Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kishna voelt zich eindelijk weer voetballer

Kishna voelt zich eindelijk weer voetballer

DEN HAAG (ANP) - Met tranen in zijn ogen stapte Ricardo Kishna van het veld. De 25-jarige aanvaller van ADO Den Haag had tegen sc Heerenveen (1-1) voor het eerst sinds 17 september 2017 weer minuten gemaakt in de eredivisie. Het waren zelfs aanzienlijk meer minuten dan Kishna vooraf had verwacht.

"Het heeft lang geduurd, maar ik ben er weer", zei Kishna bij FOX Sports met een grijns. Na het laatste fluitsignaal liepen de tranen over zijn wangen. Kishna, die in zijn carrière al zo vaak te maken kreeg met blessureleed, was al na 28 minuten in het veld gekomen voor de geblesseerd uitgevallen David Philipp. "Dit is de dag waar ik zo lang naar uitgekeken heb. Onverwachts mocht ik al zo vroeg invallen. Fantastisch natuurlijk. Ik voel me weer voetballer, ik voel me weer mens. Zoals het eigenlijk heel normaal hoort te zijn voor mij. Natuurlijk waren er momenten dat ik dacht: waar doe ik het voor? Zeker als je in zo'n traject zit, je zo dicht bij een rentree bent en je dan weer een terugslag krijgt. Ik ben zo blij dat deze dag erop zit."

Kishna beëindigde de wedstrijd zelfs met de aanvoerdersband om zijn arm. "Ook dat nog. We hebben in ieder geval alles weer gehad, ik kan weer een paar jaar vooruit. Aan het einde van de wedstrijd kwam het dan ook even los."

Meer uit Voetbal

PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

9 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

9 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

11 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

11 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

13 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

13 uur geleden
Vervanger van geblesseerde Mbappé laat zich zien bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).

14 uur geleden