Kinderen Oud-Vossemeer beleven de Koningsspelen
OUD-VOSSEMEER - De drie basisscholen in Oud-Vossemeer doen op 12 april mee aan de Koningsspelen op het terrein van VV Vosmeer. Rond 9.30 vertrekken alle kinderen richting de voetbalvelden en rond 9.45 uur zal één van de directeuren het welkomstwoord doen, waarna de dag geopend wordt met het openingsdansje.
Aan een 'waslijn' hangen kaarten met daarop verschillende spelletjes. De kinderen kunnen een kaart kiezen en vervolgens het bijbehorende spelletje spelen. Na afloop wordt de kaart weer teruggehangen en een ander spelletje gekozen enz. De kinderen van de onderbouw, groep 1 t/m 4 zijn per school gemixt en hebben een veld met spelletjes. De kinderen van de bovenbouw, groep 5 t/m 8 worden van alle scholen gemixt, wel groep 5/6 samen en 7/8. Zij spelen op het andere veld. Rond 11.30 zal de gezamenlijke afsluiting dan weer plaatsvinden, de kinderen zullen dan nog een certificaat krijgen.
Meer uit Tholen
ZEELAND - Het waterschap roept bewoners van woningen in het buitengebied zonder rioolaansluiting op hun septic tank te vervangen. Vanaf 2028 gelden strengere regels voor huishoudelijk afvalwater. Veel bewoners moeten daarom investeren in een betere zuiveringsinstallatie.
3 uur geledenSCHERPENISSE - De Kunstkamer in Scherpenisse opent op zaterdag 31 oktober de expositie 'What Is Left' van kunstenaar Addy van Kempen. Haar werk bestaat grotendeels uit afgedankte materialen.
8 uur geledenTHOLEN - Een automobilist heeft woensdagochtend een flinke ravage veroorzaakt op de Oesterdam bij Tholen. De bestuurder schampte een andere wagen en raakte daarna meerdere geparkeerde voertuigen. Hij is met letsel naar het ziekenhuis gebracht.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - De gemeente Tholen sluit het volledige perceel aan de Campweg in Sint Philipsland waar afgelopen zomer een grote brand woedde. In een loods werd toen een drugslab ontdekt. De sluiting voor zes maanden geldt voor de woning en de bijbehorende opstallen.
1 dag geledenSCHERPENISSE - Hans van Houdt presenteerde vorige week zaterdag zijn nieuwste boek 'Een Steen in je Hoofd'. Het boek vertelt het waargebeurde verhaal van Bertha van Houdt (1917-1944), een meisje uit Scherpenisse dat in Amsterdam belandde bij de eerste hersenchirurg van Nederland.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - De leden van vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland kwamen woensdagavond bijeen in de Wimpel. Op het programma stond het versieren van twee grote eierkoeken met fondant.
2 dagen geledenTHOLEN - De 44-jarige vrouw die sinds maandagavond werd vermist in Tholen en omgeving, is overleden aangetroffen. Dat meldt de politie dinsdag begin van de middag. "De politie doet onderzoek naar de omstandigheden. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte", aldus de politie.
2 dagen geleden