
Kartteam wint elfde race seizoen 2019-2020
VLISSINGEN - In Middelburg is op 21 juni de elfde race van het Zeeuws Indoor Kart-kampioenschap voor teams seizoen 2019-2020 gereden. Dit is weer de eerste race na de corona stop.
Voordat de race begon werd er een drie keer drie minuten afval kwalificatie gereden. Als het team een ronde door was moest er een andere rijder de volgende drie minuten kwalificeren.. Zo reden er maximaal drie rijders in deze kwalificatie.
Black Flagg kwalificeerde als eerste. Op de tweede plek Spare Rib Express/Rijschool Walcheren gevolgd door Auto Sturm. Spare Rib Express/Rijschool Walcheren kwam in de eerste stint op plek èèn omdat hun geen ere straf hadden en de ander teams wel. In de derde stint reed Black Flagg weer voor Spare Rib Express/Rijschool Walcheren omdat die al een long cut hadden genomen. Het bleef een spannende race. Uiteindelijk werd Spare Rib Express/Rijschool Walcheren eerste, Black Flagg tweede en Auto Sturm derde.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Tachtig jaar na de Tweede Wereldoorlog was zondagavond de Dodenherdenking ook op de Noorderbegraafplaats in Vlissingen een plechtige ceremonie.
3 uur geledenVLISSINGEN- De politie heeft zaterdagmiddag meerdere bekeuringen uitgedeeld aan bestuurders van voertuigen die meereden in een trouwstoet in de omgeving van de President Rooseveltlaan. Meerdere personen deden melding van gevaarlijk rijgedrag. Agenten spraken het bruidspaar aan en verzochten het gezelschap zich aan de verkeersregels te houden.
1 dag geledenOOST-SOUBURG - Op Bevrijdingsdag maandag houdt kunstenaar Dani Ploeger tussen 11.00 en 13.00 uur een interventie in zijn geboortedorp Oost-Souburg. Zijn performance 'Extern Alarm' maakt deel uit van het project Entartete, georganiseerd door Underdog Buro Kunst & Markt. In het kader van de vieringen van tachtig jaar vrijheid wordt hiermee aandacht besteed aan de verdringing en onderdrukking van experimentele en kritische kunst onder totalitaire regimes.
1 dag geledenVLISSINGEN - Vlissingen is klaar voor de speciale editie van het Bevrijdingsfestival Zeeland. Maandag vieren we tachtig jaar vrede en vrijheid.
1 dag geledenVLISSINGEN - Verschillende politie-eenheden en een ambulanceteam zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag in Vlissingen in actie gekomen nadat iemand, die teveel drugs had gebruikt, voor overlast zorgde.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Een van de tradities op het Bevrijdingsfestival is het verwelkomen van de lopers die het Bevrijdingsvuur op 5 mei na middernacht in estafette van Wageningen naar Vlisingen brengen. Dan kan het Vrijheidsvuur worden aangestoken. Dit is een historisch en belangrijk moment tijdens de verschillende Bevrijdingsfestivals in Nederland. 'We verwachten de lopers tussen 18.00 en 19.00 uur te kunnen onthalen op onze mainstage', aldus de organisatie van Bevrijdingsfestival Zeeland in Vlissingen. De lopers zijn live te volgen.
2 dagen geledenDe zon heeft de afgelopen dagen overuren gedraaid en op veel plaatsen steeg het kwik naar zomerse waarden. Dit weekeinde wordt de warme zuidwestenwind voor een koelere noordenwind ingewisseld en daarmee stijgt ook de kans op enkele buien, aldus weerbureau Weeronline.
3 dagen geleden