Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Keeper Bijlow met Feyenoord mee naar Portugal

Keeper Bijlow met Feyenoord mee naar Portugal

ROTTERDAM (ANP) - Keeper Justin Bijlow gaat met Feyenoord mee naar Portugal voor een trainingskamp ter voorbereiding op de finale van de Conference League. Trainer Arne Slot heeft 26 spelers geselecteerd voor de trip naar Lagos.

De 24-jarige Bijlow heeft in maart een voetoperatie ondergaan en is al ruim twee maanden niet meer in actie gekomen voor Feyenoord. Mogelijk is hij toch nog inzetbaar in de finale. Hij heeft de training inmiddels hervat. De afgelopen weken werd de doelman vervangen door Ofir Marciano uit Israël.

In totaal reizen er liefst vijf keepers af naar het zuiden van Europa. Naast Bijlow en Marciano zijn dat Valentin Cojocaru, Tein Troost en Devin Remie.

Nesto Groen

Tyrell Malacia, Gernot Trauner en Reiss Nelson lieten afgelopen zondag het thuisduel met FC Twente schieten vanwege fysieke klachten, maar het drietal gaat wel mee naar Portugal. Orkun Kökcü, die zich voortijdig liet vervangen tegen FC Twente, is er ook bij. Een opvallende naam is die van Nesto Groen, een 17-jarige aanvaller van Feyenoord Onder 18.

Feyenoord traint van woensdag tot en met zaterdag in Lagos. De finale tegen AS Roma is op woensdag 25 mei en wordt gespeeld in Tirana.

Derde in de Eredivisie

Feyenoord besloot de competitie zondag met een 2-1-nederlaag tegen FC Twente en werd derde in de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

West Ham United na strafschoppen door in FA Cup

LONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.

2 uur geleden
Kane terug in selectie Bayern München voor CL-duel met Atalanta

ATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.

5 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

11 uur geleden
Technisch directeur Cruijff wil met Ajax direct meedoen om titel

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.

13 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

13 uur geleden
Spelersvakbond uit zorgen over veiligheid Iraanse voetbalsters

SYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.

14 uur geleden
AC Milan verkleint gat met Inter dankzij winst in stadsderby

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.

1 dag geleden