Kishna voelt zich eindelijk weer voetballer
DEN HAAG (ANP) - Met tranen in zijn ogen stapte Ricardo Kishna van het veld. De 25-jarige aanvaller van ADO Den Haag had tegen sc Heerenveen (1-1) voor het eerst sinds 17 september 2017 weer minuten gemaakt in de eredivisie. Het waren zelfs aanzienlijk meer minuten dan Kishna vooraf had verwacht.
"Het heeft lang geduurd, maar ik ben er weer", zei Kishna bij FOX Sports met een grijns. Na het laatste fluitsignaal liepen de tranen over zijn wangen. Kishna, die in zijn carrière al zo vaak te maken kreeg met blessureleed, was al na 28 minuten in het veld gekomen voor de geblesseerd uitgevallen David Philipp. "Dit is de dag waar ik zo lang naar uitgekeken heb. Onverwachts mocht ik al zo vroeg invallen. Fantastisch natuurlijk. Ik voel me weer voetballer, ik voel me weer mens. Zoals het eigenlijk heel normaal hoort te zijn voor mij. Natuurlijk waren er momenten dat ik dacht: waar doe ik het voor? Zeker als je in zo'n traject zit, je zo dicht bij een rentree bent en je dan weer een terugslag krijgt. Ik ben zo blij dat deze dag erop zit."
Kishna beëindigde de wedstrijd zelfs met de aanvoerdersband om zijn arm. "Ook dat nog. We hebben in ieder geval alles weer gehad, ik kan weer een paar jaar vooruit. Aan het einde van de wedstrijd kwam het dan ook even los."
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.
36 minuten geledenGENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.
3 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft met Corinthians de Braziliaanse bekerfinale bereikt. De ploeg uit São Paulo versloeg in de halve eindstrijd Cruzeiro na een strafschoppenserie. Corinthians verloor in het eigen stadion de returnwedstrijd met 2-1, na een zege in het eerste duel in Belo Horizonte (0-1).
7 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft met Real Madrid een belangrijke overwinning behaald. Na nederlagen tegen Celta de Vigo (0-2) en Manchester City (1-2) wist de 'Koninklijke' in de Spaanse competitie wel te winnen bij Deportivo Alavés: 1-2. Alonso kon de overwinning goed gebruiken. Na een reeks mindere resultaten is er de nodige kritiek op de voormalige Spaanse international.
17 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper stond in eigen stadion tegen hekkensluiter FSV Mainz kort voor tijd zelfs op achterstand, maar wist er alsnog 2-2 van te maken.
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."
22 uur geleden