Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kishna gaat toch weer voetballen voor ADO Den Haag

Kishna gaat toch weer voetballen voor ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Ricardo Kishna gaat toch weer voetballen voor ADO Den Haag. De 27-jarige aanvaller heeft een contract tot het einde van dit seizoen getekend bij de club uit de Keuken Kampioen Divisie, met een optie op nog een jaar.

Kishna vertrok na het vorige seizoen bij ADO, waarmee hij promotie naar de Eredivisie net misliep in de finale van de play-offs. Kishna had een aflopend contract in Den Haag en liet zelf weten ook weinig te voelen voor een langer verblijf vanwege alle onrust op bestuurlijk vlak.

De geboren Hagenaar, die in de jeugd al bij ADO speelde maar doorbrak bij Ajax, keerde enkele weken geleden toch weer terug bij ADO. Kishna ging meetrainen met de selectie van trainer Dirk Kuijt om in ieder geval zijn conditie op peil te houden. De vleugelspits speelde vorige week ook mee in een oefenwedstrijd. Het heeft nu geresulteerd in een officiële terugkeer op contractbasis.

"Vanaf het moment dat ik hier het veld weer opstapte een paar weken geleden, voelde het als thuiskomen", aldus Kishna, die in zijn carrière al vaak te maken had met blessureleed. "Ik kan niet wachten om dit team te helpen en zoveel mogelijk goede resultaten te halen, zodat we zo snel mogelijk weer terugkeren waar we thuishoren." ADO heeft als doel om te promoveren naar de Eredivisie, maar beleeft een tegenvallende start van het seizoen. De ploeg van Kuijt heeft na acht wedstrijden pas 8 punten en staat in de middenmoot. Vorig seizoen maakte Kishna in 21 competitieduels vier doelpunten.

Meer uit Voetbal

Braziliaan Neymar loopt in aanloop naar WK lichte kuitblessure op

SÃO PAULO (ANP/RTR) - De Braziliaanse international Neymar heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een lichte kuitblessure opgelopen. Dat gebeurde bij zijn club Santos. Neymar is naar verwachting op tijd hersteld om zich volgende week bij het trainingskamp van de Brazilianen te voegen.

31 minuten geleden
Doelman Neuer (40) keert terug bij Duitsland op WK voetbal

BERLIJN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert inderdaad terug als keeper van het Duitse voetbalelftal. Bondscoach Julian Nagelsmann heeft de 40-jarige doelman opgenomen in zijn selectie van 26 spelers voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De krant Bild kondigde eerder zijn rentree al aan.

1 uur geleden
Iraanse voetballers oefenen in Turkije naast Gambia tegen Mali

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran spelen in aanloop naar het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico twee oefenwedstrijden in Turkije. Naast Gambia is ook Mali in Antalya de tegenstander, meldt de Iraanse voetbalbond in een verklaring die werd gepubliceerd door het staatsnieuwsagentschap IRNA.

2 uur geleden
Clubs in juni voor rechter tegen nieuwe weekendcompetitie KNVB

UTRECHT (ANP) - Amateurclubs proberen 23 juni via de rechter de nieuwe weekendcompetitie van de KNVB tegen te houden die na de zomer moet beginnen. In die opzet worden clubs die nu nog op zaterdag of zondag spelen bij elkaar gevoegd, waarna ze op beide dagen spelen.

2 uur geleden
FA onderzoekt drie gevallen van spionage door Southampton

LONDEN (ANP/RTR) - De Engelse voetbalbond FA start een onderzoek naar drie gevallen van spionage door Southampton. De Engelse voetbalclub zou zaterdag tegen Hull City de finale van de play-offs voor promotie naar de Premier League spelen, maar werd gediskwalificeerd toen bleek dat in het geheim een training van Middlesbrough, tegenstander in de halve finale, was bekeken. Als dat binnen 72 uur voor een wedstrijd gebeurt, is dat verboden.

2 uur geleden
Voetballers Congo annuleren trainingskamp vanwege uitbraak ebola

KINSHASA (ANP/AFP) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo heeft een trainingskamp in eigen land ter voorbereiding op het WK geannuleerd vanwege een ebola-uitbraak in het land. Dat meldt een van de stafleden aan het Franse persbureau AFP.

4 uur geleden
Emery ziet Europa League als begin nieuwe gloriejaren Aston Villa

ISTANBUL (ANP/AFP) - Trainer Unai Emery hoopt dat de winst van de Europa League het begin is van nieuwe gloriejaren van Aston Villa. De 54-jarige Spanjaard zei dat de club uit Birmingham de zege van 3-0 op SC Freiburg in de finale in Istanbul moet gebruiken als basis voor "een ambitieus nieuw tijdperk."

5 uur geleden