Keeper Krul met Norwich City terug in Premier League
NORWICH (ANP) - Doelman Tim Krul keert met Norwich City terug in de Premier League. De 'Canaries' zijn zeker van promotie naar de hoogste voetbalklasse in Engeland door het gelijkspel van Swansea City, de nummer 3 van het Championship, tegen Wycombe Wanderers (2-2).
Norwich City gaat met 90 punten uit 41 wedstrijden aan kop en koerst ook af op de titel. De ploeg van Oranje-international Krul neemt het zaterdagavond in eigen stadion op tegen Bournemouth. Norwich heeft 8 punten voorsprong op Watford, dat met 1-0 verloor bij Luton Town en vermoedelijk in de resterende weken van het seizoen met Swansea City gaat strijden om de tweede plek en daarmee ook rechtstreekse promotie. De nummers 3 tot en met 6 spelen in de play-offs om één ticket naar de Premier League.
De 33-jarige Krul speelt sinds 2018 bij Norwich, waarmee hij vorig jaar degradeerde uit de Premier League. De groen-gele brigade eindigde toen onderaan.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.
7 uur geledenMIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.
11 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.
12 uur geledenGENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.
15 uur geleden