Kijkje achter de schermen bij bouw 33 appartementen Sint-Maartensdijk
SINT MAARTENSDIJK - Een kijkje nemen achter de schermen bij de bouw van de nieuwe appartementen aan de Bloemenlaan in Sint-Maartensdijk. Op zaterdag 17 juni kan het tijdens De Dag van de Bouw.
De Dag van de Bouw is een de dag waarop bouwplaatsen door heel Nederland hun bouwhekken openstellen voor publiek. Op zaterdag 17 juni aanstaande, van 09.00 tot 12.00 uur, kan iedereen een kijkje achter de schermen nemen bij de bouw van de nieuwe appartementen aan de Bloemenlaan in Sint-Maartensdijk.
In de wijk Smerdiek-West ontwikkelen Stadlander, Bouwgroep De Nijs-Soffers en de gemeente Tholen samen een groene en duurzame woonomgeving. Het project bestaat uit 33 appartementen, in de huur- en koopsector. De bouw van de twee nieuwe gebouwen vordert gestaag, de appartementen krijgen steeds meer vorm. De komende periode werkt Bouwgroep De Nijs-Soffers hard om tegen de zomer een mooie mijlpaal te bereiken: het hoogste punt. De appartementen hebben een centrale ligging in het nieuwe park en worden naar verwachting eind december dit jaar of begin januari 2024 opgeleverd.
De Dag van de Bouw
Iedereen die zich afvraagt wat er toch altijd op die bouwplaats gebeurt, is tijdens De Dag van de Bouw welkom om een kijkje te komen nemen. Medewerkers vanDe Nijs-Soffers en Stadlander zullen aanwezig zijn om iedereen welkom te heten. De verhuur van de appartementen start, naar verwachting, na de zomervakantie. Alle koopappartementen zijn inmiddels verkocht.
Meer uit Tholen
THOLEN - Wanneer je als stad precies 660 jaar stadsrechten hebt en een rijke historie met de visserij en haven, kun je niet anders dan groots uitpakken. De Thoolse binnenstad veranderde zaterdag in één groot openluchtspektakel tijdens de Haven- en Vestingdagen: een middeleeuws kampement, kanonschoten, marktkramen, straattheater, steltlopers die boven sommige daken uitsteken, oude ambachten, kermis én vaartochten.
17 seconden geledenOUD-VOSSEMEER - Een gure en koude herfstwind, regen die met bakken uit de lucht kwam vallen; deelnemers aan de avondvierdaagse troffen het afgelopen week allerminst met het weer. Toch mochten de omstandigheden geen belemmering zijn voor de deelnemers. Meer wandelaars dan afgelopen jaar waagde zich aan een rondje door de Vosmeerse polders.
3 uur geledenNOORD-BRABANT- Inbraakpogingen in Noord-Brabant zijn vaak meer succesvol dan elders in Nederland. Dit blijkt uit een onderzoek van vergelijkingssite en adviesplatform Independer. In 2025 slaagde 80,6 procent van de inbraakpogingen in Noord-Brabant, waarbij het inbrekers lukte om de woning binnen te dringen om iets buit te maken. Het gemiddelde slagingspercentage in Nederland is 79 procent.
22 uur geledenBERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Jolanda Bazen en Jörgen Versteeg van Luizter.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Lia Suurlant die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenTHOLEN- In het Praathuisje werd maandag 1 juni de Historische Ambachtenroute gelanceerd. Met de Historische Ambachtenroute wordt het ambachtelijk verleden van Tholen weer zichtbaar in etalages en op locaties in de binnenstad. Wethouder Moerland gaf samen met initiatiefnemer Paul Deurloo een toelichting bij het startpunt van de route.
1 dag geledenTHOLEN - Waar kan ik parkeren? Hoe werkt het met consumptiemunten? En waar vind ik een toilet? Het zijn vragen die bezoekers van de Haven- en Vestingdagen Tholen zich zomaar af kunnen vragen. Gelukkig heeft Stichting Tholen Sterk aan vrijwel alles gedacht. Hieronder vind je een overzicht van de belangrijkste praktische informatie.
2 dagen geleden