Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kickboksen, wandelen en glitter tattoos tijdens Buurtdagen

Kickboksen, wandelen en glitter tattoos tijdens Buurtdagen

VLISSINGEN - De Buurtteams Vlissingen organiseren tijdens de zomervakantie elke dinsdag de Zomerse Buurtdagen waarbij buurtbewoners kunnen deelnemen aan sport, spel en ontspanning. De activiteiten worden georganiseerd in samenwerking met Vlissingen in beweging en Kunst Educatie Walcheren. De Zomerse Buurtdagen worden van 18 juli tot en met 22 augustus iedere dinsdag van 12 tot 16.30 uur gehouden.

De buurtdagen zijn bedoeld om de gemeenschap van Vlissingen, Oost-Souburg en Ritthem samen te brengen en te versterken en vormen een mooie gelegenheid om nieuwe mensen te ontmoeten. Er worden een aantal standaardactiviteiten aangeboden: sieraden maken, schminken, buitenspelletjes spelen, glitter tattoos zetten, voetballen in de pannakooi, springen op het springkussen en picknicken in het picknickgebied. Daarnaast bieden de Buurtteams een aantal workshops aan: graffite spuiten, kickboksen, breakdance/hiphop, nieuwe media, rap en circus. Ook worden er per buurtdag twee wandelingen georganiseerd van 3 en 5 kilometer. Eén speciaal voor vouwen, één speciaal voor mantelzorgers en één voor iedereen die het leuk vindt om mee te wandelen. Elke locatie heeft een eigen programma, het exacte programma is te vinden op www.buurtteamsvlissingen.nl/buurtdagen.

Meer uit Vlissingen

Driedaags wijnfestijn in Lasloods Vlissingen

VLISSINGEN - In de Lasloods in Vlissingen vindt vrijdag, zaterdag en zondag het Wijnfeest plaats.

4 uur geleden
Feest op boulevard met ‘Langste mosseltafel van Zeeland’

VLISSINGEN - Met heerlijk zomers weer en veel animo was het donderdagavond feest op de Vlissingse boulevard. Het goededoeleninitiatief 'Langste mosseltafel van Zeeland' bracht vele mosselliefhebbers samen. Aan gezellig versierde lange tafels genoten zij van mosselen en steunden hiermee stichting ALS Zeeland.

9 uur geleden
Schade en files door kettingbotsing met drie auto’s op Sloebrug

VLISSINGEN - Drie auto's zijn donderdag aan het einde van de middag beschadigd geraakt bij een botsing op de Sloeweg in Vlissingen. Het ongeval veroorzaakte bij de Sloebrug files Vlissingen in. 

12 uur geleden
Fatbiker onderzocht na ongeval Adriaen Coortelaan in Vlissingen

VLISSINGEN - Een jongeman is donderdagavond laat medisch onderzocht na een ongeval met een fatbike in de Adriaen Coortelaan in Vlissingen. Behandeling in het ziekenhuis was niet nodig. 

12 uur geleden
Liefhebbers kunnen straks rondje met auto over Keizersbolwerk rijden

VLISSINGEN - Een ritje met de auto over Boulevard de Ruyter blijft in het seizoen verboden in de weekeinden en op feestdagen. Vanaf 2026 is een autorondje over het Keizersbolwerk wél mogelijk. 

1 dag geleden
Pieter Jan Mersie uit Vlissingen op kandidatenlijst ChristenUnie voor Tweede Kamer

VLISSINGEN - Pieter Jan Mersie, fractievoorzitter van ChristenUnie Vlissingen, staat op plek 41 op de CU-kandidatenlijst voor de komende Tweede Kamerverkiezingen. 

1 dag geleden
Opgeknapt sectorlicht alweer gretig op de kiek

VLISSINGEN - Het sectorlicht is teruggeplaatst op het Keizersbolwerk in Vlissingen en het rode, stalen bouwwerk kan meteen alweer op veel belangstelling rekenen.

2 dagen geleden