Keetie van Oosten-Hage (fiets)toertocht op 11 juni
SCHERPENISSE - Zaterdag 11 juni organiseert de Stichting Fietsen op Tholen de Keetie van Oosten-Hage Classic. De start is vanaf De Zeester, Gorishoeksedijk 35 te Scherpenisse. Er zijn maar liefst 4 afstanden die gereden kunnen worden. De langste tocht is 160km. Daarnaast is er de keuze uit 57, 85 en 120 kilometer.
De twee korte afstanden zijn niet alleen op een sportfiets, maar ook goed op een e-bike te doen. De twee lange afstanden gaan naast Tholen en Sint Philipsland ook over Schouwen-Duiveland en zijn volledig op gps.
De korte afstanden gaan over de reeds bestaande vaste wielerroute en zijn derhalve ook uitgepijld. De deelnamekosten bedragen €12,-.
Voor vertrek staat voor iedereen koffie met een bolus klaar, en bij terugkomst ontvang je een consumptie. Onderweg is er bij De Geluk Groep in Sint Philipsland voor de korte afstanden één tussenstop en voor de lange afstanden twee tussenstops waarbij kwijtgeraakte calorieën weer aangevuld kunnen worden.
Inschrijven
Je kan starten tussen 10.00 en 11.30 uur. Voorinschrijven kan tot en met 10 juni via inschrijven.nl: https://inschrijven.nl/form/2022061151059-nl.
Daginschrijving is ook mogelijk, de deelnamekosten bedragen dan € 15,-.
De digitale files worden in de week voorafgaand met de ingeschreven deelnemers gedeeld.
Samen met Keetie 85km fietsen
Vindt je het leuk om samen met Keetie in een groep te rijden? Dat kan. Keetie vertrekt om 10.30 uur voor de afstand van 85 kilometer.
Keetie van Oosten-Hage is geboren en getogen in Sint Maartensdijk en behoorde in de jaren ‘60 en ‘70 zowel op de weg als op de baan tot de wereldtop en werd in 1968 en in 1976 wereldkampioen op de weg. Won daarnaast ook drie keer zilver en drie keer brons op het WK op de weg. Op de baan werd Van Oosten-Hage vier keer wereldkampioen achtervolging. Ze werd twintig keer Nederlands kampioen. Op 16 september 1978 reed zij in München een werelduurrecord en verbeterde zij ook de wereldrecords op de 5, 10 en 20 kilometer.
Meer uit Tholen
THOLEN - Waar kan ik parkeren? Hoe werkt het met consumptiemunten? En waar vind ik een toilet? Het zijn vragen die bezoekers van de Haven- en Vestingdagen Tholen zich zomaar af kunnen vragen. Gelukkig heeft Stichting Tholen Sterk aan vrijwel alles gedacht. Hieronder vind je een overzicht van de belangrijkste praktische informatie.
6 uur geledenTHOLEN - Op vrijdag 5 juni krijgen ruim 680 leerlingen uit de gemeente Tholen een bijzondere les buiten het klaslokaal. Tijdens de Haven- en Vestingdagen duiken zij in de geschiedenis van Tholen-stad. De educatieve dag laat kinderen uit groep 7 en 8 de middeleeuwen op een interactieve manier beleven.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Het was even wennen donderdagmorgen bij de opening van het veilingseizoen bij Alvantho. De kopers zaten niet met hun handen aan de knoppen, maar met laptop en headset klaar. De enige aardappelveiling van Nederland is namelijk overgestapt op digitaal veilen. Dat gebeurt in samenwerking met Veiling Zaltbommel, dat haar klok- en veilingsysteem beschikbaar stelt aan de veiling van Sint-Annaland. Volgens directeur Anton Geluk is het digitaal veilen een succes te noemen.
1 dag geledenTHOLEN - Na een onverwachte vertraging door schade aan het tegelwerk is er eindelijk goed nieuws voor bezoekers van zwembad De Spetter. Het zwembad gaat namelijk eerder open dan werd gedacht en kan volgende week woensdag 10 juni de eerste zwemmers verwelkomen.
2 dagen geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Weggebruikers moeten dit weekend rekening houden met extra reistijd op de A4. Rijkswaterstaat sluit de snelweg richting Bergen op Zoom tussen knooppunt Sabina en Bergen op Zoom-Noord vier dagen af vanwege groot onderhoud. Hierdoor moeten de Brabantse bezoekers aan de Haven- en Vestingdagen Tholen een stukje omrijden.
2 dagen geledenTHOLEN - De binnenstad staat op vrijdag 5 en zaterdag 6 juni volledig in het teken van de Haven- en Vestingdagen Tholen. Bezoekers kunnen genieten van een uitgebreid programma met muziek, een historische kampement, oude ambachten, rondvaarten, markten, straattheater, foodpleinen en grote artiestenavonden. Hieronder volgt het programma.
2 dagen geledenSINT PHILIPSLAND - Pieter den Braber (73) uit Sint Philipsland is op 24 april tijdens de lintjesregen benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Naast zijn militaire werk heeft hij zich jarenlang ingezet voor het Rode Kruis. Ook zorgde hij voor een AED in elke woonkern en was hij actief op andere maatschappelijke terreinen.
3 dagen geleden