
Kinderboekenweek in de bibliotheek
KAPELLE/KRUININGEN - In de Kinderboekenweek, van 5 tot en met 16 oktober, zijn er in de bibliotheken in Zeeland leuke activiteiten voor kinderen.
De Kinderboekenweek staat dit jaar in het teken van de natuur, onder het motto Gi-Ga-Groen! Er zijn veel kinderboeken die je helpen de natuur te ontdekken, te begrijpen en te helpen. Ga jij mee op avontuur? De Bibliotheek Oosterschelde organiseert onder meer een spetterende show ‘Woelig water’, diverse voorleesmomentjes, ontmoetingen met een boswachter, een imker of een kinderboekenschrijver. Of volg ‘groene’ workshops zoals de groene bakworkshop, een vogelhuisje pimpen of bouw je eigen insectenhotel! Kijk voor het volledige programma op: www.bibliotheekoosterschelde.nl/kbw
Meer uit Reimerswaal
KRABBENDIJKE - Bij fietsvereniging T.C. De Trappers uit Krabbendijke start zaterdag 1 april het zomerseizoen. ‘De openingsrit heeft een speciaal karakter, want ook niet-leden zijn welkom’, laat de club weten.
1 dag geledenKRABBENDIJKE - Allerlei verenigingen in Reimerswaal, zoals de Zumba Kids in Krabbendijke, zetten deze weken hun deuren open voor belangstellenden, zodat zij gratis de sfeer kunnen proeven. Zo hopen de clubs op nieuwe leden en kunnen kinderen laagdrempelig een nieuwe hobby uitproberen.
1 dag geledenYERSEKE - Muziekvereniging Mozart in Yerseke doet mee aan de kennismakingsweken bij Reimerswaalse verenigingen. Geïnteresseerden zijn op donderdagavond welkom bij een repetitieavond in Tehaere in Yerseke.
2 dagen geledenYERSEKE - Ondernemersvereniging OVY in Yerseke houdt van dinsdag 21 maart tot en met zaterdag 8 april een babbelaaractie. In deze periode krijgen klanten bij de deelnemende winkels en horeca een Zeeuwse babbelaar bij iedere aankoop. Dat kan de gelukkige snoeper 25, vijftig en zelfs honderd euro opleveren.
2 dagen geledenKAPELLE- De gemeente Kapelle is op zoek naar nieuwe leden voor de Sportraad. Die adviseert de gemeente op het gebied van sport, spel en bewegen, om ervoor te zorgen dat kinderen en volwassenen actief blijven.
2 dagen geledenGOES - Donderdag 30 maart van 10.00 tot 15.00 uur wordt de banenmarkt ‘Werken in Zeeland’ gehouden in theater de Mythe in Goes. Het doel van de banenmarkt is om werkgevers en werkzoekenden op een laagdrempelige manier met elkaar in contact brengen om te kijken wat ze voor elkaar kunnen betekenen.
2 dagen geledenKAPELLE - De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag een vermoedelijke inbreker aangehouden aan de Postweg. De man zit vast en zal zondag worden verhoord.
4 dagen geleden