Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kishna gaat toch weer voetballen voor ADO Den Haag

Kishna gaat toch weer voetballen voor ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Ricardo Kishna gaat toch weer voetballen voor ADO Den Haag. De 27-jarige aanvaller heeft een contract tot het einde van dit seizoen getekend bij de club uit de Keuken Kampioen Divisie, met een optie op nog een jaar.

Kishna vertrok na het vorige seizoen bij ADO, waarmee hij promotie naar de Eredivisie net misliep in de finale van de play-offs. Kishna had een aflopend contract in Den Haag en liet zelf weten ook weinig te voelen voor een langer verblijf vanwege alle onrust op bestuurlijk vlak.

De geboren Hagenaar, die in de jeugd al bij ADO speelde maar doorbrak bij Ajax, keerde enkele weken geleden toch weer terug bij ADO. Kishna ging meetrainen met de selectie van trainer Dirk Kuijt om in ieder geval zijn conditie op peil te houden. De vleugelspits speelde vorige week ook mee in een oefenwedstrijd. Het heeft nu geresulteerd in een officiële terugkeer op contractbasis.

"Vanaf het moment dat ik hier het veld weer opstapte een paar weken geleden, voelde het als thuiskomen", aldus Kishna, die in zijn carrière al vaak te maken had met blessureleed. "Ik kan niet wachten om dit team te helpen en zoveel mogelijk goede resultaten te halen, zodat we zo snel mogelijk weer terugkeren waar we thuishoren." ADO heeft als doel om te promoveren naar de Eredivisie, maar beleeft een tegenvallende start van het seizoen. De ploeg van Kuijt heeft na acht wedstrijden pas 8 punten en staat in de middenmoot. Vorig seizoen maakte Kishna in 21 competitieduels vier doelpunten.

Meer uit Voetbal

Chelsea hard onderuit (3-0) bij Brighton & Hove Albion

BRIGHTON (ANP) - Chelsea zakt na een goede start van het seizoen steeds verder weg in de Premier League. De Londenaren gingen vrijdag hard onderuit bij Brighton & Hove Albion, waar oud-Feyenoorder Yankuba Minteh twee keer scoorde: 3-0.

7 uur geleden
ADO meldt zich met vierde zege op rij in top eerste divisie

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag lijkt serieus mee te gaan doen in de strijd om promotie naar de Eredivisie. Het elftal van coach Darije Kalezic boekte tegen Jong Ajax de vierde opeenvolgende zege: 1-0. ADO staat nu op de derde plaats en is koploper in de stand om de derde periodetitel.

8 uur geleden
Go Ahead klopt Sparta (1-0) en vergroot problemen Rotterdammers

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Eredivisie een kleine overwinning behaald op Sparta Rotterdam. De Deventenaren hadden genoeg aan een doelpunt van Jakob Breum: 1-0. Go Ahead heeft uit de laatste zes thuisduels in de competitie 16 punten behaald.

8 uur geleden
Aanvaller Berghuis (33) twee jaar langer bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis blijft bij Ajax voetballen. De 33-jarige aanvaller heeft zijn na dit seizoen aflopende contract met twee jaar verlengd, tot de zomer van 2027.

12 uur geleden
Reijntjes weg bij Vitesse, Braasch en Noltes interim-directeuren

ARNHEM (ANP) - Edwin Reijntjes vertrekt als algemeen directeur van Vitesse. Met het verwelkomen van de nieuwe aandeelhouders zit het werk van de 66-jarige bestuurder er na ruim tien maanden op, meldt de Arnhemse voetbalclub in een persbericht. Timo Braasch en Jaap Noltes zijn aangesteld als nieuwe interim-directeuren.

12 uur geleden
Jans hoopt na vijf duels zonder zege op ommekeer in Eindhoven

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt de crisis bij de club snel te bezweren. Het elftal van trainer Ron Jans wist de laatste vijf wedstrijden op rij niet te winnen en ging zondag voor eigen publiek onderuit tegen hekkensluiter Almere City FC (0-1).

12 uur geleden
Ajax-verdedigers Rugani en Hato onzeker voor duel met Heracles

AMSTERDAM (ANP) - Het is nog onduidelijk of Ajax-trainer Francesco Farioli zondag de beschikking heeft over Daniele Rugani en Jorrel Hato voor het thuisduel met Heracles Almelo. De verdedigers kwamen donderdag niet ongeschonden uit de gewonnen wedstrijd bij het Belgische Union in de tussenronde van de Europa League (0-2).

14 uur geleden