij Werder Bremen, voordat hij in 2020 terugkeerde in Amsterdam.
Ajax benadrukt dat er vaker oud-spelers bij de club meetrainen in afwachting van een nieuwe werkgever en dat er nog geen sprake is van een mogelijk contract in Amsterdam. Hoe lang Klaassen meetraint bij Jong Ajax, hangt af van wanneer hij een nieuwe club vindt.
Meer uit Voetbal
OSLO (ANP/RTR) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft zich formeel aangesloten bij een officiële klacht tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit. Dat verklaarde voorzitter Lise Klaveness van de NFF tijdens een persconferentie.
54 minuten geledenLONDEN (ANP) - Fulham neemt deze zomer afscheid van trainer Marco Silva. De 48-jarige Portugees was sinds 2021 de eindverantwoordelijke bij de club uit Londen.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich voor de vijfde keer geplaatst voor de halve finales van Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld versloeg in Parijs de Spanjaard Rafael Jódar met 7-6 (3) 6-1 6-3. Hij speelt tegen de winnaar van de partij tussen de Braziliaan João Fonseca en de Tsjech Jakub Menšík om een plaats in de finale.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Bart Verbruggen is de eerste doelman van het Nederlands elftal voor het WK. Dat zei Ronald Koeman tijdens zijn persconferentie voor de oefeninterland van woensdag tegen Algerije in De Kuip. De bondscoach gaf nog niet prijs wie zijn tweede keeper is voor de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Robin Roefs en Mark Flekken zijn de andere doelmannen in de WK-selectie van Oranje.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Mats Wieffer begint woensdagavond met het Nederlands elftal aan de oefenwedstrijd tegen Algerije in De Kuip. Hij vervangt de geschorste Denzel Dumfries. Jurriën Timber, rechterverdediger van Arsenal, ontbreekt nog bij Oranje en sluit donderdag aan bij de nationale ploeg.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Marten de Roon heeft een opvallend rugnummer gekregen voor het WK. De middenvelder draagt het shirt met nummer 3 als hij in actie komt op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit een lijst die de KNVB heeft vrijgegeven.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie begonnen aan de laatste training voor de oefeninterland van woensdagavond tegen Algerije in De Kuip. Bondscoach Ronald Koeman staat met 25 spelers van zijn selectie voor het WK op het veld in Zeist. Alleen Jurriën Timber ontbreekt nog. De verdediger maakte zaterdag na ruim twee maanden blessureleed zijn rentree voor Arsenal in de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain en sluit donderdag aan.
6 uur geleden