Keetie van Oosten-Hage toertocht op 4 september
SCHERPENISSE - Zaterdag 4 september wordt de Keetie van Oosten-Hage Classic verreden. Start vanaf De Zeester, Gorishoeksedijk 35 te Scherpenisse. Er zijn 3 afstanden. De langste tocht is 141km. Daarnaast is er de keuze uit 74 of 53km.
De tocht is op gps, de digitale file wordt in de week voorafgaand met de ingeschreven deelnemers gedeeld. Inschrijven, tegen betaling, is alleen voorafgaand aan het evenement. Er kan dus niet op de dag zelf worden ingeschreven!!
Keetie van Oosten-Hage behoorde in de jaren ‘60 en ‘70 zowel op de weg als op de baan tot de wereldtop, werd tweemaal wereldkampioen op de weg, in 1968 en 1976. Won drie keer zilver en drie keer brons. Op de baan werd Van Oosten-Hage vier keer wereldkampioen achtervolging. Ze werd twintig keer Nederlands kampioen. Op 16 september 1978 reed zij in München een werelduurrecord en verbeterde zij ook de wereldrecords op de 5, 10 en 20 kilometer.
Meer uit Tholen
SINT PHILIPSLAND - De vrijwilligers van de brandweer van Sint Philipsland zijn dinsdag twee uur lang in touw geweest vanwege een gaslek aan de Zuiddijk. Het lek was mogelijk ontstaan door werkzaamheden in de straat.
1 uur geledenZEELAND - Organisaties hebben massaal een ontheffing aangevraagd voor de periode waarin de Westerscheldetunnel wordt afgesloten. In de eerste aanvraagronde zijn 4.979 aanvragen ingediend. Het merendeel daarvan (3.408 aanvragen) is voor noodzakelijk werkverkeer.
4 uur geledenTHOLEN - Karzan Karim looft een beloning van 1000 euro uit voor de gouden tip die leidt naar de dader van de vernieling van zijn kapperszaak in Tholen. Vorige week vrijdag werden twee stenen door de ruiten van zijn zaak gegooid. Ondanks zijn zoektocht naar camerabeelden en getuigen weet Karim nog altijd niet wie ervoor verantwoordelijk is.
21 uur geledenSINT PHILIPSLAND - Op woensdag 16 september konden de leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland hun creativiteit kwijt in De Wimpel.
1 dag geledenTHOLEN - Vrijwilligers, scholen en inwoners uit de gemeente Tholen deden van 14 tot en met 18 september enthousiast mee aan de Thoolse Clean Up Week. In vijf kernen stonden opruimacties, educatieve activiteiten en ontmoetingen centraal. De week draaide om bewustwording, samenwerking en betrokkenheid bij een schone leefomgeving.
1 dag geledenTHOLEN - Bij The Saloon in Tholen zijn vorige week vrijdag stenen door de ruiten van de kapperszaak gegooid. Eigenaar Karzan Karim tast nog altijd in het duister wie dit heeft gedaan. Hij schat de schade op ruim duizend euro en hoopt dat de daders zich melden. "Je hebt de ruiten kapot gemaakt als een kind, kom het oplossen als een man."
1 dag geledenTHOLEN - Basisschoolkinderen in de gemeente Tholen kunnen vanaf volgende week weer kennismaken met allerlei sporten, activiteiten en hobby's. Het vertrouwde boekje Jij op Tholen is namelijk terug, maar heeft dit jaar een nieuwe naam en een frisse uitstraling: Sjors Sportief & Creatief.
2 dagen geleden