Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kishna voelt zich eindelijk weer voetballer

Kishna voelt zich eindelijk weer voetballer

DEN HAAG (ANP) - Met tranen in zijn ogen stapte Ricardo Kishna van het veld. De 25-jarige aanvaller van ADO Den Haag had tegen sc Heerenveen (1-1) voor het eerst sinds 17 september 2017 weer minuten gemaakt in de eredivisie. Het waren zelfs aanzienlijk meer minuten dan Kishna vooraf had verwacht.

"Het heeft lang geduurd, maar ik ben er weer", zei Kishna bij FOX Sports met een grijns. Na het laatste fluitsignaal liepen de tranen over zijn wangen. Kishna, die in zijn carrière al zo vaak te maken kreeg met blessureleed, was al na 28 minuten in het veld gekomen voor de geblesseerd uitgevallen David Philipp. "Dit is de dag waar ik zo lang naar uitgekeken heb. Onverwachts mocht ik al zo vroeg invallen. Fantastisch natuurlijk. Ik voel me weer voetballer, ik voel me weer mens. Zoals het eigenlijk heel normaal hoort te zijn voor mij. Natuurlijk waren er momenten dat ik dacht: waar doe ik het voor? Zeker als je in zo'n traject zit, je zo dicht bij een rentree bent en je dan weer een terugslag krijgt. Ik ben zo blij dat deze dag erop zit."

Kishna beëindigde de wedstrijd zelfs met de aanvoerdersband om zijn arm. "Ook dat nog. We hebben in ieder geval alles weer gehad, ik kan weer een paar jaar vooruit. Aan het einde van de wedstrijd kwam het dan ook even los."

Meer uit Voetbal

Zegereeks Sparta ten einde na gelijkspel bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.

1 uur geleden
FC Twente maakt indruk met 5-0-thuiszege op sc Heerenveen

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.

1 uur geleden
FC Volendam boekt bij PEC Zwolle eerste uitzege van het seizoen

ZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.

1 uur geleden
Treffer Botman in jubileumduel niet genoeg voor zege Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.

1 uur geleden
NEC neemt tweede plaats over van Feyenoord na zege op Heracles

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.

6 uur geleden
Barcelona boekt simpele zege dankzij Lewandowski en Lamine Yamal

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.

7 uur geleden
Koploper Arsenal maakt geen fout tegen Sunderland

LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.

7 uur geleden