Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kishna voelt zich eindelijk weer voetballer

Kishna voelt zich eindelijk weer voetballer

DEN HAAG (ANP) - Met tranen in zijn ogen stapte Ricardo Kishna van het veld. De 25-jarige aanvaller van ADO Den Haag had tegen sc Heerenveen (1-1) voor het eerst sinds 17 september 2017 weer minuten gemaakt in de eredivisie. Het waren zelfs aanzienlijk meer minuten dan Kishna vooraf had verwacht.

"Het heeft lang geduurd, maar ik ben er weer", zei Kishna bij FOX Sports met een grijns. Na het laatste fluitsignaal liepen de tranen over zijn wangen. Kishna, die in zijn carrière al zo vaak te maken kreeg met blessureleed, was al na 28 minuten in het veld gekomen voor de geblesseerd uitgevallen David Philipp. "Dit is de dag waar ik zo lang naar uitgekeken heb. Onverwachts mocht ik al zo vroeg invallen. Fantastisch natuurlijk. Ik voel me weer voetballer, ik voel me weer mens. Zoals het eigenlijk heel normaal hoort te zijn voor mij. Natuurlijk waren er momenten dat ik dacht: waar doe ik het voor? Zeker als je in zo'n traject zit, je zo dicht bij een rentree bent en je dan weer een terugslag krijgt. Ik ben zo blij dat deze dag erop zit."

Kishna beëindigde de wedstrijd zelfs met de aanvoerdersband om zijn arm. "Ook dat nog. We hebben in ieder geval alles weer gehad, ik kan weer een paar jaar vooruit. Aan het einde van de wedstrijd kwam het dan ook even los."

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

5 uur geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

5 uur geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

5 uur geleden
Oranje klopt Noorwegen in voorbereiding op WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.

5 uur geleden
Nederlands elftal in oefenduel met 2-1 te sterk voor Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.

5 uur geleden
Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

11 uur geleden
Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

16 uur geleden