
Kerstboom en kerststal bij kerk Oranjeplein
OOST-SOUBURG - Ook dit jaar staat er een kerstboom en kerststal in de kerktuin van de Open Haven aan het Oranjeplein in Oost-Souburg. De kerstboom mag versierd worden door iedereen die dat wil, met zelfgemaakte decoratie.Leerlingen van zowel christelijke als openbare basisscholen versieren de boom. Alle dorpsbewoners zijn ook welkom om hun creaties in de kerstboom te hangen. ‘Op deze manier wordt het echt een kerstboom van het hele dorp. Wat zal dat er feestelijk uitzien!’, aldus de organisatie. Wat ook niet ontbreekt is de kerststal waarin Maria, Jozef, de herders, dieren en uiteraard de kribbe met het kindje Jezus te vinden zijn. ‘En die kribbe met het kindje, daar gaat het dit jaar in het bijzonder om. Het leek ons een mooie gedachte om dit jaar, symbolisch met behulp van kaartjes, onze wensen, dankbaarheid, gedachten, zorgen, kortom: alles wat ons bezig houdt, bij Hem te brengen. Aan het voeteneinde van de kribbe zal hiervoor gelegenheid worden geboden. De manier waarop wijst zich vanzelf.’
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Deze zomer vinden diverse concerten plaats in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Elke vrijdagmiddag om 12.00 uur bespelen organisten uit onder meer Zeeland, Amsterdam, Rotterdam en Den Haag het Flentroporgel.
12 uur geledenVLISSINGEN - In een woning aan Westerzicht in Vlissingen is donderdagmiddag brand ontstaan doordat een pannetje op het vuur vlam vatte.
14 uur geledenOOST-SOUBURG - Henk was jarig, dus hij en zijn echtgenote Dicky zochten er niets achter toen familie hen vorige week ophaalde voor een etentje. "Maar slagbomen bij een restaurant?", lacht Dicky. De rit bleek het Souburgse echtpaar Vos naar het provinciehuis te brengen, waar commissaris van de koning in Zeeland Hugo de Jonge hen verraste met de commissarispenning. Die kregen ze voor hun jarenlange inzet voor de muzieksector in Zeeland met hun muziekboerderij.
17 uur geledenVLISSINGEN - Het gratis toegankelijke evenement Rescue Zeeland vindt donderdag 14 augustus voor de dertiende keer plaats in en om de Vlissingse boulevards.
1 dag geledenVLISSINGEN - Een scooterbestuurder is dinsdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding in het centrum van Vlissingen.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Ontmoetingspunt Samenstroom is iedere vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur open in Museum Scheldewerf in Vlissingen.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Tijdens een zeer zonnige zondag sloot turnvereniging VTV Vlissingen een succesvol en actief seizoen af met het jaarlijkse eindfeest, met vooral veel waterpret.
3 dagen geleden