Keetie van Oosten-Hage (fiets)toertocht op 11 juni
SCHERPENISSE - Zaterdag 11 juni organiseert de Stichting Fietsen op Tholen de Keetie van Oosten-Hage Classic. De start is vanaf De Zeester, Gorishoeksedijk 35 te Scherpenisse. Er zijn maar liefst 4 afstanden die gereden kunnen worden. De langste tocht is 160km. Daarnaast is er de keuze uit 57, 85 en 120 kilometer.
De twee korte afstanden zijn niet alleen op een sportfiets, maar ook goed op een e-bike te doen. De twee lange afstanden gaan naast Tholen en Sint Philipsland ook over Schouwen-Duiveland en zijn volledig op gps.
De korte afstanden gaan over de reeds bestaande vaste wielerroute en zijn derhalve ook uitgepijld. De deelnamekosten bedragen €12,-.
Voor vertrek staat voor iedereen koffie met een bolus klaar, en bij terugkomst ontvang je een consumptie. Onderweg is er bij De Geluk Groep in Sint Philipsland voor de korte afstanden één tussenstop en voor de lange afstanden twee tussenstops waarbij kwijtgeraakte calorieën weer aangevuld kunnen worden.
Inschrijven
Je kan starten tussen 10.00 en 11.30 uur. Voorinschrijven kan tot en met 10 juni via inschrijven.nl: https://inschrijven.nl/form/2022061151059-nl.
Daginschrijving is ook mogelijk, de deelnamekosten bedragen dan € 15,-.
De digitale files worden in de week voorafgaand met de ingeschreven deelnemers gedeeld.
Samen met Keetie 85km fietsen
Vindt je het leuk om samen met Keetie in een groep te rijden? Dat kan. Keetie vertrekt om 10.30 uur voor de afstand van 85 kilometer.
Keetie van Oosten-Hage is geboren en getogen in Sint Maartensdijk en behoorde in de jaren ‘60 en ‘70 zowel op de weg als op de baan tot de wereldtop en werd in 1968 en in 1976 wereldkampioen op de weg. Won daarnaast ook drie keer zilver en drie keer brons op het WK op de weg. Op de baan werd Van Oosten-Hage vier keer wereldkampioen achtervolging. Ze werd twintig keer Nederlands kampioen. Op 16 september 1978 reed zij in München een werelduurrecord en verbeterde zij ook de wereldrecords op de 5, 10 en 20 kilometer.
Meer uit Tholen
BERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Benjamin de Bruin van Fyesta en De IJskar.
15 uur geledenSCHERPENISSE- Bij een woning aan de Langeweg is zaterdagavond iemand gewond geraakt. Dit gebeurde na een val van de buitentrap bij de woning. Meerdere hulpdiensten gingen met spoed ter plaatse. Vanwege de ernst van de situatie werd in eerste instantie ook een Mobiel Medisch Team per auto opgeroepen. Deze kon later worden afgezegd. Het slachtoffer is overgebracht naar het ziekenhuis. De oorzaak van de val is niet bekend gemaakt.
18 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Peter Metske die de spotlight mocht vangen.
18 uur geledenZEELAND - Ondernemers in Zeeland die zich willen beschermen tegen inkomensverlies door ziekte, kunnen binnenkort meer te weten komen over het Broodfonds. Op dinsdag 3 februari organiseert Broodfonds Zeeland een online informatiebijeenkomst voor geïnteresseerden.
1 dag geledenTHOLEN - De tekorten aan personeel in de zorg en techniek in Zeeland nemen de komende jaren verder toe. Dat blijkt uit een nieuwe analyse van UWV, waarin de cijfers van het vierde kwartaal van 2024 zijn gecombineerd met de arbeidsmarktprognose tot 2030 van het Researchcentrum voor Onderwijs en Arbeidsmarkt (ROA).
1 dag geledenGRÔÔT PESÔÔT - Vrijwilligers van carnavalsvereniging De Vlôôientrappers gaan dit weekend weer het carnavalskrantje huis-aan-huis bezorgen. Op sociale media deelt de vereniging alvast een foto van een pallet vol stapels kranten, die zaterdag worden verspreid.
2 dagen geledenTHOLEN - GroenLinks en de Partij van de Arbeid in Tholen doen dit jaar niet samen mee aan de gemeenteraadsverkiezingen. De samenwerking is uit elkaar gevallen na onenigheid over de kandidatenlijst. Acht jaar geleden was Tholen een van de eerste gemeenten in Zeeland waar beide partijen gezamenlijk op het stembiljet stonden.
3 dagen geleden