Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kishna gaat toch weer voetballen voor ADO Den Haag

Kishna gaat toch weer voetballen voor ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Ricardo Kishna gaat toch weer voetballen voor ADO Den Haag. De 27-jarige aanvaller heeft een contract tot het einde van dit seizoen getekend bij de club uit de Keuken Kampioen Divisie, met een optie op nog een jaar.

Kishna vertrok na het vorige seizoen bij ADO, waarmee hij promotie naar de Eredivisie net misliep in de finale van de play-offs. Kishna had een aflopend contract in Den Haag en liet zelf weten ook weinig te voelen voor een langer verblijf vanwege alle onrust op bestuurlijk vlak.

De geboren Hagenaar, die in de jeugd al bij ADO speelde maar doorbrak bij Ajax, keerde enkele weken geleden toch weer terug bij ADO. Kishna ging meetrainen met de selectie van trainer Dirk Kuijt om in ieder geval zijn conditie op peil te houden. De vleugelspits speelde vorige week ook mee in een oefenwedstrijd. Het heeft nu geresulteerd in een officiële terugkeer op contractbasis.

"Vanaf het moment dat ik hier het veld weer opstapte een paar weken geleden, voelde het als thuiskomen", aldus Kishna, die in zijn carrière al vaak te maken had met blessureleed. "Ik kan niet wachten om dit team te helpen en zoveel mogelijk goede resultaten te halen, zodat we zo snel mogelijk weer terugkeren waar we thuishoren." ADO heeft als doel om te promoveren naar de Eredivisie, maar beleeft een tegenvallende start van het seizoen. De ploeg van Kuijt heeft na acht wedstrijden pas 8 punten en staat in de middenmoot. Vorig seizoen maakte Kishna in 21 competitieduels vier doelpunten.

Meer uit Voetbal

Zidane voelt meer emotie bij coachdebuut dan als speler in 1994

IZMIT (ANP/AFP) - Zinédine Zidane voelt meer emoties rond zijn debuut als bondscoach van het Franse nationale elftal dan bij zijn debuut als speler van 'Les Bleus' in 1994. Dat zei de 54-jarige trainer donderdag in aanloop naar het Nations League-duel van Frankrijk in en tegen Turkije van vrijdag.

39 minuten geleden
Zechiël sluit aan bij Jong Oranje voor belangrijk duel met Noren

ZEIST (ANP) - Gjivai Zechiël heeft donderdag in Zeist tijdelijk de overstap gemaakt van het Nederlands elftal naar Jong Oranje. Dat meldt een woordvoerder van de KNVB.

6 uur geleden
Vitesse neemt afscheid van voormalig directeur Mansvelder

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft "in goed overleg" de samenwerking met algemeen directeur Ben Mansvelder (38) beëindigd. Dat meldt de Arnhemse club op de eigen website.

7 uur geleden
FIFA-baas Infantino: cultuur van dialoog is nodig

DEN HAAG (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino zegt open te staan voor open discussies over mogelijke hervormingen bij de wereldvoetbalbond. "Er moet een cultuur van dialoog zijn, van naar elkaar luisteren en elkaar respecteren. Het gaat er niet om positieve krantenkoppen te genereren, het gaat erom te doen wat goed is voor de sport", schreef hij op Instagram bij een video waarin te zien is hoe hij een bezoek brengt aan de Arabian Gulf Cup in Saudi-Arabië.

9 uur geleden
Franse bondscoach Zidane ziet Konaté geblesseerd afhaken

CLAIREFONTAINE-EN-YVELINES (ANP/AFP) - Bondscoach Zinedine Zidane van Frankrijk moet het vrijdagavond in het Nations League-duel met Turkije zonder Ibrahima Konaté stellen. De 27-jarige verdediger van Real Madrid heeft last van een knieblessure. De 20-jarige Leny Yoro van Manchester United is opgeroepen als vervanger.

9 uur geleden
Xavi zet Zechiël, Taylor en Timber tegen Duitsland op tribune

AMSTERDAM (ANP) - Gjivai Zechiël maakt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League nog niet zijn debuut voor het Nederlands elftal. Bondscoach Xavi Hernández heeft besloten de 22-jarige middenvelder van Feyenoord buiten zijn wedstrijdselectie te laten. Datzelfde geldt voor verdediger Jurriën Timber en middenvelder Kenneth Taylor. Dat blijkt uit de donderdagochtend door de UEFA vrijgegeven lijst.

11 uur geleden
Klopp: Nederland ideale tegenstander voor debuut bij Duitsland

AMSTERDAM (ANP) - Nederland is voor Jürgen Klopp de ideale tegenstander bij zijn debuut als bondscoach van het Duitse nationale elftal. Dat zei de 59-jarige trainer woensdag tijdens een persconferentie in aanloop naar de Nations League-wedstrijd van donderdag.

23 uur geleden