Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kindervakantieweek Rilland begint maandag

Kindervakantieweek Rilland begint maandag

RILLAND - De zomervakantie begint en daarmee komen de diverse kindervakantieweken er weer aan. In Rilland begint de week maandag.

Tot en met donderdag (28 juli)  kunnen de kinderen zich vermaken met hutten en zeepkisten bouwen, knutselen, spelletjes, gek doen en vooral heel veel gezelligheid aan het begin van de zomervakantie. Op woensdagavond is er een verrassingsprogramma voor de bovenbouw en op donderdagochtend voor de onderbouw. De week in Rilland is de eerste van de kindervakantieweken in de gemeente Reimerswaal en wordt mede mogelijk gemaakt door sponsoren en geweldige vrijwilligers.

Alle kinderen uit Rilland en omstreken uit de groepen 1 tot en met 8 zijn van harte welkom om de hele dag te doen waar ze zin in hebben. Van lekker lui tot juist actief, van sportief tot creatief bezig zijn, overal aan mee doen of alleen spelen? Het mag allemaal. Elk jaar kent zijn eigen thema met daarbij een decor in de tenten op de locatie. Het thema van dit jaar is Winter Wonderland. Aan de hand van alle bekende activiteiten, die de rode draad van de week vormen, wordt de week aan elkaar geregen.

Meer uit Reimerswaal

Zeeuwse online bijeenkomst over werk tussen werkgevers en mensen met beperking

GOES - Werk vinden is niet voor iedereen vanzelfsprekend. Voor mensen met een ziekte of beperking kan de zoektocht naar een baan vol drempels zitten. De landelijke stichting Incluvisie wil dat veranderen en organiseert op dinsdag 26 november een online bijeenkomst waarin werkgevers en werkzoekenden uit Zeeland met elkaar in gesprek gaan over inclusie op de arbeidsmarkt.

11 uur geleden
Siervogels in de Vroone en Het Heer-Hendrikhuis

KAPELLE - In de Vroone te Kapelle zijn vrijdag, 7 en zaterdag 8 november ruim 350 vogels bijeen voor de jaarlijkse vogelshow van, de Vogelvrienden Goes en Zang en Kleur uit Kapelle.

1 dag geleden
Vechtpartij legt treinverkeer bij Kapelle kort stil

KAPELLE - Door een vechtpartij op station Kapelle-Biezelinge heeft het treinverkeer tussen Roosendaal en Vlissingen woensdagavond korte tijd stilgelegen. Tijdens het incident kon de trein niet verder rijden.

1 dag geleden
Informatiebijeenkomst over schildklieraandoeningen

REIMERSWAAL/KAPELLE - De regionale werkgroep Zeeland van SchildklierNL organiseert op donderdag 13 november een informatiebijeenkomst over schildklieraandoeningen. De avond vindt plaats van 19.00 tot 21.00 uur in de Ontmoetingskerk aan de Kornetstraat 4 in Goes.

2 dagen geleden
Oranje Fonds zoekt activiteiten voor NLdoet 2026

KAPELLE - Het Oranje Fonds roept maatschappelijke organisaties, stichtingen en verenigingen op om zich aan te melden voor NLdoet 2026, de grootste vrijwilligersactie van Nederland. De 22ste editie vindt plaats op vrijdag 13 en zaterdag 14 maart 2026. 

3 dagen geleden
Aanpassing vergunning voor zonnepark Kapelle

KAPELLE - De gemeente Kapelle heeft een gewijzigde omgevingsvergunning verleend voor het geplande zonnepark in de Willem-Annapolder. De aanpassing volgt op een verzoek van de ontwikkelaar Zeeuwind, die het plan op enkele technische punten heeft bijgesteld.

3 dagen geleden
Week van de Pleegzorg benadrukt belang van een veilig thuis

KAPELLE - 29 oktober tot en met 5 november staat in het teken van de Week van de Pleegzorg, een campagne die aandacht vraagt voor kinderen die tijdelijk of langdurig een veilig thuis nodig hebben. In Nederland wachten nog altijd veel kinderen op een veilig thuis. Annet en Johan uit Kapelle weten hoe groot die behoefte is: al sinds 2010 stellen ze hun huis open voor pleegkinderen. "Het is niet altijd makkelijk," zegt Annet, "maar het is zo waardevol."

3 dagen geleden