Keeper Bijlow met Feyenoord mee naar Portugal
ROTTERDAM (ANP) - Keeper Justin Bijlow gaat met Feyenoord mee naar Portugal voor een trainingskamp ter voorbereiding op de finale van de Conference League. Trainer Arne Slot heeft 26 spelers geselecteerd voor de trip naar Lagos.
De 24-jarige Bijlow heeft in maart een voetoperatie ondergaan en is al ruim twee maanden niet meer in actie gekomen voor Feyenoord. Mogelijk is hij toch nog inzetbaar in de finale. Hij heeft de training inmiddels hervat. De afgelopen weken werd de doelman vervangen door Ofir Marciano uit Israël.
In totaal reizen er liefst vijf keepers af naar het zuiden van Europa. Naast Bijlow en Marciano zijn dat Valentin Cojocaru, Tein Troost en Devin Remie.
Nesto Groen
Tyrell Malacia, Gernot Trauner en Reiss Nelson lieten afgelopen zondag het thuisduel met FC Twente schieten vanwege fysieke klachten, maar het drietal gaat wel mee naar Portugal. Orkun Kökcü, die zich voortijdig liet vervangen tegen FC Twente, is er ook bij. Een opvallende naam is die van Nesto Groen, een 17-jarige aanvaller van Feyenoord Onder 18.
Feyenoord traint van woensdag tot en met zaterdag in Lagos. De finale tegen AS Roma is op woensdag 25 mei en wordt gespeeld in Tirana.
Derde in de Eredivisie
Feyenoord besloot de competitie zondag met een 2-1-nederlaag tegen FC Twente en werd derde in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.
13 uur geleden