Kelderklasse Cup lokt acht Thoolse teams naar Sint-Annaland voor eerste editie
SINT-ANNALAND - Op sportpark De Waaje in Sint-Annaland wordt op zaterdag 19 augustus de eerste editie gehouden van de Thoolse Kelderklasse Cup. Dit bijzondere voetbaltoernooi biedt een platform aan de lagere seniorenteams op het eiland.
Aan het toernooi doen acht Tholense teams mee, waaronder WHS 3, WHS 4, Stavenisse 2, Smerdiek 3, SPS 3, Tholense Boys 3, Tholense Boys 4 en de vrouwen van Smerdiek. In totaal zijn er ongeveer 110 aanmeldingen van spelers en speelsters uit de regio. De wedstrijden worden op een half veld gespeeld in een 7-tegen-7 partij.
Martijn Mosselman, teammanager en assistent-trainer van WHS 3, benadrukt het inclusieve karakter van het evenement: “Iedereen is welkom om de teams aan te moedigen. Dit is de eerste editie van de Thoolse Kelderklasse Cup. Hoewel we eerst willen zien hoe het bevalt, is het zeker de bedoeling dat dit in de toekomst vaker gehouden zal worden.”
Barbecue
De start van het toernooi is om 13.00 uur en iedereen is welkom om te komen kijken. Na het laatste fluitsignaal rond 16.00 uur zal de prijsuitreiking plaatsvinden. Het winnende team van de eerste editie ontvangt een felbegeerde beker en de spelers krijgen een rondje van de bar.
Vanaf 18.00 uur begint de barbecue met dj waarbij alle deelnemers en toeschouwers kunnen genieten van een heerlijke maaltijd. Aanmelden voor de barbecue kan bij Martijn Mosselman via 06-31966026.
Meer uit Tholen
BRABANT - Met de nieuwe campagne 'Schimmels? Niet in mijn huis!' gaat de GGD de strijd aan met vochtproblemen in Nederlandse woningen. Dat blijkt hard nodig: naar schatting kampt één op de vijf huishoudens met schimmelvorming. In huurwoningen ligt dat aantal met één op de drie zelfs nog aanzienlijk hoger.
4 uur geledenHOOGERHEIDE/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Arjan Oerlemans, Fa. Oerlemans en Zn. in Hoogerheide.
5 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Karin van den Houten die de spotlight mocht vangen.
8 uur geledenSINT-ANNALAND - Wat eerst bedoeld was als één van de vele activiteiten binnen het jubileumprogramma rond 550 jaar Sint-Annaland, groeit nu uit tot de muzikale apotheose van het feestjaar. Op zaterdag 13 december verzorgen Accelerando, Kir Royal en het Schorrekoor twee grootse finaleconcerten in sportcomplex De Wellevaete. "Dit wil je niet missen."
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - De straat in de nieuwe woonbuurt die komt op de plek van basisschool De Rieburch krijgt de naam Kubus. De gemeente Tholen heeft al de eerste vergunningsaanvraag ontvangen voor de bouw van een woning in deze straat.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Senioren Vereniging Vosmeer viert komend jaar haar 75-jarig jubileum. Ter gelegenheid daarvan ontvangt de vereniging een incidentele subsidie van 2.925 euro van het college van burgemeester en wethouders. Hiermee kan de vereniging een mooi programma neerzetten.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Stichting Corazon is begonnen met de Caritas-koffieactie, een initiatief waarmee inwoners kunnen bijdragen aan een warmere en eerlijkere samenleving. Het idee: door een pak Fairtrade biologische koffie te bestellen, steun je niet alleen duurzame landbouw, maar ook mensen in de eigen omgeving.
2 dagen geleden