
Kermis in Goes begint vrijdag 11 augustus
GOES - Kermisliefhebbers kunnen gaan aftellen: vrijdag 11 augustus begint de kermis in de binnenstad van Goes.
Deze grote kermis is te bezoeken tot en met donderdag 17 augustus. De attracties staan op de Grote Markt, rond de kerk, bij parkeerterrein Koepoort en in de Zusterstraat. Het is de bedoeling dat de bezoekers straks kunnen genieten van de Jungle Express, Megabooster, Skeeball Extreme, Doolhof / Happy Wheel, Hawaï Jumper, Dragon Breath, lijntrek, streetdance, Funny Flight, Snow Party Funhouse, Bussensport, Pusher, Pinkdate, churros, Fotoschietsalon, Autoscooter, Eendjes, Swingbob, nougat en suikerwerken, curlychips, poffertjessalon, Drop the prize, Kindermolen, Buggy Jungle Adventure, Turbo Polyp, gebakkraam, popcorn- en suikerspinkraam, Kamelenrace, Lucky Cranes, Future Dance en een wafelkraam.
De openingstijden zijn vrijdag van 15.00 tot 24.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 24.00 uur, zondag van 14.00 tot 24.00 uur en maandag, dinsdag, woensdag en donderdag van 12.00 tot 24.00 uur.
Meer uit Beveland
GOES - Vogelwerkgroep KNNV heeft hulp nodig om roepende jonge ransuilen te inventariseren tijdens de periode dat ze het nest verlaten. In de maand mei en juni zijn de jonge ransuilen, ook wel 'takkelingen' genoemd, weer te horen.
17 uur geledenSINOUTSKERKE - Natuurmonumenten pompt water in natuurgebied De Poel bij Sinoutskerke. Deze noodmaatregel is hard nodig nu de aanhoudende droogte gevolgen heeft voor de bodem, de planten én de weidevogels in het ganzengebied. Ecoloog Wouter Stempher van Natuurmonumenten luidt daarom de noodklok.
21 uur geledenGOES - De afdeling radiologie van ziekenhuis Adrz in Goes maakt sinds eind april gebruik van kunstmatige intelligentie (AI) om röntgenfoto's te beoordelen op botbreuken. 'Het gaat om een proef in de weekeinden', laat het ziekenhuis in een persbericht weten.
1 dag geledenKORTGENE - Op 10 mei houden Delta Marine en partners een gratis toegankelijke Sail-INN rond de haven te Kortgene. Het thema is "Veiligheid op en aan het water". Dit thema is gekozen omdat het steeds drukker wordt op en aan het water en omdat niet iedere waterrecreant zich bewust is van de veiligheid.
1 dag geleden's-GRAVENPOLDER - Mevrouw Steijn-Vermue uit 's-Gravenpolder is honderd jaar geworden.
1 dag geledenHEINKENSZAND - Lokaal Impact Fonds Borsele houdt op dinsdag 20 mei een bijeenkomst voor alle verenigingen en stichtingen in De Stenge in Heinkenszand. Het fonds is bedoeld om lokale initiatieven in de gemeente Borsele financieel te steunen. Het gaat om initiatieven die bijdragen aan de leefbaarheid, duurzaamheid en sociale samenhang in de dorpen van Borsele.
1 dag geledenGOES - Op de kruising van de Wijngaardstraat en de Kolveniershof in Goes zijn gisteravond rond 22.30 uur een auto en een elektrische step met elkaar in botsing gekomen.
2 dagen geleden