Kees den Boer schittert in televisieserie
Kees den Boer is 33 jaar oud. Hij woont in het buitengebied van Tholen, samen met zijn vrouw Carolien en zijn dochters Ellemiek en Mila. Hij is eigenaar van Den Boer Agri. Hij heeft al vaker toneel gespeeld en raakte zo betrokken bij deze serie. Kees speelt boer Barry en heeft daarmee één van de hoofdrollen te pakken.
Kees had niet direct de ambitie om nog heel veel rollen te vertolken, ondanks dat hij zeker acteerervaring heeft. “In het verleden speelde ik bij de toneelvereniging van de PJZ. Zo ben ik ook in contact gekomen met de organisatoren van de serie. Ik heb het toneelspelen altijd als erg leuk ervaren, alleen nam het veel tijd in beslag. In verband met de groei van mijn gezin en natuurlijk mijn bedrijf was dit eigenlijk niet meer te combineren. De film sprak mij echter aan, omdat de investering qua tijd iets geringer is voor de spelers”, zo vertelt Kees desgevraagd. Opvallend is dat Kees in het echte leven boer is, maar ook al boer Barry aan de slag mocht in de filmserie. “Gezien mijn boeren achtergrond past de rol als boer me wel”, zegt Kees lachend. “Echt lastig vind ik het spelen van deze rol dan ook niet. Het leuke vind ik om bepaalde zaken uit te vergroten zodat er hopelijk een humoristische voorstelling van de rol uit voortkomt”, zo legt de Tholenaar uit. “Het meemaken van de opnames vond ik erg leuk. Wat mij wel verbaasde was de hoeveelheid tijd die nodig is om één scene op te nemen. Daar stond ik echt van te kijken. Hoe dan ook hoop ik dat de serie de mensen een glimlach of schaterlach mag bezorgen.”
Meer uit Tholen
THOLEN - Een vervallen bedrijfspand in de historische binnenstad van Tholen krijgt een nieuwe bestemming. Het pand aan de Hoogstraat wordt gesloopt en maakt plaats voor twee betaalbare koopappartementen. Ook komt er een opslagruimte voor de nieuwe bewoners op de begane grond.
1 uur geledenTHOLEN - Wie houdt van Nederlandstalige luisterliedjes kan zaterdag 25 juli terecht in de Grote Kerk. Kleinkunstkwartet Mooi Jasje verzorgt daar vanaf 14.30 uur een optreden.
19 uur geledenHALSTEREN / THOLEN - Op de A4 tussen Halsteren en Bergen op Zoom heeft vrijdagmiddag rond 12.20 uur een zeer ernstig verkeersongeval plaatsgevonden. De snelweg richting Bergen op Zoom is volledig afgesloten, wat leidt tot forse verkeershinder en lange files. Bij het ongeval waren vijf voertuigen betrokken.
20 uur geledenTHOLEN - We zitten in een week waarin hier en daar neerslag is gevallen, maar het goede nieuws is dat het weer de komende dagen alleen maar beter wordt. De afgelopen dagen was het aan de koele kant met temperaturen van 19 tot 21 graden. "Vrijdag loopt de temperatuur weer op en in de middag kan het landinwaarts 25 graden worden", weet weerman Rico Schröder van Weeronline te melden.
1 dag geledenTHOLEN - Vrijwilligers die zich inzetten voor de Thoolse samenleving krijgen een avond speciaal voor hen. De gemeente Tholen organiseert op vrijdag 4 september een vrijwilligersavond in dorpshuis De Wimpel in Sint Philipsland.
1 dag geledenTHOLEN - Martin Oei zal op zaterdag 25 juli in het Oude Stadhuis van Tholen om 15.30 uur een boeiend recital verzorgen. Op uitnodiging van de Stichting Anthonie Keldermans Concerten zal hij de Feurich-vleugel in de Vierschaar bespelen, die deel uitmaakt van de Keldermans Collectie. De titel van zijn programma luidt: Frédéric en Franz in Frankrijk. Verwijzend naar het langdurig verblijf van de componisten en virtuoze pianisten Frédéric Chopin en Franz Liszt in Parijs.
2 dagen geledenPOORTVLIET - PJZ Tholen organiseert op zaterdag 15 augustus een Boerenfamiliedag aan de Paasdijkweg in Poortvliet. Van 10.30 tot 19.30 uur staat het terrein in het teken van landbouw, traditie, innovatie en activiteiten voor jong en oud.
2 dagen geleden