
Kennis maken met XTC onder toeziend oog van de wijkagent
THOLEN - Op vier locaties op het eiland Tholen waren donderdag witte xtc-busjes te vinden. Ze stonden op diverse locaties in Sint-Philipsland, Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk en Tholen.
De politie wilde op deze manier de inwoners onder andere bekend maken met de geur van een XTC-lab, zodat zij deze herkennen en melding kunnen maken. Wijkagente Suzanne Kastelijn laat Krina Vroegop uit Tholen op het Terraplein kennis maken met de geur van XTC middels een speciaal gemaakte geurkaart. Het busje stond als test al enige tijd geparkeerd met een gasmasker op het dashboard. Daar kwamen weinig meldingen op binnen. FOTO RIEN BURGERS
Meer uit Tholen
THOLEN - Ook dit jaar organiseert volleybalvereniging AVC’87 weer het Beachvolleybaltoernooi Tholen. Het toernooi vindt, zoals voorheen, plaats op het beachvolleybalcomplex naast zwembad De Spetter. “We gaan er alles aan doen om er weer een onvergetelijk evenement van te maken!”
4 uur geledenTHOLEN - De Haringvlietbrug wordt gerenoveerd. Van vrijdag 9 juni 22.00 uur tot vrijdag 4 augustus 2023 23.00 uur is de brug gesloten voor al het verkeer. Tijdens de renovatie worden de brugklep en het bewegingswerk vervangen.
19 uur geledenOUD-VOSSEMEER - In Oud-Vossemeer is zojuist de jaarlijkse kermis weer van start gegaan. Twee dagen lang kunnen inwoners genieten aan de Raadhuisstraat.
23 uur geledenBRUINISSE / STAVENISSE - Bij een ongeval op de Philipsdam zijn donderdag 8 juni drie personen gewond geraakt.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK/SCHERPENISSE - Tholenaren kunnen volgende week dinsdag meedoen met een scootmobiel in en rond Sint-Maartensdijk en Scherpenisse. Ook inwoners met een driewieler of duofiets mogen meedoen. De tocht is acht kilometer lang.
1 dag geledenTHOLEN - Bij een ongeval met tussen een werkbus en een klassieke Chevrolet Corvette zijn vanmiddag twee personen gewond geraakt. Een traumahelikopter kwam ter plaatse.
1 dag geledenTHOLEN - Een beweegweek, een vol programma tijdens de vakantie of een scootmobieltocht. Jij op Tholen, van de gemeente Tholen, doet er alles aan om ervoor te zorgen dat kinderen, jongeren en volwassen op het eiland zich geen moment hoeven te vervelen. Ook afgelopen meivakantie werd er weer van alles georganiseerd.
1 dag geleden