Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kerstwandeling natuurgebied De Manteling

Kerstwandeling natuurgebied De Manteling

OOSTKAPELLE - Wie een mooie winterse kerstwandeling voor 1e of 2e kerstdag zoekt, of een leuk uitje in de kerstvakantie, kan terecht op de website Kerstwandeling2021.nl.

Ook in Zeeland, in Oostkapelle, in het prachtige natuurgebied De Manteling van Walcheren, vindt dit jaar een kerstwandeling plaats. De afstand is 7 kilometer. Het is een winterse wandelroute in een prachtige omgeving met een leuke challenge/puzzeltocht voor het hele gezin.

Veel georganiseerde wandelingen gaat dit jaar niet door. Daarom is de Kerstwandeling 2021 corona-proof opgezet. De route kan individueel of in een klein gezelschap worden gelopen, op een moment dat het de wandelaars zelf schikt. Zo wordt drukte vermeden. Er zijn per regio een maximaal aantal tickets beschikbaar, dus het loont om je tijdig aan te melden, zodat je zeker weet dat je mee kunt doen.

“Neem een rugzakje en een mobiele telefoon met GPS-app mee. Er zijn onderweg prikkelende vragen en leuke opdrachten. Voor alle goede inzendingen is er een attentie,” aldus de organisatie.

De Kerstwandeling 2021 is een initiatief van samenwerkende routemakers. Een deel van de opbrengst gaat naar noodhulp aan vluchtelingen die deze winter in moeilijke omstandigheden doorbrengen.

https://www.kerstwandeling2021.nl

https://www.kerstwandeling2021.nl/zeeland

Meer uit Middelburg

Hubo Serooskerke viert zaterdag 20-jarig bestaan met feestdag vol kortingen

SEROOSKERKE - Op zaterdag 17 mei viert Hubo Serooskerke het 20-jarig bestaan van het pand aan de Hondegemsweg met een feestdag vol kortingen en activiteiten.

4 uur geleden
Studenten lanceren sieradenhouder

MIDDELBURG - Een creatieve groep studenten van de HZ University of Applied Sciences heeft in het kader van een schoolopdracht een sieradenhouder ontwikkeld.

9 uur geleden
Kermis in Westkapelle, een traditie uit de Middeleeuwen

WESTKAPELLE - In de vuurtoren van Westkapelle is sinds eind april een foto-expositie te zien die gewijd is aan de cultuur van Westkapelle. De foto's zijn gemaakt door de Zeeuwse fotograaf Ruden Riemens.

11 uur geleden
Succes voor MTV turnsters in Kapelle

MIDDELBURG - Zaterdag 10 mei vond in Kapelle de Regiofinale plaats voor teams in supplement E. Het combinatieteam MTV/GV Koudekerke had zich geplaatst door de twee plaatsingswedstrijden te winnen. 

1 dag geleden
Guillermo van Pamelen 3e bij Duits Kampioenschap

MIDDELBURG - In het weekend van 3 en 4 mei heeft de Middelburgse karter Guillermo van Pamelen een derde plaats bemachtigd op het open Duits kampioenschap. Vanuit heel de wereld kwamen meer dan 200 deelnemers uit o.a. Duitsland, Nederland, België, Zweden, USA, Polen, Engeland, Spanje, Denemarken, Hongarije, Oostenrijk, Filipijnen, India en Frankrijk naar Grimma.

1 dag geleden
Make-over voor appartementengebouw De Tienden in Zoutelande

ZOUTELANDE - Woningcorporatie Zeeuwland start deze maand met de vernieuwing van appartementengebouw De Tienden in Zoutelande. 

1 dag geleden
Brandweer Arnemuiden wederom in de prijzen

ARNEMUIDEN - De brandweer van Arnemuiden heeft zaterdag de tweede plaats behaald bij de Gewestelijke brandbestrijdingswedstrijden in Wolphaartsdijk. 

2 dagen geleden