Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kerststallentocht in Ovezande kan doorgaan

Kerststallentocht in Ovezande kan doorgaan

OVEZANDE - De kerststallentocht Ovezande 2021 mag van de gemeente Borsele doorgaan als open evenement. Het thema van de tocht, die zaterdag plaatsvindt, is ‘Geef Licht’.

In en om het centrum van Ovezande is zaterdag (18 december) een leuke kerststallen-puzzeltocht uitgezet waarbij er letters gezocht kunnen worden en overal kerststalletjes te bewonderen zijn. Misschien komt u wel kerststalfiguren tegen of wordt u op een andere manier zomaar verrast! Tijdens deze tocht kan iedereen ook genieten van de mooi versierde kerstramen of tuinen. Heel Ovezande gaat er thuis iets extra moois van maken,

Kort voor 18 december wordt de kerststallen-puzzel- route in Ovezande in de brievenbus bezorgd. Voor mensen van buiten is deze te vinden op www.rkovezande.nl onder Nieuws. Dan kan iedereen vanaf 14.00 uur de tocht vanuit huis of vanuit een ander plaats in Ovezande starten. Zo kunnen we elkaar op die manier de nodige ruimte geven! Op de route kaart worden alle verrassingselementen en puzzelplekken vermeld. Ook de deelnemende middenstand wordt op de kaart vermeld.

Het wordt een tocht op een andere manier dan we hoopten, maar een tocht op een manier die nu kan! Kom 18 december 14.00-16.30 uur naar buiten en doe mee, Wandel, Puzzel, Bewonder en Geniet, zodat we ons met elkaar verbonden weten en samen op weg naar Kerstmis gaan!

Meer uit Beveland

Spoedhulp bij medische noodsituatie in Colijnsplaat

COLIJNSPLAAT - Zondagochtend heeft zich in een woning aan de Voorstraat in Colijnsplaat een ernstige medische situatie voorgedaan waarbij een reanimatie nodig was.

1 maand geleden
Bijgebouw in Goes in brand: Brandweer snel ter plaatse

GOES - Zaterdagochtend ontstond een brand in een bijgebouw aan de J.D. van Mellestraat in Goes. De brandweer kwam snel ter plaatse en heeft de brand geblust.

1 maand geleden
Structureel meer geld voor Stichting Musea de Bevelanden

GOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.

1 maand geleden
Vuurwerkoverlast: meld het!

GOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.

1 maand geleden
Goese Filmdagen zetten Italiaanse cinema in de schijnwerpers

GOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.

1 maand geleden
Kledingwinkel Deeltwee deelt royale cheques uit aan goede doelen

GOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro. 

1 maand geleden
Borsele start campagne voor energiezuiniger wonen

Borsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.

1 maand geleden