Kermis in Sint-Annaland van start: vier dagen lang volop vermaak
SINT-ANNALAND - In de botsauto’s, muntjes schuiven of een suikerspin eten. In Sint-Annaland kan het vanaf vandaag weer. De kermis is namelijk van start gegaan. Bezoekers kunnen vier dagen lang genieten van volop vermaak.
Van 10 tot en met 13 augustus strijkt de kermis weer neer in Sint-Annaland. Dagelijks kunnen bezoekers zich vermaken tussen 14.00 en 24.00 uur. Op zaterdag vindt de jaarlijkse braderie plaats op het Havenplein in Sint-Annaland. Deze braderie is te bezoeken tussen 10.00 en 17.00 uur.
Daarnaast is het ook twee dagen volop feest tijdens het Havenplein Festival. Het feest vindt plaats op vrijdag 12 en zaterdag 13 augustus van 19.30 tot 23.59 uur. Het Havenplein Festival is gratis toegankelijk. De programmering volgt nog.
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - De vijfde editie van het Op d'n Dreef Festival gaat aankomend weekend van start. Dit jaar niet alleen met een muzikaal programma op vrijdag en zaterdag, maar ook met een ladies bingo op de donderdagavond. "Zo proberen we het eiland levendig te houden", zegt medeorganisator André van Ast.
6 uur geledenTHOLEN - Na enkele gesprekken wil de SGP opnieuw een coalitie vormen met de CU en VVD. Daarmee blijft het college wat betreft partijen onveranderd. Wel wordt gezocht naar een vierde wethouder; in de vorige periode waren dat er drie.
10 uur geledenTHOLEN - Op 1 en 8 april vond het jaarlijkse damtoernooi voor Thoolse basisscholen plaats. Na een spannende strijd wist Ter Tolne 1 de felbegeerde bokaal binnen te slepen. Zij mogen zich kronen tot Thools damkampioen 2026.
15 uur geledenTHOLEN - Tholen heeft zich aangesloten bij het Zonvenant van het Nationaal Huidfonds. Met deze samenwerking wil de gemeente inwoners en bezoekers bewuster maken van het belang van bescherming tegen schadelijke uv-straling en zo huidkanker helpen voorkomen. Om die reden zijn op donderdag 9 april drie zonnebrandpalen geplaatst bij drukbezochte strandopgangen.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Een anonieme tip heeft onlangs geleid tot de vondst van verdovende middelen in een woning in Sint-Annaland. Ook op meerdere locaties in West-Brabant trof de politie drugs aan na binnengekomen tips via Meld Misdaad Anoniem. Er zijn meerdere verdachten aangehouden.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Het rioolstelsel van Sint-Annaland wordt van 13 april tot en met 22 mei gereinigd en geïnspecteerd. Dit is nodig om ervoor te zorgen dat regen- en afvalwater goed kan blijven wegstromen. Tijdens de werkzaamheden kunnen inwoners soms een lichte rioolgeur in huis ruiken. Ook kan er kort verkeersoverlast in de straten zijn.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - De brandweer heeft zondagmiddag een buitenbrand geblust die mogelijk is aangestoken door vandalen. De brand woedde in een rietkraag aan de Rijksweg in Sint Philipsland.
2 dagen geleden